Šta je novo?

Razmena pozivnica za torrent trackere (pravila su u prvoj poruci)

Ima li na neki treker sa dobrim izborom domestika kurseva?
Kupih nekoliko komada i jedva dva valjaju i prekratki su, pa mi se ne isplati kupovati. A jedva na pb nadjoh neke

Hvala
 
Pozdrav društvo,

molim za pozivnice za Yuwa ili Filelist.

Dugogodišnji sam član TorrentHR i Partis-a, sa odličnim ratiom (ako treba potvrda, šaljem screenshot-ove). Na TorrentHR podelih pozivnice koje sam imao, a sada su baš drastično podigli traženu karmu za nove, pa čim se dokopam novih, javljam ovde ako nekome treba.

Unapred hvala! 🍻🍻🍻
 
Ja bih ti dao FL ali za sada ne ispunjavaš uslove,ovo ti je prvi post?
Rado ću te pozvati,za sada smo van pravila na temi.Imaš na prvoj stranici,kada to ispuniš javi se.Pozz i ne zameri
 
Pozdrav drustvo,
moze li da se dobije pozivnica za CrnuBerzu? Naravno da se podrazumeva postovanje svih pravila i dobar seed.
 
Teško,možda i nemoguće.Samo staff ima pozivnice.
 
Ja sam dobio pozivnicu za yuwu ali bolje da nisam ni dobio. Sadrzaj djene djene ali mali broj korisnika govori za sebe, bukvalno ako ne skines 2 minuta posle postavljanja torrenta nema sanse da vratite sto ste skinuli.
 
Pozdrav, imam 2 pozivnice IP torrents i jednu za torrentleech, ako nekome treba neka se javi, molim samo za neki dokaz / screenshoot ratia sa nekog od trackera, javute se u inbox, ne trazim nista za uzvrat.
 
Najzad uspeo donaciju na PTP, smara što mora u kriptu da se donira.
 
Neverovatno koliko su jadni ovi na trakeru yuwabits, njima svaki film koji se pojavi a prevod ne postoji nigde kod njih je film sa prevodom a kada skines film skapiras da je google translate odradjen, pa bar da dostimaju muske i zenske reci ne nego ga tako stavi i pici na upload. Jadan i bedan traker.
 
Pozdrav da li neko ima nalog na bibliotik.me trebaju mi neke stručne knjige iz ekonomije, ako nema pozivnica, može i neko da mi skine par knjiga
gledao na MyAnonaMouse... nema ništa
mogu da ponudim IPT RTN TL i ove naše trackere
 
jel moze pomoc oko nekih javnih trakera za koje ne treba pozivnica?
Kolegi sad dizem OS,skidao neke spanske filmove i serije,svaka vidim sa .towz ekstenzijom. Google kaze da su sve virusi.
Kad pokrenem secka slika. A svez OS.

Gde mogu da ga uputim da u buducnosti trazi nesto a da mu ne treba pozivnica?
Ja korisitim rutraker ali se on nece snaci tu zbog ruskog jezika i slicno...
 
Jedino rutracker vredi, ja ne znam ni šta od javnih postoji, a da valja.
 
jel moze pomoc oko nekih javnih trakera za koje ne treba pozivnica?
Kolegi sad dizem OS,skidao neke spanske filmove i serije,svaka vidim sa .towz ekstenzijom. Google kaze da su sve virusi.
Kad pokrenem secka slika. A svez OS.

Gde mogu da ga uputim da u buducnosti trazi nesto a da mu ne treba pozivnica?
Ja korisitim rutraker ali se on nece snaci tu zbog ruskog jezika i slicno...
Mozda od javnih da proba rarbg, meni je ok skroz
 



A i rutracker kao da je javni:
 
Prijatelji danas sam veoma srecan, dobio sam pozivnicu za PTP. Hvala prijatelju na poverenju, necu te razocarati. Svako dobro zelim
Radujem se kao da sam je ja dobio 😁. Eto i ova agonija se zavrsila, ko god da ti je dao pozivnicu, a pretpostavljam da je neko od starih torrentasa, osevapio se 👍.

Ako nekome treba pozivnica za Filelist, tu sam. Takodje imam i za IPT.
 
Imam 3 pozivnice za IPT. Ne treba mi ništa i nije mi bitno kakvi ste korisnici.
 
Nazad
Vrh Dno