- Učlanjen(a)
- 08.03.2003
- Poruke
- 6,886
- Poena
- 1,065
Moja oprema
- CPU & Cooler
- Ryzen 5 5600X
- Matična ploča
- Asus Prime B350-Plus
- RAM
- 2x8GB Corsair DDR4 CMK16GX4M2B3200C16
- GPU
- Sapphire Pure Radeon 9060 XT 16GB
- Storage
- XPG Gammix S11 Pro 1TB
- PSU
- Seasonic 520W 12Mii
- Monitor
- BenQ VZ2770h 27", ASRock PG32QF2B 32"
- Miš & tastatura
- Motospeed Ck104, ProtoArc EM03
- Mobilni telefon
- Poco F5
- Pristup internetu
- Optički internet
Ja ću u nekom trenutku definitivno preći na OLED, nema tu ništa sporno, ali moraju da ih doteruju još, a bogami moraće i cene dosta da padnu.
Do tada se držim VA, taj kontrast može samo OLED da nadmaši. Problem sa VA je gostovanje tamnih boja, baš sam se jako razočarao kad sam ukapirao da mi je novi monitor po tom pitanju gori od starog, ali definitivno ima bolje boje i uglove.
Do tada se držim VA, taj kontrast može samo OLED da nadmaši. Problem sa VA je gostovanje tamnih boja, baš sam se jako razočarao kad sam ukapirao da mi je novi monitor po tom pitanju gori od starog, ali definitivno ima bolje boje i uglove.



