Filo, ili FILE *na grckom(prijatelju), mi iz KV a bi rekli BATE, hvala ti na pisanju.
Ja bih zapravo da nabavim DVD recorder koji mogu da prikacim i na Ltop koji nema DVD pisac, a i da ujedno prebacim sa VHS kaseta na DVD. Pa ne ynam da li to moze biti jedan uredjaj.