Pre 6-7god kod mene u Nišu, na Durlanu, bio jedan dečko da uvede, podizvođač. Posle par godina, trebala je neka intervencija, bila su druga dvojica. Pre par godina, komšija preko puta uvodio, neki treći lik. Ja sam stekao utisak da je većina podizvođača kod njih.