Koristite zastareli preglednik. Možda se neće pravilno prikazivati ova ili druge veb stranice. Trebalo bi da nadogradite ili koristite alternativni preglednik.
Ja im sigurno necu daci te pare.
Ako neko zivi blizu kao ja u vukovaru u hr u pevex radnji na jesen pelet bude oko 30k po toni vec par sezona uzimam tamo i to spacvin.
Instalirano najmanje 10 kom prijateljima x96q za iris, stremio, smart tube za te pare nema bolje.
Ovde neki kazu da ne valja pa dajte alternativu za 3000 rsd?
NIje mi ni potreban android auto niti esim.
Nego me interesuje da li je moguce otkljucati bootloder i ubaciti xiaomi.eu rom?
Bitno mi za banke i nfc placanje jezik mi nije tolko ni bitan eng/srpski snacu se.
Da li je ko imao problema sa ovim martovski azuriranjem?
Meni kad je instalirao prestalo da radi win dugme i nisam mogao da udjem u azuriranja kad sam ga obrisao preko plavog ekrana sve je proradilo.
Azuriranje sam odlozio na mesec dana.
Jedno pitanje za surfshark vidim da ima cashback na TC i da vracaju 94% za 2 godine to izadje smesno par dolara da li su mu ovi sa TC vratili placeni iznos?