Šta je novo?

Android (TV) multimedia uređaji (box-evi i stick-ovi)

Ja najvise volim da procitam "treba mi samo za kodi, Youtube i EON"... ni za sta drugo :sneaky:

Bukvalno je svako napisao isto.
 
Treba mi savet. Koji fajl menadžer da koristim, (da vidi sve) na x96 mini i Mecool km9 pro.
Neki ne vide pola fajlova.
 
X-plore. Možeš i Mi kao i solid explorer. Čekiraj "show hidden files".
 
Ima li neko mts android boks. Kakvo je to čudo. Dali mi za HD PLUS a info tv-a pokazuje 1080i 50Hz. Na moja dva boksa je 1080p. Tv je full HD. I slika je bolja sa Mecool KM9PRO.
 
Ako pritiskom na "i" dugme izađe : 1080i 50Hz ulaz, znači li da boks neće moći da prikaže sliku 1080p.
Ako je tako da tražim drugi boks od MTS - a
 
Kad platiš film u velikoj rezoluciji kako ga emituju. Smanje na 1080i ili u izvornoj rezoluciji.
Izvinjavam se na dosadi, nov sam u ovim stvarima.
 
uzmeš drugi box/stick
 
Кад смо код приче какви су нам боксови, ови или они... Гледам сад нешто код Руса на 4PDA - каква срамота за MECOOL! Масовно се људи у последњих месец-два жале да им цркава КМ7. Изгледа да складишна меморија напрасно престаје са радом.

Узгред, да ли је неко пробао овај гугл сертификовани даљинац што долази са mecool боксовима да повеже на неки други? Како се упарује?
 
Ovaj G10s remote, pro verzija sa backlightom, ne registruje OK dugme iz prve cesto, na drugi click radi. Probao sam da ga uparim i kao bluetooth jer inace radi na onaj njegov dongle ali nece u pairing mode sa sa ok i back. Ovo sve na transpeed/slimbox
 
Узгред, да ли је неко пробао овај гугл сертификовани даљинац што долази са mecool боксовима да повеже на неки други? Како се упарује?
Imam ga ja, odlično se uparuje sa android boxovima i radi voice/assistant normalno. Sa Amazon uređajima nisam probao (ako si to mislio pod "drugim").

Isti dolazi i uz Wallmart Onn i vidim da ga svi rebrendiraju redom.

OK je, nije loš . Nije neki spektakularan kvalitet, ali može. Meni raspored odgovara.
 
Ма може и TCL, може коцка, сасвим свеједно. Изгледа ми ОК даљинац - штета да се баци, ако већ бокс морам. Који се тастери користе за упаривање?
 
Изгледа да је и даљинац отишао Богу на истину. Не види га ни ТВ ни ЕОН бокс. 😕
 
Можда јесте, али у сваком случају није могло ни флешовање фирмвера да прође - заглави се на 5%.
 
To je njemu crkla memorija

da pitam na brzinu nisam guglao
Kakvi su oni Roku plejeri, to nije android OS ili jeste?
 
Није андроид - има свој ОС заснован на линуксу.
Мислим да је боље узети Wallmart ONN бокс.
 
Roku koristi "prilagođenu" verziju Linuksa koju zovu Roku OS.
 
Pretpostavio sam da je tako...
onda to nije za nas srbe, napredne korisnike :sneaky:
 
Коме треба гугл ТВ засновани бокс, јефтиније од овога сигурно неће наћи. А успут је и сертификован за све сервисе. Додуше, нема ништа од улаза/излаза, само HDMI али за ове паре...

 
Ne vidim da ima negde u EU da se kupi?
Jesi imao prilike da ga probas?
 
Stigao BPRS1
Daljinac BT vrlo dobar. Za 4.08 euro sa kompletnim fee izvanredan. Mada i dalje je g20s pro bt vrhunski daljinski sa svim prednostima.
 
Od mobilnog telefona ili tablet koji je zastareo ili mu tach ne radi ili displej napukao i još štošta testirao sam 8Gb ram i 8 jezgara na TV uhd 65 inča, dobio sam faktički najjači android box a i ostale aplikacije uz njega. Takođe daljinski bluetooth radi bez greške uz njega i kompletno upravljanje preko flancher. Grejanje u opterećenju uhd 4k 60fps svega 37° cena sitnica svega 800 dinara konverter iz kine. Tako da ko ima polomljen fon ili tablet ili nešto mu drugo fali na njemu eto mu ideja za puno snažniji multimedija centar.
Uz taj konverter osim HDMI priključka koristi se i c punjenje baterije kao i dodatan usb primer ako treba za miš, tastaturu ili oboje.
 

Prilozi

  • type-c-hub-na-hdmi-konvertor-3in1-4k-tc2h-300-3392_11 (1).jpg
    type-c-hub-na-hdmi-konvertor-3in1-4k-tc2h-300-3392_11 (1).jpg
    30.7 KB · Pregleda: 26
Nazad
Vrh Dno