uskoro mi istice ugovor kod SBB-a, i mislio preci na Orion. juce sam zvao CC i ponudili mi dve opcije ako sklopim ugovor ovog meseca.
prva je da mogu potpisati na 24 meseca sa 50% popusta na racun, a druga opcija mi je da potpisem na 30 meseci sa prvih 6 meseca po 1 dinar, a za ostale 24 mesece isto kao ranije, samo na pola.
sta nerazumem je zasto bi iko uzeo ovu prvu opciju kada se moze uzeti ova druga? nije mi jasno zasto ne reklamiraju ovu drugu ponudu na svojoj web stranicu ako je vec nude?
da li zna neko o cemu se radi ovde? jel ima nesto ovde sto neprimecujem?
mozda sam malo paranoican, ali kada vec razmisljam da idem kod njih, radije bih znao u sta se petljam.