Šta je novo?

Nedavni sadržaj od Chernobyl

  1. Chernobyl

    Samsung Galaxy S23

    Isto, ono sto je najgore ne znam da li sam ukljucio WiFi ili ne
  2. Chernobyl

    Samsung Galaxy S23

    Kontaktirao sam Samsung korisnicku podrsku u vezi problema sa baterijom i dobio sam zanimljiv odgovor...
  3. Chernobyl

    Samsung Galaxy S23

    Battery health je okey Od 15% do 90% me sluzi realtivno okey, nekom osrednjom brzinom se prazni. Ali od 0% do 15% mi bukvalno proleti tj. isprazni se kroz par minuta (kada se telefon koristi) od 0% do 5% bukvalno za minut. Tako da ocekujem da ce uskoro da se prosiri na ostatk baterije (ako ne...
  4. Chernobyl

    Samsung Galaxy S23

    Treba mi preporuka za bateriju, a ne bih da pucam neki novac na ime
  5. Chernobyl

    Samsung Galaxy S23

    S23U/8.5 UI - KG - 476/56 Mbps 5G Yettel
  6. Chernobyl

    AliExpress (FAQ u prvom postu)

    Na AE je zvanicni Anker brend, cak imas opciju na njihovom sajtu da kupis preko Amazona, Aliexpress... Samo gledas "Brand+" i miran si, nema greske
  7. Chernobyl

    Samsung Galaxy S23

    Za bateriju cu bas da ispratim ovih dana, ali sto se kamere tice nisam zadovoljan. Ne mislim samo na 8.5 vec i na prethodne verzije, maltene kao da slikam telefonom srednje klase. Da li radite neko posebno podesavanje ili?
  8. Chernobyl

    Carina na pošiljke (2026)

    U Posti isto placam carinu + proviziju za uplatu, dok bih ovako platio samo carinu bez provizije, to je jedina razlika Ispravi me ako gresim, ali cini mi se da je moguce jedino sa DINA karticama da se p
  9. Chernobyl

    Zanimljive i smešne slike 2026 - AI stop - [Pravila u prvom postu]

    Amin 😂 P.S. Oglas je jos uvek aktivan
  10. Chernobyl

    Carina na pošiljke (2026)

    Da li postoji mogucnost da za posiljke sa AE placam carinu sa svog tekuceg racuna, posto mogu da skinem carinsku deklaraciju pre nego sto paket stigne kod mene. Jer ovi iz Poste solidno sure za proviziju
  11. Chernobyl

    AliExpress - ŠTA DA KUPIM? (i komentari - iskustva u vezi predloženih proizvoda)

    Odlicna ponuda, cak je bila i slicna cena na AE za isti kapacitet, samo sto ovde imas i garanciju na 2 godine
  12. Chernobyl

    Šta slušate dok sedite/radite za kompom?

    Neko je nedavno objavio pesmu od Cannons i zarazio me do koske sa bendom, kao i samom pevacicom Michelle Joy 😁
  13. Chernobyl

    Praćenje pošiljki (2026) - FAQ u prvoj poruci

    Tek je danas pustili nakon nedelju dana, za razliku od prethodnog clana kome su drzali 2 nedelje posiljku. Tako da i dalje ima guzve, ali se lagano rasciscava
  14. Chernobyl

    50% popusta

    12 meseci po 1 dinar i ostalih 12 imas 50% popusta?
  15. Chernobyl

    50% popusta

    Zasto bi lomio noge i cekao red, pozovi call centar i trazi ponudu. Bitno je da naglasis da zelis da predjes u drugu mrezu i cenkaj se malo oko ponude tj. pogledaj i A1 i kada ti ponude nesto, reci sta ima u A1 (imaju povoljnije pakete) i onda ce ti ponuditi neki popust kako bi te zadrzali Call...
Nazad
Vrh Dno