Proveri da li postoji i obican postpaid ugovor - nije na odredjeno vreme i nema popusta (i nema nista besplatno, ni minute ni net...), meni je tako iscureo broj, pa sam morao tri meseca na postpaid, ali po 305 dinara. I jos zez, tada su trazili 1500 dinara da se "aktivira" brojDa, tako je.
Znači da bh povratio broj moram da im dam 4500din (1500x3) koliko im je na sajtu najjeftinija postpaid tarifa i da se cimam sa ugovorom?