Koristite zastareli preglednik. Možda se neće pravilno prikazivati ova ili druge veb stranice. Trebalo bi da nadogradite ili koristite alternativni preglednik.
Vidim ovu uslugu su pokrenuli, pa da pitam ima li ko iskustva sa njom?
Pokusao sam sa Meta Quest 2 da je pokrenem, ali nije listovan kao podrzan uredjaj (za sada).
Testira se još uvek. Generalno su osmislili koncept gledanja televizije na VR naočarima gde bi se korisnik našao na utakmici (fudbal i košarka za sad) i gledao iz prvog reda ili do samog terena utakmicu uživo ili snimak i mogao da oko sebe isprati sve od tribina do same utakmice. U planu su i festivali, pozorišne predstave i drugi neki događaji i takođe gledanje 2D televizije. Besplatna je usluga do kraja Godine i moguća je samo na Meta Quest 3 i 3s uređajima za sada planiraju se i drugi uređaji da podrže. Usluga se i dalje razvija ali je dostupna na ovim uređajima za sad
Biće uskoro u poslovnicama, ili na sajmovima gde Telekom ima Štand. A može uređaj već da se kupi u MTS poslovnici i dobija se besplatna usluga do kraja marta. Sada derbi 21 biće emitovan u VR formatu