Šta je novo?

Grand Theft Auto VI

Neko kaze da nije GTA6 vec GTA online 2.
 
FB_IMG_1663598988160.jpg
lol
 
Ovo je garantovano neki modder kog su zahvatili onom čistkom pre objavljivanja Gta "defective edition" triologije :D
 
FdBnYR_WQAMvJJy
 
Ovo je najvjerovatnije neki dev kojeg su nabili nogom kao i dosta vecih imena zadnjih 1-2god.
 
Oglasili se iz nekog Britanskog hakerskog udruzenja i rekli da znaju ko je, da je kao klinac od 16 godina i da je uradio fusheraj.
Kazu da je on hakovao Uber sto je i sam napisao otvarajuci temu na gta forumu.
Novinar Dzejson Shrier kaze da je u R* haos i da su blokirali svima Slack kao i jos neke gluposti.
Pola neta propagira neku saosecajnost prema R*, u fazonu svi smo na gubitku, a druga polovina je od limuna napravila limunadu.

Na odysee imate fill video od 53mina, sa svim videima. Nakon detaljnijeg trkeljisanja videa, utisak je bolji nego inicijalno. Ima jedan deo gde je okruzenje uradjeno mnogo detaljnije sa sve lepom vegetaciom itd. i moze preciznije da se predpostavi kako ce igra izgledati. (Znam da je glupo vaditi zakljucke o finalnom proizvodu na osnovu ovog leaka ali eto, malo)
 
  • Like
Reagovanja: uji
Svi smo jedinstvenog mišljenja, a to je da su se prekasno setili da i uopšte načnu projekat za GTA 6, s obzirom na to da nastavak predugo čeka da ugleda svetlost dana. Svako normalan bi pomislio da revizijama petice su kupovali vreme do dolaska šestice i ova godina bi bila neki maksimum maksimuma da se sve privede kraju. Međutim, u realnosti stvari najverovatnije tako ne stoje.
 
Da su bar izbacivali sp dlc kao cetvorka pa bi cekanje donekle bilo opravdano
 
Mene najviše plaši da ih ne ugaze sjw i woke kultura i da izgube dušu.
mene najvise plasi da ce anti sjw/woke armija da pljuje kako god okrenes
zato sto je jedan od protagonista pogresnog roda, boje koze ili sexualnog opredeljenja...bez obzira na kvalitet igre/sadrzaja
to je sada vec toliko uzelo maha da je postalo veci problem od forsiranog sjw/woke sadrzaja
ne pricam samo o gamingu, vec bilo kom obliku mass medija danas
i najzastupljenije je, nazalost, u ovaj nasoj gamer/nerd populaciji
 
Svi smo jedinstvenog mišljenja, a to je da su se prekasno setili da i uopšte načnu projekat za GTA 6, s obzirom na to da nastavak predugo čeka da ugleda svetlost dana.
Kakva prica ljudi, pa Rockstar (vise Take 2, ali da se ne lazemo i Sam Houser i ostali u rock* vole pare vise nego leba) ne zanima singl plejer otkada su shvatili da mogu zaraditi milijarde dolara (skoro 10 do sada) preko online dela.

Pa jedan od glavnih razloga zasto je gta v i dalje maltene svakog meseca na listi najprodavanijih igara je zato sto ljudi kupuju nove kopije jer dolaze sa gomilom online valute pa im se vise isplati to nego da kupuju valutu u igri.

Sta mislite zasto nismo dobili ni jedno parce singl plejer DLC-a za ovih 9 godina? Ballad of Gay Tony je bio poslednje parce extra singl pleyer sadrzaja u istoriji GTA fransize, apsolutno sam siguran u to.

GTA VI ne kasni, igra dolazi tacno na vreme, kada su number crunching guys iz Take 2 rekli Rockstaru da pravi novu igru jer je stara krenula da opada sto se tice zarade i polularnosti. Ovo jeste GTA Online 2, singl plejer kampanja je tu samo zato da internet ne bi eksplodirao u slucaju da je igra dosla bez iste.

Svi ti likovi i lokacije ce se koristiti za online sadrzaj. Deluje mi da ce kampanja, kao u slucaju CoD igara ili Titanfall 2 biti samo produzeni tutorial za ono sto ceka igrace u online delu.
 
mene najvise plasi da ce anti sjw/woke armija da pljuje kako god okrenes
zato sto je jedan od protagonista pogresnog roda, boje koze ili sexualnog opredeljenja...bez obzira na kvalitet igre/sadrzaja
to je sada vec toliko uzelo maha da je postalo veci problem od forsiranog sjw/woke sadrzaja
ne pricam samo o gamingu, vec bilo kom obliku mass medija danas
i najzastupljenije je, nazalost, u ovaj nasoj gamer/nerd populaciji
Jedno povlači drugo. Ekstremi su problem u oba slučaja.
 
Ko zna, R* je to ne bi me cudilo da Online 2 bude odlican.
Ja imam averziju prema onlineu jer mora da se grinda i jer je zbog istog ispastao single player. Ali ne bih imao problem da igram online ukoliko bace malo svoje rokstarovske magije i naprave nesto zarazno, zanimljivo itd...
 
Bice ovo jos ambicioznije od RDR2, tako da nema sanse prije 2025. da izadje.
 
navodno je vec interno odlagano vise puta i trenutni target su praznici 2024.
 
GTA5 je najprodavaniji "entertainment product" svih vremena. Benchmark nije mali. Da odlazu jos 5 godina, isplatit ce se. Najbolje je sacekati traile pa zapoceti tada hajhp. Ovo sto kapa kroz leakove i nagadjanje kada bi mogla izaci ne predstavlja bas nista. Bio je onaj gameplay. Odprilike se moze ocekivati updejtovan GTA5 i to je to.
 
Mislim da ce biti vise od updateovanog gtaV. Rdr2 je bio fantastican.
 
RDR2 je lepsi od realnosti, kao sto neko ovde rece kao Rembrantova slika.
Po onome sto sam video iz leakovanih videa, po izgledu, bice blizu suvoparne fotorealisticnosti. Pocecace na one videe sa dashcamova iz Amerike i highspeed cejsove snimanih iz helikoptera.
 
Grafika verovatno nije ni blizu finalna, jer ovo izgleda skoro kao GTA IV.
 
Da, to svakako... vise mi je bilo zanimljivo kako se komentarise na osnovu ovog screenshot-a kolika ce mapa biti.
 
Moram da izrazim zabrinutost na osnovu svega što je leak-ovano za ovu igru, u smislu da će Rockstar da popizdi i krene sa razvojem od nule, što znači da nas od igre deli još 4,5 godina.
 
Zašto bi to radili?!
 
Zašto bi to radili?!
A šta znam... Nikad pre se nije desilo da im se leak-uje neka igra na ovaj način, ili je zapravo po sredi neka marketinška kampanja da se stvara pomama oko igre... Baš ne znam šta da mislim.
I kad izađe pitanje je koliko će se razlikovati od GTA 5 i da li će postaviti neke nove standarde.
 
Razlike ce biti to budi siguran, uzmi samo GTA 4 kako je izgledao i kako je izgledao GTA V kada je izasao.
 
A šta znam... Nikad pre se nije desilo da im se leak-uje neka igra na ovaj način, ili je zapravo po sredi neka marketinška kampanja da se stvara pomama oko igre... Baš ne znam šta da mislim.
I kad izađe pitanje je koliko će se razlikovati od GTA 5 i da li će postaviti neke nove standarde.
Kako se nije desilo, svako malo bude neki leak - što za igre, što za telefone i slično.
Na kraju krajeva, šta smo tačno videli na leaku? Izgled protagonista i to je to.
 
Nek izađe i za 10 godina ako treba, ali da bude kompletna, IV i dalje jedva radi 15 godina posle izlaska.
Drugo, biznis ko biznis, nisu oni dužni da izbacuju novu igru kad mi hoćemo, dok god zarađuju od stare, što s jedne strane i nije loša stvar.
Da nisu imali gta online kao kravu muzaru, ne verujem da bi rdr2 bio igra kakva jeste. Jednostavno, single player igre su danas jedva isplative.
Hardware je toliko napredovao da skoro da nema limita u veličini sveta i količini detalja. Za toliko detalja treba mnogo više vremena.
Naravno i timovi su porasli, ali opet ne može 9 žena da rodi bebu za mesec dana. :)
 
Nazad
Vrh Dno