Podržavam bele, još bolje fluo zbog uočljivosti u gradu.
Ali opet je sve individualno i ima neke prednosti i mane, recimo na mojoj LS2 jet kacigi veliki problem je vizir, kada ga spustiš gura vazduh pravo u oči i to užasno smeta, a realno je neophodan recimo pri prelasku mosta na adi gde leti...