Šta je novo?

Samsung Galaxy S23

Imaju svakako vise prostora da manipulisu zbog velicine Ultra modela.
 
Zoreli a mislim da je to tako sa svim proizvodjacima, a ne samo sa Samsungom...
 
Cudno kako nam nista ne pase😂😂😂. Cekamo Snap, dodje nam Snap, kukamo na cenu. Ovde i na sebe mislim, samo na glas razmisljam.
 
Pasce mu cena, kao i uvek... Eno S22u ima sad i za ispod 900e... Bice i S23u za 1000e pred kraj prodaje... Problem je to sto su to velike pare, da bi se kupilo bez valjane garancije. 😁 Nije isto kupiti telefon za 300-400e bez garancije i za 1000e.
 
Nece njemu tako brzo padati cena. Pitanje je koliko ce ljudi i moci da priusti sebi uredjaj poput Ultra-e, ako cena bude previsoka. Treba biti racionalan i razuman pre svega. Testovi ce pokazati kakav je Gen2 ali ovaj specijalac nema ko da testira, jer kako sam ukacio, samo Samsung S23 serija ce imati ovu exkluzivu.
 
Nagađamo o ceni S23U .... Evo "putokaza" trenutna cena S22U u Yettel-u na paketu total 10 je 199.440 din. + Pretplata 2.049 din.
Znači S23U predviđanje lagano preko 200.000 din. 😳
 
Ako Ultra ide preko 200,000, onda ce obican S23 bez problema biti oko 140,000 o_O
 
S22U je uz paket Neo 4 za kes 132000 RSD u A1, tako da ti i nije neki primer. Yettel je uvek bio najskuplji, cene stoje skoro kao na premijeri😅
 
I opet će ga neki od vas ovde što pišu i negoduju o cenama kupiti ;)
A tek ako bude Snapdragon u svim regionima, pa i našem...ima da bude jurnjava za istim. 😀
srecni-ljudi-scepan-scekic.gif
 
Poenta je izdržati prvih nekoliko dana od predstavljanja, nakon toga ćete biti zahvalni sami sebi 😂
 
Nagađamo o ceni S23U .... Evo "putokaza" trenutna cena S22U u Yettel-u na paketu total 10 je 199.440 din. + Pretplata 2.049 din.
Znači S23U predviđanje lagano preko 200.000 din. 😳
150k je bila S22 Ultra tokom preorder perioda + poklon slušalice.

Tipujem na 169k S23 Ultra tokom preorder perioda,a 190k nakon toga.

Živi bili pa videli 🍺
 
150k je bila S22 Ultra tokom preorder perioda + poklon slušalice.

Tipujem na 169k S23 Ultra tokom preorder perioda,a 190k nakon toga.

Živi bili pa videli 🍺
Ja sam uzeo za 104 ili 106k za keš uz Neo15.
Za paket iste cene i usluga u MTSu i Yettelu, cena je bila 160 pa i 170k.
A1 baš ima dobre ponude nekad.
 
^ u pravu si, gledam A1 ponudu i povoljniji su telefoni 10-25% od konkurencije , S22U je čak 40.000 din jeftiniji nego kod konkurencije - ...... Čist pokazatelj da se gađaju cenama pa ako prođe prođe (slična stvar je i kod drugih proizvoda i oblika trgovine.... )
 
Unakaziše Exynos 2200 načisto :D. Jedino što mu valja ispada da je termalni deo, koji je odlično urađen.
 
To je i ocekivano. Exynos ce biti solidan za midrangere.
 
💸💸💸
 
Samsungu treba odati priznanje, krs od Exynos-a su oni prodavali za 1400e😅
 
Nazad
Vrh Dno