Koristite zastareli preglednik. Možda se neće pravilno prikazivati ova ili druge veb stranice. Trebalo bi da nadogradite ili koristite alternativni preglednik.
Verovatno...
Hoću da kažem da se moje korišćenje i punjenje telefona nije promenilo od nokie 1610 i problema nikad nisam imao.
Dok kćerka i zet imaju stalno prazne telefone i stalno dopunjavaju i opet im prazni budu a imaju brzo punjenje i stalno im baterija gubi kapacitet. (Zet je menjao...
Moj telefon ima 100w punjenje
Punim isključivo noću kada idem da spavam tada obicno bude oko 60%
I tako svaki oduvek koristim još iz doba prvih mobilnih
@Gizmo
kako ti se ponasa auto u malom dvoristu na primer?
Moj reno se svaki put kad prodjem pored njega otkljucava i zakljucava i pali svetla,
a vidim da se isto ponasa i komsijin jetour (njegov jos odsvira neku melodiju😂, valjda se obraduje vlasniku)
meni je to strasno iritantno pa sam iskljucio
Ta soba ima oko 10-12m2 mozes klimu da stavis i na bocne zidove umesto na zid sa prozorom i da njega nista ne diras.
efekat hladjenja ce da bude bukvalno isti.