Šta je novo?

Koji VPN kupiti?

Ok ,razumem da moze na neogranicen broj uredjaja već da li mogu na 2,3 različite IP adrese?Tipa da delim sa nekim nalog...
 
naravno da moze, zato je trenutno najprodavaniji vpn na crnom trzistu.
Znaci likovi kupe sebi za 60$ i preprodaju neograbicen broj naloga za 2-3$.
 
Pa to me zanima.Ja sam uzeo npr.Private VPN I odlično sljaka za EON,turske naloge i slično pa me zanima da li bih jos nekog mogao da ubacim.
 
Kacimo se na Nord iz Irske, UK, Nemacka i Srbija, jedan nalog.
 
Ništa onda,ako nekom treba VPN nek mi se javi na pp da se dogovorimo😁 Hvala društvo na pomoci.
 
Koji VPN je najbolji i najsigurniji da se par stvarčica skine za vreme boravka u USA (može i neka privremena verzija)?

Na mobilnom koristim neki vpnfy, paid verzija i preko njega sam već skidao neke stvari ali me interesuje za računar.
 
PIA used to have 10 device connections, more than most VPNs, but now we’re stepping up our value game with unlimited device connections to new and existing subscriptions.
Nije loše, i oni koštaju manje od 2€ mesečno...
 
Takva im je i usluga, čim vidim da može na neograničen broj uređaja jasno mi je kakav kvalitet mogu da očekujem.

Samo VPN sa statičkim adresama, kakva zvona i praporci.
 
Kakve veze ima što je unlimited, nije to problem :)

Evo ovde neki forsirali Mullvad đubre od 5€ mesečno, ranije mi sa njim nije radio HBO Max, NBA i fuboTV, a od skoro ne radi ni EON :D
Mullvad.png


IPVanish radio do skora normalno, ali je i on "otišao da dođe"...
IPVanish.png


Srećom ima nekih koji rade normalno i dalje :D
 
Kakve veze ima što je unlimited, nije to problem :)

Evo ovde neki forsirali Mullvad đubre od 5€ mesečno, ranije mi sa njim nije radio HBO Max, NBA i fuboTV, a od skoro ne radi ni EON :D
Mullvad.png


IPVanish radio do skora normalno, ali je i on "otišao da dođe"...
IPVanish.png


Srećom ima nekih koji rade normalno i dalje :D
mozes li na pp ili ovde napisati koji ti radi za eon
 
da li neko ima expressvpn nalog i hteo bi da podelimo pretplatu? meni treba za 3 uređaja.
 
Kome treba, danas još par sati Dashlane daje 50% popusta na godišnji family premium (password management za 10 usera i Hotspot Shield VPN). Redovna cena je $60, sa popustom prva godina $30.
VPN radi sa Netflixom i HBO Max za US content.
Kod CLEANFF50 na checkoutu.
 
Takva im je i usluga, čim vidim da može na neograničen broj uređaja jasno mi je kakav kvalitet mogu da očekujem.

Samo VPN sa statičkim adresama, kakva zvona i praporci.
Sad i ti... :)
Uzeh PIA na mesec dana da testiram, godinama sam na Nord.
PIA se instant konektuje, gura velike brzine tj najvece od svih koje sam probao do sada.
Do sada nije pala ni na jednom leak testu, cepnem minimum 1x dnevno testiranje po raznim serverima.
Posto koriste svoj DNS, google zna biti neupotrebljiv.
Disney+ nikako ne radi, Netflix ako ubodes server. 90+% servera im je blacklistovano, vecina vod servisa ispise vpn detekted.
U prevodu: za torente odlicni, za streaming servise nikako.
 
Koji VPN je najbolji i najsigurniji da se par stvarčica skine za vreme boravka u USA (može i neka privremena verzija)?

Na mobilnom koristim neki vpnfy, paid verzija i preko njega sam već skidao neke stvari ali me interesuje za računar.
Svi koji su van Srbije treba da izbegavaju vpn koji je iz ovih zemalja, ako ne zele prtobleme sa zakonom.(plavcanje visokih kazni)
A iz Srbije koji god jos smo van svih regulativa, za sad.
 
Svi koji su van Srbije treba da izbegavaju vpn koji je iz ovih zemalja, ako ne zele prtobleme sa zakonom.(plavcanje visokih kazni)
Ovaj članak je dobar, ali mi deluje kao da je naručena reklama za expressvpn.
Ko želi da bude 100% siguran, neće koristiti nijedan od tih popularnih i komercijalnih rešenja.
 
Moja poenta je bila da skrenem paznju na te alijanse, ne koji vpn da se koristi.
To nek svako odluci sam u zavisnosti za sta koristi, primecujem da ljudima ovde na forumu nije bitno da li je bezbedno vec samo da li otkljucava nesto ili ne.
Mozda sam ja previse oprezan i koliko god ne verujemo nikome opet je bezbednije koristiti vpn koji je pod jurisdikcijom zemklje koja nece traziti izrucenje logova korisnika.
Nikad nista nije 100% bezbedno ali treba se obezbediti koliko je to moguce.
Neznam kolko pratite ali je trenutno histericna hajka na zapadu radi zastite intelektualne svojine, torentovanje strimovanje svega sto nemate u svom vlasnistvu.
Kod nas toga za sada nema sem za domace Fimska ostvarenja.
 
Pozdrav, potrebna mi je pomoc.NordVPN koristim vise od dve i po godine i radio mi je bez problema sve do krajem januara. Pokusao sam sa svim serverima koji su im u ponudi i nista. Sigurno su im serveri od strane SBB stavljeni na crnu listu. Problem je taj sto ovako nesto nisam ocekivao, pretplatio sam se na jos dve godine kod njih tako da mi ugovor istice tek krajem sledece godine. Da li je iko od vas znao da postoji posebna stranica za one koji zele EON van njihove mreze?Ja to nisam znao, verujem da nije vecina.Prvo su promovisali kako moze sa bilo koje mreze da se gleda da bi na kraju samo sa njihove moglo. Skinuo sam ExpressVPN i SurfShark kako bi testirao da li imaju isti problem. SurfShark nije imao problem samo sa IP adresama koji pocinju sa 37. . Ne mogu da se setim da li je ExpressVPN bez problema radio. Da li postoji neko resenje? Skoro sve sam isprobao. Kome treba povoljan SurfShark imate na Spacenet sajtu povoljne pretplate.
verovatno kasno odgovaram ali mozda pomogne nekome, ja sam isto procitao na ovom forumu i nordVPN mi radi perfektno za eon..iris itd.
Settings - > connection- > VPN protocol i stavi openVPN(UDP) , ako ne radi ,stavi neki drugi .
Sa tim meni rade svi servisi koje sam testirao
 
Koji vpn koristiti za Iris tv? Ima cyberghost koji sam kupio da bih pratio EON, medjutim Iris tv ne može ni da se uloguje kad sam u inostranstvu i kad aktiviram vpn prema Srbiji.
 
Koji vpn koristiti za Iris tv? Ima cyberghost koji sam kupio da bih pratio EON, medjutim Iris tv ne može ni da se uloguje kad sam u inostranstvu i kad aktiviram vpn prema Srbiji.
Da li si probao kao za EON u srbiji na mts mreži?
Pokreneš prvo Iris da se uloguješ pa onda pališ VPN.
 
To već ne znam.
Na miboxu pritisnem dugme za aplikacije i upalim. Onda se na back dugme izađe pravo u eon aplikaciju.
 
Pokreneš prvo Iris da se uloguješ pa onda pališ VPN.
Kod Iris je (za razliku od Eon gde to nije slučaj) geoblokiran i sam login zahtev ;)
Sad kojI su sve IP opsezi na blacklist (domaćih provajdera jesu, a da li su i koje sve IP adrese van Srbije??) ne bih znao...
 
Kod Iris je (za razliku od Eon gde to nije slučaj) geoblokiran i sam login zahtev ;)
Sad kojI su sve IP opsezi na blacklist (domaćih provajdera jesu, a da li su i koje sve IP adrese van Srbije??) ne bih znao...
Kako je moguće onda da kad sam kod sebe kući i isti taj vpn pokrenem iris radi normalno? Hoću da kažem da vpn izlazi uvek na taj isti opseg u Srbiji, bez obzira odakle ga pokreneš, da li u zemlji ili inostranstvu.
 
Proveri ti u praksi to da li je baš ista IP adresa iz istog IP opsega kad se kačiš iz Srbije vs kad se kačiš iz inostranstva, naravno za isti VPN server.

Ako je ista a ponašanje Iris app je drugačije onda Iris app verovatno? pored same IP adrese koristio ostale location podatke sa Android uređaja i tako "vidi" da je uređaj fizički na određenoj geografskoj adresi??
 
Proveri ti u praksi to da li je baš ista IP adresa iz istog IP opsega kad se kačiš iz Srbije vs kad se kačiš, naravno za isti server.

Ako je ista a ponašanje Iris app je drugačije onda Iris app verovatno pored same IP adrese koristio ostale location podatke sa Android uređaja i tako "vidi" da je uređaj fizički na određenoj geografskoj adresi?
Ne mogu 100% da budem siguran, ali mislim da je isti opseg. Ček, to sad znači da za iris ne vredi imati vpn? HBO i Netflix i EON još nisu uveli tu naprednu kinesku Iris tehnologiju i njih možeš da gledaš a pink i ostale gluposti sa mts ne možeš?
 
Nazad
Vrh Dno