@NevisStarShine
ispravio sam se u narednom postu, nisam video da je on postigao gol na odbitak. Inaace pun je internet komentara o nepravedno ponistenom golu, nazalost vecina ne zna pravila o ofsajdu pa se poziva na nepravdu. Jeste mali ofsajd, ali je ipak ofsajd. Mogli su da priznaju gol, ali...