Šta je novo?

[MTS] VR Here

ArrowSat

Čuven
Učlanjen(a)
19.11.2005
Poruke
1,832
Poena
695
Pozdrav,

Vidim ovu uslugu su pokrenuli, pa da pitam ima li ko iskustva sa njom?
Pokusao sam sa Meta Quest 2 da je pokrenem, ali nije listovan kao podrzan uredjaj (za sada).
 

Prilozi

  • 1771886427311.png
    1771886427311.png
    707.2 KB · Pregleda: 80
Testira se još uvek. Generalno su osmislili koncept gledanja televizije na VR naočarima gde bi se korisnik našao na utakmici (fudbal i košarka za sad) i gledao iz prvog reda ili do samog terena utakmicu uživo ili snimak i mogao da oko sebe isprati sve od tribina do same utakmice. U planu su i festivali, pozorišne predstave i drugi neki događaji i takođe gledanje 2D televizije. Besplatna je usluga do kraja Godine i moguća je samo na Meta Quest 3 i 3s uređajima za sada planiraju se i drugi uređaji da podrže. Usluga se i dalje razvija ali je dostupna na ovim uređajima za sad
 
Nazad
Vrh Dno