Šta je novo?

Apple zarađuje milijarde i na “neispravnim” čipovima

Benchmark

Znamenit
Učlanjen(a)
11.09.2006
Poruke
66,018
Poena
1,385
Apple-iPhone-ulazi-u-eru-2-nm-procesora.webp


Apple zarađuje milijarde i na “neispravnim” čipovima​


Apple pretvara čipove koji ne prolaze najstrože testove u niže rangirane proizvode i tako maksimalno koristi proizvodnju

Kompletan članak: https://benchmark.rs/vesti/biznis/apple-zaraduje-milijarde-i-na-neispravnim-cipovima/
 
Šta je tu neočekivano ili novo
Od kada se višejezgarni procesori prodaju kao oni sa manje jezgara ako je neko neispravno
 
Apple mora biti u vestima, makar bile "no shite, Sherlock' (ne na Benchu nego i inace)
 
Ovo bi bila super vest 1995...
Šta je tu neočekivano ili novo
Od kada se višejezgarni procesori prodaju kao oni sa manje jezgara ako je neko neispravno
pa nije samo to jos od ranih dana PC-a se radi binning, pa bolji primerci završavaju obeleženi kao jači modeli na većem taktu.
 
Zar se to ne radi jos od pojave prvih multicore procesora?
 
Nazad
Vrh Dno