Šta je novo?

Auto sijalice (LED)

Tek sada, posle 8 procitanih strana nemam pojma sta cu i koju sijalicu odabrati 😄 ...Jedni hvale, drugi kude, ne bi stavljao LED Kineze, vec Osram ili Philips. A, koliko vidim niko nema cudniji far od mene, PUG 508 Mk1 sa onim cudnim socivom (sa H7) ,tako da ne znam kako bi se to socivo nosilo sa LED sijalicama...Za pocetak cu sig uzeti dnevna Osram P13W sijalice. A za ovo drugo ste me ubili u pojam 😄😄😄
 

Prilozi

  • IMG_2023-02-25_11_40_16.jpg
    IMG_2023-02-25_11_40_16.jpg
    249 KB · Pregleda: 98
Probaj pa javi. Mora neko prvi led da probije.
Možda više informacija možeš da nađeš na klupskom forumu nego ovde.
 
Eto da si iz NS dao bi ti ja i Osram led i kineze da probas pa odluci,odnosno znam sta bi odlucio, al eto sam da se uveriš...
Ja sam moje skinuo, zato sto sam isao na tehnicki pre 10 dana, a posto auto prodajem, a za novi mi nisu potrebne skinuo sam i necu vracati.
 
Powertech h7 ultra white 800 din u silver autu MALO je reci da dam odusevljen na C5 x7 odlicno se vidi
 
E, drugari ja uzeo, cekam da mi stignu Philips Ultinon Pro3022 HL LED za PUG 508 i ono njegovo cudno socivo a vec sam ugradio P13W Osram za dnevno...
 

Prilozi

  • pug led.jpg
    pug led.jpg
    152.1 KB · Pregleda: 76
Ja sam naručio za duga H7 philips 200 gt.

Rszmišljao sam se izmedju osrama i philipsa ali philips je odneo pobedu kod lošeg vremena.

Odustao sam led sijalice u halogenom faru jer ne želim drugima da smetam. Takodje nisam ni hteo mini led projektor jer ružno izgleda u faru.

Najkraće rečeno, držite se zakona koliko možete ili ako već stavljate led u halogene farove, podesite ih da biju što niže i da kod dugih svetla gasite na vreme.
 
ako je dobar far moze , mada za kisu nisu svakako, kao ni obicne halogene!
 
Za kišu su užas. Jedino što atraktivno izgledaju.
 
Tako je za kisu su jako lose, za izgled jako jako lepo, ali ja imam druge farofe pa nisam hteo da GAZIM ljudima oci!
 
Koliko često nailazite na ljude koji furaju led u halogene farove? Znači neverovatno da ja u tim trenucima moram da usporim.
 
Koje ste LED sijalice stavljali u far sa sočivom?

Probao bih nešto, čisto da uporedim kako stoje stvari...
 
Jel ima nekih razlika ili je ovo samo porez na budale ?
 

Prilozi

  • Screenshot_20231119-204414.png
    Screenshot_20231119-204414.png
    140.9 KB · Pregleda: 53
Porez. Imam ih ja. Kupio na Aliju za 10€
 
Meni su večeras njih 4-5 na 100km blicali na halogene, dok na led nikada nisu za 6 meseci... Hejteri ledova na aparatima😂
 
Kad ti nisu podeseni farovi zato ti blicaju…
 
Podeseni, podeseni, u istom faru do pre 20 dana bili ledovi, izvadjeni pred tehnicki...
 
Ne sinak samo poznajem materiju i ne izmisljam toplu vodu koja je vec izmisljena ;)
 
Izvini nismo te prepoznali :ROFLMAO:
 
Da li Osram night breaker laser H7 prolazi tehnicki pregled? (far bez projektora)
I da li ove sijalice vise greju od standardnih H7 sijalica?

Hvala na odgovoru.
 
Nazad
Vrh Dno