Šta je novo?

Honor Magic6/Pro

Uuufff, ostade živ. I kod operatera se dobijaju neotvarami telefoni osim ako ne želiš odmah tamo da otvoriš i vidiš telefon.
 
U A1 izaslo u novinama dal pre nekoliko godina,da se prodaju polovni telefoni a ti platis cenu novog,ovaj sto je kupio telefon sa falicnom baterijom,eto telefon nisu proveravali dal je ispravan,nego daj sve bez proveravanja...
 
I ako jeste, verovatno usamljeni slucaj. Mozda je neko iskoristio svoju poziciju da podmetne korišćen telefon. Ne zaboravi da si u Srbiji.
 
Stop, please stop... To da se na osnovu jednog slučaja, kod jednog operatera, u nizu godina desilo je pre bi se reklo izolovan slučaj a ne pravilo i generalizacija baš i ne pomaže puno. Mogli bi da uzmemo i suprotnu situaciju gde su ljudi kupovali na KP i dobijali sve i svašta i gde sve to vodi - jel sad treba svima po istom receptu da se kaže ne kupujte na KP jer uvaljuju cigle!?
 
Poslednja izmena:
Ja ne kupujem kod operatera telefon,za to sto ti njihovo telefoni korisceni i falicni,moj brat kupio samsung a52s u yettelu i otkazo mu tac,telefon mu cesto bagovo,bolje kupiti na kp telefon ili sopovi comtrade i sl...
Nema to veze sa A1 nego sa mnom :D

Ja sam baksuz, mislim da je 8 od deset stvari koje sam kupio za sebe ili porucio za porodicu crklo ili doslo pokvareno.
Ipad Pro iz iStyle-a stigao DOA, Garmin sa KP-a dosao DOA, Dell sa KP-a dosao DOA, grafika ili napajanje sa KP-a me zeza od prvog dana ali nemam zivaca da reklamiram i gubim vreme. Sad telefon sa falicnom baterijom. Ima jos par stvari ali ne mogu da se setim :D

Tako da je dogovor da sledeci put kad treba neka glupost da se poruci, ide preko sestre/zene, samo da se moje ime ne pominje vise :D
 
To je već problem nas koji kupujemo i koji tu vidimo neku našu računicu - čak i ukoliko zanemarimo činjenicu da ukoliko recimo uzmeš total 40 cena uređaja Magic 6 Pro u Yettelu nije 194k kako kažeš već je 137.376 dinara.... I to bez reciklaže...
Uz Total Data to je i manje - opet bez reciklaže...
 

Prilozi

  • Screenshot_20240422_074556.jpg
    Screenshot_20240422_074556.jpg
    83.7 KB · Pregleda: 85
  • Screenshot_20240422_074720.jpg
    Screenshot_20240422_074720.jpg
    60.7 KB · Pregleda: 95
To je već problem nas koji kupujemo i koji tu vidimo neku našu računicu - čak i ukoliko zanemarimo činjenicu da ukoliko recimo uzmeš total 40 cena uređaja Magic 6 Pro u Yettelu nije 194k kako kažeš već je 137.376 dinara.... I to bez reciklaže...
Uz Total Data to je i manje - opet bez reciklaže...
Neka fala,bolje kad kupim kesom,ovako je ipak i dalje preskupo,Na kp dosta povoljnije
 
Cena u Yettelu sa reciklažom i uz Total data paket koji već inače koristim 115176 din, ili 24 rate po 4799 dina. Uzeo sam i Honor punjač od 100w. Mislim da je to dobra ponuda. Sve svoje telefone unazad 15 godina sam uzimao preko operatera i nikad nisam imao problema. I uvek sam spreman i da platim više ako razlika u ceni nije dramatična zarad veće sigurnosti.
 
Ja sam kupio prethodni telefon u A1, i tada sam prešao u tu mrežu. A52S, i taj telefon je imao samo jedan problem, a to je da SIM kartica ispada, ova druga, prva nikada nije pravila problem. Mislim da sam negde video da je to problem sa Samsung telefonima. Imao sam drugi problem sa mrežom, ali to je za neku drugu temu... Cena uređaja sa mojim paketom je 112.000. Par dana nakon što mi je stigao telefon cena u prodavnicama je pala. I trenutno mislim da nema razlike, ali pre toga je bilo jeftinije u A1.
 
Kad kupujete kod operatera to je kao da ste kupili 2 nova ista telefona,preterano vatrena cena,kad sam video koliko kosta u yetelu,cena bas obara sa nogu,cena za honor magic 6 pro,za reciklazom starog telefona 194k,premnogo....
Daj molim te kako si došao do 194k? I nemoj reći da si računao sa tarifom , jer pričamo samo o telefonu, tarifu plaćaš pa plaćaš makar ga dobio na poklon
 
Kad kupujete kod operatera to je kao da ste kupili 2 nova ista telefona,preterano vatrena cena,kad sam video koliko kosta u yetelu,cena bas obara sa nogu,cena za honor magic 6 pro,za reciklazom starog telefona 194k,premnogo....

Ja prvi ne volim operatere i njihovu cenovnu politiku i način na koji je vode. Ako je neko kritički nastrojen prema njima (čak i ovde na ovom forumu) - onda sam to ja.
No, ovo što ti radiš je najobičnije trolovanje.
 
Ja prvi ne volim operatere i njihovu cenovnu politiku i način na koji je vode. Ako je neko kritički nastrojen prema njima (čak i ovde na ovom forumu) - onda sam to ja.
No, ovo što ti radiš je najobičnije trolovanje.
Ne trolujem,nego kazem istinu,Kolko puta je moj brat popravljo telefon u Yettelu,svaki telefon koji je kupio je stao sa radom...
 
Ne trolujem,nego kazem istinu,Kolko puta je moj brat popravljo telefon u Yettelu,svaki telefon koji je kupio je stao sa radom...
Iskreno izgleda da ti je brat neki baksuz čim mu svaki telefon rikne. Ja sam od vremena mobtela kod njih i imao sam jednu reklamacije gde je ploča crkla i odrađeno u roku 7 dana sa tim da sam dobio zamenski uređaj do vraćanja mog uređaja.
 
Dobar dan ljudi. Uzeo sam ovaj fon pre par dana u Yetelu i zanima me sledeće. Da li vama ekran vuče malo na ljubičastu boju? I kada fotkam crna boja ima nijanse ljubičaste, kao i plava. A kada gledam ekran sa strane i pomeram ga vide se dugine boje. Sjeban ekran ili možda imaju neka podešavanja za to? Hvala unapred na odgovoru
 
Ništa od navedenog. Bilo bi najbolje kad bi mogao nekim drugim uređajem da snimiš to što se dešava sa ekranom pa da vidimo konkretno o čemu se radi.
 
Ništa od navedenog. Bilo bi najbolje kad bi mogao nekim drugim uređajem da snimiš to što se dešava sa ekranom pa da vidimo konkretno o čemu se radi.
Evo prvo fotke. Ta na kojoj se lepo vidi siva boja stolice je fotkana sa Mate 20 pro. I takva je boja stolice. A druga koja vuče na ljubičasto fotkana je sa hm6. Isto to radi i sa crnom bojom i plavom. Daje im takve nijanse ljubičaste
A evo i video. Obratite pažnju na te boje koje se prelamaju kada se gleda sa strane.
 

Prilozi

  • IMG_20240423_165721_045950.jpg
    IMG_20240423_165721_045950.jpg
    105.3 KB · Pregleda: 66
  • IMG_20240423_165651.jpg
    IMG_20240423_165651.jpg
    112.9 KB · Pregleda: 72
  • lv_0_20240423171123.mp4
    686.7 KB
Poslednja izmena:
Da li je neko rešio bug kada se povežem preko bluetooth-a na auto i pustim muziku nakon što ugasim ekran muzika počinje da baguje
 
Nazad
Vrh Dno