Koristite zastareli preglednik. Možda se neće pravilno prikazivati ova ili druge veb stranice. Trebalo bi da nadogradite ili koristite alternativni preglednik.
Ja sam godinama koristio CeaMere karticu posle sam kupio Kodak pa posto su Kodak bile veceg kapaciteta zamenio sam CeaMere sa Kodakom i to tako godinama radi bez ikakvog problema.
Drustvo ako moze malo pomoci.
Posto mi je iznenada crkao telefon za koji naravno nisam imao nikakav bekap a instalacije sam radio pre nekoliko godina.
Treba mi instalacija za "my calc" ove sto sam nasao na netu ne mogu da instaliram na novi tel (s25 ultra) samo mi izbaci da nije instalirana...
Trebao bih da odnesem telefon u servis da mi izvade podatke iz starog telefona koji je u kvaru i da prebace na ultru.
Ako ultru stavim u servisni mod da li ce onda moci da prebace podatke na nju ili ne?
Da li je neko kupio kopiju Nillkina sa Temu - a za s25 ultru?
https://www.temu.com/goods.html?_bg_fs=1&goods_id=601100028927245&sku_id=17594388914969&_oak_page_source=501
Uvek sam kupovao samsung telefone u zadnje vreme S seriju,posto mi je juce S21FE tokom apdejta upao u bootloop i ne mogu da povratim podatke iz njega razmisljam se sta drugo da kupim?
Nevezano sa ovim dogadjajem od juce,milslio sam da predjem na S25 ultru ali posle ovoga od juce nisam vise...
U pitanju je S 21fe,duze vreme ga nisam apdejtovao i nerviralo me sto s vremena na vreme obavestava da ga apdejtujem.
Danas se iznerviram i ukljucim da se apdejtuje,telefon do tada bez ikakvih problema.
U toku apdejda valjda upada u bootloop i nisam mogao da ga cekam da zavrsi to sto...
Trebalo bi u sobi da promenim mesto stolu sa kompjuterom,posto ne vidim mogucnost za utp kabal mislio sam da kupim Tp-link TL-WN7200ND pa da preko njega imam net na kompu (ili ako imate da preporucite nesto drugo)?
Ako nista ne bi bilo bolje onda da nekako ubacim utp kabal od rutera do kompa.