Šta je novo?

Poslednje odgledane serije

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
The Last Of Us 3 epizoda

Pa dobro, malo bratske ljubavi i tako to😁 svidelo mi se malo te pozadinske priče (no pun intended😁)

Davno sam igrao igru pa se ne sećam tačno ali mislim da je Frank u igri umro od ugriza a ovde od bolesti (pretpostavljam hiv možda) ?
I Bill je u igri beše ostao živ?
 
Frenk se obesio a najverovatnije zato sto je bio ugrizen, Bill je barem u 1 delu ostao ziv. Bilo je i jedno pismo gde ga Frenk naduvava(no pun intended) koje je moglo da se protumaci kao da su bili u vezi a i i nije moralo, moglo je da bude samo odnos dva ortaka...
 
Izgleda da ce The Last Of Us prva sezona biti prva igra, mislio sam da ce da razvuku prvu igru bar 2 sezone.
 
Jel moze samo da kad ubacujete spoiler iz igre, da to i naglasite?
 
Moze ubuduce, u spoileru info o tome koliko se ta dva lika pojavljuju u prvom delu. U igri su to apsolutno sporedni likovi. Frank jedan kadar, Bill jedan nivo.
 
Gledao sam ja prvu epizodu u avionu i lepo me je uspavala :ROFLMAO: Jedino sto valja u seriji je Alexandra Daddario, ali nije dovoljan razlog da nastavim da gledam...
 
Krenuo rewatch supernaturala, stigao do 13 sezone 😂 koj sam ga djavo opet poceo gledati...
 
Odlična osma epizoda TLOU, mislio sam da se biti kratka da za 45 minuta sve prikažu ali je bilo taman kako treba. Finale sledeće nedelje, trejler obećava. Očekujem najbolju epizodu sezone
The Last Of Us 3 epizoda

Pa dobro, malo bratske ljubavi i tako to😁 svidelo mi se malo te pozadinske priče (no pun intended😁)

Davno sam igrao igru pa se ne sećam tačno ali mislim da je Frank u igri umro od ugriza a ovde od bolesti (pretpostavljam hiv možda) ?
I Bill je u igri beše ostao živ?
Što se tiče bolesti:
Radi se ili o MS-u ili ranoj fazi ALS-a, ali je to definitivno neki degenerativni neuro-mišićni poremećaj...
 
Kakve su ove nove Marvel Disney+ serije: WandaVision, The Falcon and the Winter Soldier, Hawkeye...? Gledao sam Lokija u vreme kada je emitovan i on mi bio korektan, ali ovo ostalo nisam, a vidim da su ocene na imdb prosečne (za seriju), pa ne znam da li nešto od tih drugih vredi gledati.
 
The Falcon and the Winter Soldier je dobra skroz,ja sam zadovoljan...za Hawkeye sam citao da kazu da je previse spora i dosadna
 
Diary of a Prosecutor
dobra za*ebancija sa autoritetima, nisam to ocekivao od koreanaca :)
 
Kakve su ove nove Marvel Disney+ serije: WandaVision, The Falcon and the Winter Soldier, Hawkeye...? Gledao sam Lokija u vreme kada je emitovan i on mi bio korektan, ali ovo ostalo nisam, a vidim da su ocene na imdb prosečne (za seriju), pa ne znam da li nešto od tih drugih vredi gledati.
Wandu preskočiti ,Hawkeye preskočiti ,The Falcon onako gledljiv,She Hulk bez komentara ...
 
Loki od svih tih "Marvela" pogledati, mada ni on nije vau.
 
Wandu preskočiti ,Hawkeye preskočiti ,The Falcon onako gledljiv,She Hulk bez komentara ...
U prevodu Loki izgleda da je najbolji iz te gomile (a i on je daleko od nečeg savršenog), a ove ostale nije moranje gledati jer su lošije od Lokija 🙂. Hvala na komentaru, ipak su one Marvel serije na NF (Daredevil, Punisher i JJ) bolje za klasu i više od ovih Disney takmaca 😁
 
Moglo bi i bolje

 
TLOU E08
Dobra epizoda, skroz, samo brat Džoel od situacije Eli
ne mož da ga probudi koliko je slab i u nekom poluživom stanju, do za 15 minuta ladnim oružjem utepa tri ljudoždera, te otpešači desetak km po jezivoj hladnoći noseći 2 ranca

Bruda je čudo.
 
Baš niko nije gledao Heels ? (bar pretraga tako kaže)
Vidim solidna ocijena, ok i priča a i maj nejm iz Oliver Queen je tu :D
 
TLOU 7 i 8 tanko ko filter papir. Sa prvom epizodom kontam da su na limitu sa budjetom. WTF reko HBO. Par finih krajolika poslije, druga epizoda sa odlicnim "clickersima" i onda.. koliko epizoda bez zombija? Nisam zombije nikada volio ali se tacno vidi da nemaju para. TLOU svijet je unakažen zombijima i nemoguce se kretati bilo kroz gradove ili kroz šume jer svuda dominijaju. U seriji su totalno nebitni. U zadnje tri epizode fali 90% sadrzaja. Fali scena borbe oko hidro elektrane, fali borba Ellie sa divljacima u tržnom centru kada se vracalia Joelu.

Neko spominje kako je Joelu od polumrtvog lika sredio sve neprijatelje. Postoji ogroman period vremena koji je prosao dok je Joel ozdravio. U medju vremenu se Elli brine o njemu. U seriji uopste ne postoiji taj razmak. Fali borba Ellie i Davida sa zombijima u napustrenoj kući jer su imali ubijenog jelena koji ih je privukao, dok cekaju da njegov kolega donese anntibiotike.

Kao velikom ljubitelju TLOU, ovo je jako jako tanko. Nevjerovatnoi da igra ima vise price i dubine nego serija dok je igra vise foklusirana na gameplay. Ne znam cemu toliki hajp. Ellie je totalno profulana i sa glumicom i sa likom. Mala je totalno obnoxious. Da ne kazem nesto gore. Poenta cijele price oko Ellie je da je ona djevojčica koja ubrzano odrasta igrom okolnosti. Ova je mala asshole od prve minute.

Uopste se ne radujem S2 jer Ellie, zajedno sa Abby, treba da nosi cijelu seriju.
 
E ova TLOU 8-ma je vec nesto. I like it. Continue...
 
@Glenn pa brate ne mogu celu igru copy-paste u seriju. Msm mogu ali odlucili su se za, prva igra = jedna sezona.
Nije losa ep8, sigurno su se kidali od smeha dok su snimali zadnje scene.
su trebali da ranije predoce da je David pedo, cisto da ga nacine jezivijim, ali ok se snasao ovaj glumac.
.
 
Igra je mnogo bolji medijum da se ispriča ova priča. Serija je odlična sama po sebi ali u poredjenju sa igrom ne uspeva nikakvu reakciju da mi izazove.
 
Ovo sto Alex kaze. Serija je dry.

"pa brate ne mogu celu igru copy-paste u seriju"

Zašto? Sve serije tipicne ovom kalupu imaju 5-8 sezona. TLOU ce imati samo dvije. Zasto ne vise? Zato sto nemaju para. Stukli su prvu igru i izgubili gomilu potencijala. Drugo. Sama sezona je mogla imati 12-15 epizoda a ne 10. Onda izbaci suvišnu E3 jer Frank u igri ne postoji osim na komadu papira, eto ti prostor za sav sadrzaj iz igre. Ne samo to, mogli su da pricu prošire. Prva igra ima materijala za 3 sezone.

Ko ne zna, prva igra traje samo 10 sati i ima dublju pricu od serije koja nema gameplay a traje jednako. Epic fail.

Ali se vracma na prvu konstataciju, nedaju pare$. HBO fata krivine. Ima jedna scena gdje prikazuju krv. Mislim da je E5 ili E6. Krv je CGI. Come one man.

P.S. David nije
pedo vec kanibal. Zato je ostavio zivu.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno