Realno Rockstaru mi nije žao da dam jaču cenu. Uostalom, očekivalo se čak da će ići Standard na 100$. Za mene je ovo odlična cena, neću reći povoljna 😀Realno znali smo da ce biti "jaca cena" obzirom na sve
Ne samo one koje neću zadržavati. Nekada kupim poseban nalog, nekada sam napravim. Za neke serijale imam poseban nalog tipa RE gde imam 5 igara, kad jednog dana bude bilo 10ak igara iz serijala možda prodam možda ne prodam. Fleksibilno a da se ne cimam.Praviš poseban nalog za svaku igru?
Od mape u ovim kvazi "Box" izdanjima nema ništa.pitanje je sad da li će u paketu sa "fizičkom" kopijom da ide i mapa
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Napomena: this_feature_currently_requires_accessing_site_using_safari