Šta je novo?

Diskusija o cenama kripto valuta (2024)

Meni je jedan kolega forumas pre 15-20 dana ubacio crva o futures a pre toga nikad se nisam na taj nacin kockao, ni probao.

Uzeo da se igram sa 200-300, napravio u 3 dana 1000€. Sutradan me otreslo k'o budalu i sa preostalih 200-250€, udjem na DOT 7.3 u LONG.

Zasto ovo spominjem. Zato sto sam ga zatvorio prerano. Sad bih i dalje bio u longu a cena je otisla na 10$.
 

Prilozi

  • share_pic__2024-02-22_18_21_27.jpg
    share_pic__2024-02-22_18_21_27.jpg
    65 KB · Pregleda: 134
Da nije bilo black swan-a aka "CORONA" tada bi bio samo retracement, a ne slom.
Evo usuđujem se da forecast-ujem da će ovog puta "pucanje balona", "slom", veliki "pullback" da se desi tek u zadnjoj godini Trampovog drugog mandata (za 4 god), a dotad valja iskoristiti produženi ponzi ciklus, jer realno svaki ponzi traje dokle god ima priliva svežeg novca, a mislim da će ga itekako biti za narednih nekoliko godina.
🤣🤣
Ekonomija je bila spremna za recesiju, videlo se kako insajderi trče u vladine obveznice, black swan je samo sve pogurao ranije i brže. I tu glavonje prave grešku i ubacuju helicopter money, pokrećući inflaciju koja neće moći godinama da se zauzda. Ne znam šta im je to trebalo, niko ne bi krivio ni FED, ni debelog Trampa, ljudi bi mislili da je za sve bio kriv kovid, do sad bi se depresija završila i ekonomija bi sad opet gurala dobro. Umesto toga, mi imamo inflaciju, a ***** nam je i dalje ostalo da ga pojedemo. Neće Donald Duck stići ni da se zakune, a nova finansijska kriza ima da nas drma, kakav crni kraj mandata. A kako ovaj put neće moći novac iz helikoptera, kriza će imati puno vremena da davi kripto na tenane, kao zmija žabu. Zato mi da ćapimo sad šta se može, dobro je da smo i ovaj krug uopšte dobili.
 
koju cenu ocekujete do kraja godine od DOT-a, ima li smisla preelaskom na 2.0 u drugom kvartalu da izgura do proslog ATH i otici malo iznad?
 
Spremite se za 1h kreće verovatno kreće pumpa na kučićima jer Binance izbacuje novo kuče:
 

Prilozi

  • Novo kuče.jpg
    Novo kuče.jpg
    23.2 KB · Pregleda: 126
Ima ga ne mexc-u već nekih mesec dana. Moguće je pump i brzi dump, ne verujem u dugoročni rast.
 
Moja greška. Ovo kuče je WIF, pogrešno sam video. Ima ga od novembra prošle godine na mexcu i na SOL mreži je. Ima isto kuče na ETH mreži, sasvim drugi coin kako kažu. Ko će ovo sve da pohvata. Pojavio se i frog wif hat, nešto ko Pepeov odgovor na kučiće. Navodno i on može da postane mega popularan.
 
Da li da se prodaje po malo Btc, ili da se saceka, kad bi neko znao😀
 
Da li da se prodaje po malo Btc, ili da se saceka, kad bi neko znao😀
Propustio si taj voz :)
To ti je tako, dok se razmisljas i cekas, ode ....
Meni je lako za izlaz, problem je ulaz, iako mnogi tvrde da je lakse pogoditi local top nego local bottom..
Pre par dana sam hteo da udjem na 61k, sad je vec tu negde blizu i zagazio je 62k ali ne znam za sada kako da tumacim ovaj pad trenutni i da li je u pitanju jaca korekcija, nadam se da je jaca, bila bi taman na vreme.
 
Da li hvatati falling knife :D
 
Da je otisao na 70k, sve bi prodao, falilo mi je bas malo. Sad je situacija propadamo slavno
U cemu je razlika izmedju 68k i 70k. Ako si mislio da prodas trebao si vec na 68k jer je tu bio dugo vremena. Nikada nisam razumeo zasto se ljudi cimaju za par dolara gore dole. Tako i ja za Strax. Imam order na tipa 1.7 ali ako vidim da smo na 1.65 kojim slucajem odmah prodajem. Sto bih se zezao za 0.05 centi. Besmisleno.

Inace imao sam order za ARK na 0.75 i nesrecnik padne do 0.761. I to kolicina od 25k komada. 😀 A kada se to desi odmah pomeram order nize.
 
Šta mislite, da li će krenuti ringišpil između 60k i 70k sledećih par nedelja?
 
Ma samo neka se nešto dešava. Oni dani i meseci kad ide gore dole 1% su mi gori od ovih padova.
 
7k dole u danu bem ti kolačić..ne znam da smo to ikad vidjali...procentualno da ali novčano teško 🙂
 
U cemu je razlika izmedju 68k i 70k. Ako si mislio da prodas trebao si vec na 68k jer je tu bio dugo vremena. Nikada nisam razumeo zasto se ljudi cimaju za par dolara gore dole. Tako i ja za Strax. Imam order na tipa 1.7 ali ako vidim da smo na 1.65 kojim slucajem odmah prodajem. Sto bih se zezao za 0.05 centi. Besmisleno.

Inace imao sam order za ARK na 0.75 i nesrecnik padne do 0.761. I to kolicina od 25k komada. 😀 A kada se to desi odmah pomeram order nize.
Jednostavno tako sam zacrtao da prodajem na toj cifri
Kad prodajete na menjacnici meni je na cexu, da li prodajete za usdt, ili evre, dolare naprimer?
 
Zanimljivo. Ajde BTC i ETH mogu da razumem ljudi prodaju na BTC ATH, ali IMX u koga sam verovao je otisao u jednom trenutku -17% danas, nema vise smisla ni da prodajem.
Sa druge strane, moje iskustvo sa Krakenom je gotovo. Vaze kao za jednu od boljih menjacnica pa ih probao, ali cim je BTC poceo da pada su mi izbacili da ne moze trejdovanje i aplikacija je pocela dosta da baguje, neprofesionalno. Ide sve sto imam na ledger sad, Kraken sam ionako samo imao zbog staking-a ali to je nebitno.
 
Nazad
Vrh Dno