Koristite zastareli preglednik. Možda se neće pravilno prikazivati ova ili druge veb stranice. Trebalo bi da nadogradite ili koristite alternativni preglednik.
Skoro sam primetio da mi aplikacija ne radi ispravno na dva tv-a. Koristim Onn Google tv stikove.
Naime, EPG se ne prikazuje a ne mogu ni da menjam kanale. Mogu da se krećem kroz potpuno prazan EPG ali ne mogu da izaberem program (pritiskom na OK ništa se ne desi).
Da li neko ima ideju u čemu je...
Sinoć sam zapičeo proces prelaska na postpaid Yettel20 uz 50% popusta ali mi je zabagovala aplikacija.
Danas gledam nova ponuda, Yettel30 uz svega 800din popusta. Znači ispada da treba da plaćam 2700 umesto 1550...
Da li Yettel još uvek daje 50% popusta za prelazak sa prepaid-a na postpaid?
Planiram da prenesem broj iz mts-a jer mi nisu dali ništa posebno za produženje ugovorne obaveze pa tražim najbolje rešenje.
Potrebna ponuda za internet+fiksni+mobilni. Ugovorna obaveza za Box3 mi je istekla, u pitanju je Vračar i imam u stanu i optički i koaksijalni kabl.
Box3 je sadržao internet 200/100, Omoriku12 i fiksni i to je bilo ok.
Hvala unapred.
Hvala za tabelu, lepo si sumirao ali Yettel se pobrinuo da uzme još malo. Upravo gledam ponudu sa 50% popusta i sve cene su veće za 100 dinara!
Lepo piše 50% popusta na pretplatu i dodatnih 100 RSD popusta uz aktivan e-račun pa bi ukupna cena trebala da bude 3.099*0,5-100=1.449,5RSD.
Na žalost...
Sa poslednjim "unapređenjima" za mene je Globaltel postao besmislen.
Ostalo mi je oko 750din kredita, da li je neko zainteresovan za zamenu za 300din u mts/yettelu?
Mogu li se te reklame isključiti?
Imao sam do sada MI TV stick koji radi savršeno ali mi sada treba još jedan.
Pošto se u mestu gde se nalazim teže dolazi do Xiaomi proizvoda gledam Fire TV Stick 4K Max. Da li na njega mogu da instaliram sve aplikacije kao što sam to radio na MI uređaju? U...
Meni se taj koncept lično ne sviđa, bio sam u jednoj zgradi sa senzorskim osvetljenjem i nije nimalo prijatno, fleševi kao u diskoteci a u ostatku hodnika mrak.
Razlike u potrošnji struje praktično nema jer led sijalice troše oko 8W po komadu a treba uzeti u obzir da senzorske troše neku struju...
Zamena svih plafonjera takođe iziskuje dodatna sredstva. Ja bih (i jesam u slučaju svoje zgrade) uradio sledeće:
1) Zamenio postojeći stepenišni automat "pametnim". To je onaj koji ima slow start i takođe 10 sekundi pre isteka vremena dimuje svetlo pa korisnik ina vremena da dođe do prekidača...
Meni se ovo isto dešava. Šta znam, stavio sam korišćenje baterije na Neograničeno i za sada nije bilo više problema.
Globaltel je MVNO (koristi tuđu mrežu, A1) i praktično je u romingu, doduše nacionalnom. Zato ti i stoji tako, isto je kod mene.