Šta je novo?

Kućna multimedija Tv Glavolomka

Koji TV, projektor, zvučnike, soundbar i ostale multimedijalne komponente kupiti?

Vaske75

Slavan
Učlanjen(a)
21.04.2011
Poruke
516
Poena
345
Moja oprema  
CPU & Cooler
AMD Athlon(tm) X4 750K Quad Core Processor 3.40 GHz
RAM
2x 4gb
GPU
Radeon 7700
Storage
SSD 120 GB, HDD 1TB
Ostale periferije
XBOX SERIES S
Tablet
Nokia T20
Mobilni telefon
Xiaomi 12
Pametni uređaji
Honor 6 narukvica
Pristup internetu
  1. Optički internet
Pozdrav svima.
odlucio sam da kupim tv,budzet mi je ogranicen do 60 000 maksimum i moram da uzmem preko E PLANETA isključivo.Tv bi se koristio i za gaming XBox S bi bio povezan na njega.Kao i za Netflix,Sky showtime,Max i normalno tv Iris platforma ako je u opšte to bitno.
Posedujem i Vontar android box.Tako da ne znam da li mi je bitno koji OS tv ima.E sad pošto sam apsolutno ispao iz ovog dela tehnike na sajtu vidim neke od modela oko kojih se lomim pa vas molim za savete u vezi sledećih modela:
1.Samsung UE557172
2.Hisense 55A6K
3.TCL 55P635
4.Hisense 55E7KQ
5.LG NANO763QA
Svi su 55 inča,udaljenost od tv bi bila nekih 2,5 do 3 metra maksimalno.
Hvala unapred svima na pomoći i odgovorima.
 
Dodao bih i model TCL C645.
 
U toj klasi televizora ne verujem da ima velike razlike u kvalitetu slike. Prema tome gledaj garanciju, servisnu podršku i naravno cenu. Imaš Teslu od 55 na planeti za oko 44k sa 5 godina garancije
 
U toj klasi televizora ne verujem da ima velike razlike u kvalitetu slike. Prema tome gledaj garanciju, servisnu podršku i naravno cenu. Imaš Teslu od 55 na planeti za oko 44k sa 5 godina garancije
Hvala na odgovoru.
 
Nazad
Vrh Dno