Šta je novo?

Nedavni sadržaj od bakara

  1. bakara

    Punjenje telefona noću ili ujutru i šta je najbolje za zdravlje baterije

    Verovatno... Hoću da kažem da se moje korišćenje i punjenje telefona nije promenilo od nokie 1610 i problema nikad nisam imao. Dok kćerka i zet imaju stalno prazne telefone i stalno dopunjavaju i opet im prazni budu a imaju brzo punjenje i stalno im baterija gubi kapacitet. (Zet je menjao...
  2. bakara

    Video nadzor - iskustva i saveti

    Meni IMOU crkle, adata takodjer crkla, samo Kingston radi
  3. bakara

    Punjenje telefona noću ili ujutru i šta je najbolje za zdravlje baterije

    Moj telefon ima 100w punjenje Punim isključivo noću kada idem da spavam tada obicno bude oko 60% I tako svaki oduvek koristim još iz doba prvih mobilnih
  4. bakara

    Video nadzor - iskustva i saveti

    MOU kartice nisu dobre već sam rekao
  5. bakara

    Elektro automobili (EV)

    upravo je to opcija koju trazim
  6. bakara

    Elektro automobili (EV)

    @Gizmo kako ti se ponasa auto u malom dvoristu na primer? Moj reno se svaki put kad prodjem pored njega otkljucava i zakljucava i pali svetla, a vidim da se isto ponasa i komsijin jetour (njegov jos odsvira neku melodiju😂, valjda se obraduje vlasniku) meni je to strasno iritantno pa sam iskljucio
  7. bakara

    Jakov Sistem?

    Nema preuzimanja u radnji zato što je ta radnja zatvorena
  8. bakara

    Instalacija split uređaja klima/invertera - uputstva

    Kakvi dripci😂 na sve dodaju troškove transporta i ako u svakoj stavci stoji da podrzumeva isporuku i montažu. Znači plaćam transport i na isporuku🧐
  9. bakara

    Instalacija split uređaja klima/invertera - uputstva

    Upravo tako I svaka UJ klime ima izrez na bočnoj strani za cevi. Upravo u DZ gledam sve su tako montirane
  10. bakara

    Video nadzor - iskustva i saveti

    To nemoj ni da gledas
  11. bakara

    Instalacija split uređaja klima/invertera - uputstva

    Što ne bi moglo? Cev može da ide bočno kroz zid Imam jednu tako montiranu
  12. bakara

    Instalacija split uređaja klima/invertera - uputstva

    Ta soba ima oko 10-12m2 mozes klimu da stavis i na bocne zidove umesto na zid sa prozorom i da njega nista ne diras. efekat hladjenja ce da bude bukvalno isti.
  13. bakara

    Benchmark biciklistička sekcija

    Ipak kad razmislim permutovao sam brojeve pise Yugo 56
  14. bakara

    Benchmark biciklistička sekcija

    Nema 71, vec 61 godinu a na bajsu mu pise Yugo 65 jer je 65to godiste (pricao sam sa njim) ako nisam pomesao brojeve, a obicno ih dobro pamtim
  15. bakara

    Benchmark biciklistička sekcija

    Ko je ovde najstariji😏
Nazad
Vrh Dno