Šta je novo?

Pracenje posiljki

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ja sam imao nekoliko UA ma kakvi donosili su mi kuci. Nema to veze svaki koji nema potrebe da se dodatno naplacuje i ako dimenzijama ne prevazilazi dimenzije vrafanca paketomata moze da se stavlja ne samo kako ti je ona rekla UA-HU.
 
OMP posiljke se stavljaju u paketomat samo da bi popunile prazna mesta.
Zbog statistike o iskoriscenosti, i opravdanja za skrkane pare.
 
80 sati proslo od kako se pojavilo item leaving uk i jos uvek nije stiglo na carinu, cime stizu royal mail paketi iz uk, zar nije avionom??
 
Мени је ројал мејлом стигло брзо. Ал' је била краљица, сад није.:)
Иде то брзо, сигурно је запело на царини само није ажуриран статус. Нишка царина то експресно ради, прави шампиони, остали се про****вају.
 
royal mail je pod strajkom bio mesecima... meni je posiljka poslata 13.01. stigla 10.03.
ne salju oni samo tvoju posiljku
Мени је ројал мејлом стигло брзо. Ал' је била краљица, сад није.:)
Иде то брзо, сигурно је запело на царини само није ажуриран статус. Нишка царина то експресно ради, прави шампиони, остали се про****вају.
ns carina je trenutno odlicna, posiljke cekaju 1 dan :)
 
I mene Royal mail ubio od čekanja, trebalo 45 dana da napusti Britaniju, stiglo za nedelju na adresu od tada, tako izgleda da su naši trenutno relativno dobri.
 
OMP posiljke se stavljaju u paketomat samo da bi popunile prazna mesta.
Zbog statistike o iskoriscenosti, i opravdanja za skrkane pare.
Zapravo prvo idu u paketomat da bi olaksale da postari ne moraju da tegle tolike vrece a nakon isteka roka opet se nose na kucnu adresu,
 
@sekula30

Samo dokazujete koliko ste neorganizovani i koliko rasipate resurse koji vam ionako fale :(

Da menadzeri iz Poste hoce samo malo da poslusaju , u roku od mesec dana bi imali prazne magacine
i posle toga isporuku u roku od maksimalno par dana i u postama gde je najveca guzva.

Da li neko Posti Makedonije nesto dodatno placa za isporuku neregistrovanih posiljki ???

mk2.jpg
 
Ne znam da li se nešto promenilo u poslovanju lokalne pošte, ali lokalni seoski poštar uopšte ne donosi pakete. UA... pakete sa alija ne dostavlja već godinu dana (dok poštari iz okolnih sela to rade normalno), međutim u prethodnih par dana primetih da čak ni CC, a ni postexpress pakete ne dostavlja, već dobijem sms od pošte, da me čekaju u lokalnoj pošti.

Nije mi jasno da li on ima mogućnost da pošalje takav sms ili ide automatski, ali definitivno nije bilo ovako pre. Čak nije podelio ni februarske račune za struju, već stoje na pultu u pošti, pa svako traži svoj.
 
Šta je problem s ovom pošiljkom?

Stiglo je brzo u SRB (navodno) ali poštar ne donosi (kod mene donosi moj poštonoša manje paketice, kesice i koverte) na vrata ili ubaci u sanduce.

Da li je paket u stvari došao u HU pa dok od tamo (iz HU) kod nas dodje i kroz carinu prodje ili je zaista u SRB i nešto čeka?
Bio u lokalnoj pošti odakle i moj poštonoša donosi pošiljke i tamo ga nema, nije nigde zaveden pod ovim brojem za praćenje, ne postoji u sistemu pošte Srbije, nema pošiljke pod ovim brojem ni u HU posti, nema s ovim brojem za pracenje posiljke ni na 17track, samo mi Aliexpres pracenje pokazuje gde bi mogla biti posiljka...

Kad bi mogao biti isporucen ako je kod nas, u BG na posti ili carini, ako je vec 15 dana "kod nas"?

Imam jos 2 kabla (po 3m dugacki DP i USB produzni) koji evo vec mesec dana ne napustaju Kinu, sve sa Alija, EKYEE i Vention prodavnice...
 

Prilozi

  • a1.jpg
    a1.jpg
    98.4 KB · Pregleda: 46
Jel za podizanje na paketomatu uvek rok 2 dana?
 
da,posle toga ako se ne podigne donosi postar.
 
  • Like
Reagovanja: PJ
Šta je problem s ovom pošiljkom?

Stiglo je brzo u SRB (navodno) ali poštar ne donosi (kod mene donosi moj poštonoša manje paketice, kesice i koverte) na vrata ili ubaci u sanduce.

Da li je paket u stvari došao u HU pa dok od tamo (iz HU) kod nas dodje i kroz carinu prodje ili je zaista u SRB i nešto čeka?
Bio u lokalnoj pošti odakle i moj poštonoša donosi pošiljke i tamo ga nema, nije nigde zaveden pod ovim brojem za praćenje, ne postoji u sistemu pošte Srbije, nema pošiljke pod ovim brojem ni u HU posti, nema s ovim brojem za pracenje posiljke ni na 17track, samo mi Aliexpres pracenje pokazuje gde bi mogla biti posiljka...

Kad bi mogao biti isporucen ako je kod nas, u BG na posti ili carini, ako je vec 15 dana "kod nas"?

Imam jos 2 kabla (po 3m dugacki DP i USB produzni) koji evo vec mesec dana ne napustaju Kinu, sve sa Alija, EKYEE i Vention prodavnice...
to da znamo ne bi pisali ovde :)

Untitled.png

ima jos ovakvih....
 
Za li neko koliko se ceka na Niskoj carini. Od 07.03. stoji. Porucio sam 27.02. RBxxxxxxSG
 
Ne znam da li se nešto promenilo u poslovanju lokalne pošte, ali lokalni seoski poštar uopšte ne donosi pakete. UA... pakete sa alija ne dostavlja već godinu dana (dok poštari iz okolnih sela to rade normalno), međutim u prethodnih par dana primetih da čak ni CC, a ni postexpress pakete ne dostavlja, već dobijem sms od pošte, da me čekaju u lokalnoj pošti.

Nije mi jasno da li on ima mogućnost da pošalje takav sms ili ide automatski, ali definitivno nije bilo ovako pre. Čak nije podelio ni februarske račune za struju, već stoje na pultu u pošti, pa svako traži svoj.
A da nije dao otkaz il dobio ?
 
@optical

Pronadji na
posta.rs/lat/alati/pronadjite-urucenje.aspx
koje usluge i u kojim terminima su predvidjene za odredjenu adresu.

Ako lokalna posta ne ispunjava svoje obaveze - pisite reklamacije na
posta.rs/lat/korisnicki-servis/reklamacije.aspx


@Zeha
@illidan

Da li citate sta se ovde mesecima pise ?
 
ti izgleda nisi procitao moj post :)
 
@illidan

Ti si iz NS , pa bi bilo pravo cudo da ti posiljke stignu za par dana
posle statusa [RS]Arrived at local delivery center

@optical

Jel ga se svi bojite , pa necete da se zalite , da mu se ne zamerite ???
 
Jel ga se svi bojite , pa necete da se zalite , da mu se ne zamerite ???
Bogme, nezgodan je kad popije, a to je valjda u opisu posla. :)

Šalim se, ali ako nikome iz sela ne smeta što ne dobija račune, zašto bih se žalio ja koji ih svakako dobijam i plaćam online. Za pakete se sad pogodilo tako, pošto sam tu, inače nisam, pa nemam problema.
 
Feb 20, 2023, 19:00 Received by local delivery company

Od tada ništa. Imam utisak da sam izduvao za još jedan paket...
 

@vladafkv

kolko si ti cekao da stigne paket u srb posle ovog item leaving uk? i jel prvo ide na airport. prvi put narucujem nesto izz uk zato pitam
Screenshot_2.png
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno