Šta je novo?

Samsung Galaxy S22

To moze da se desi sa svakim uredjajem. Ako nije otisao na visokim temperaturama, nece ni sada kada je hladnije.
 
Ostali ne mrdaju osim Samsunga... Stvarno jos malo ispasce luksuz da neko koristi telefone pod tempereturom ili pod opterecenjem.
 
Ajmo svi telefone na oglas sad 😁
Sad sam se setio da mi se neki eksterni battery pack naduo, taman da ga bacim iako radi super i nije mnogo mator. Za svaki slučaj.
 
Jedno pitanje za korisnike s22+ Jel imate stabilnu 4g+ konekciju po gradu, konkretno Bg, posto meni non stop one strelice trepcu ili nekad radi jedna a druga ne... Npr reels na insta mi se ucitavaju do pola, neke stracice na webu cekam po par sekundi duze da otvori i sl...
 
Jel si odgledao ceo video? Ako moze da se desi sa svakim, zasto je samo samsung imao taj problem od svih brendova?

Ajde da se podsetimo da je to imao i iPhone 6 i iPhone 8. Kontrole kvaliteta su losije, masovno se stanca. Zamisli da kupis najskuplji elektro auto i ode za pola sekunde zbog lose baterije. Isto je i sa telefonima.
 
Kako je to relevantno za ovaj video gde jedino Samsung ima ovaj problem? Čovek ima stotine telefona i samo Samsung modeli pukli, kao i kod ostalih ljudi. Sve govori o Samsungu.
 
Imas ti pljuvaca koliko god zelis. Samo zavisi koliko ko plati. Bas sada je nasao video kada je izasla 14-a serija jabuke. Gde je taj video bio ranije? Za Note 7 je postojao problem, i tu nema zbora, ali da sada svaki Samsung bas ima tih problema, tesko. Ako neko menja Samsung to sam ja i do sada ni jedan nije odleteo u vazduh.

Edit: Procitaj novije komentare pa ces da vidis probleme i sa iPad-om, Xiaomi-jem itd.
 
Poslednja izmena:
Ma i ja sam 97% telefona do sada uzimao iz Samsung kuhinje, ali mi je previše jaka teorija zavere i preozbiljna kleveta da tako nešto izjavi. Ne kažem da je nemoguće, ali mislim da se ne bi igrao tek tako sa Samsungom da ovo nije istina. Recimo da mi pije vodu da je sakrio da se nije desilo i Apple-u, ili nekom drugom. Sta znam...
 
Ne znam ali Samsung se pljuje da je ovakav, da je onakav, i na kraju opet prodaje dobro uredjaje. Zavisi i cime ljudi pune svoje uredjaje. Kupis uredjaj od 1500 evra ali ga punis kinezom od 1000 dinara, ne biva Zone ;).
 
Imas ti pljuvaca koliko god zelis. Samo zavisi koliko ko plati. Bas sada je nasao video kada je izasla 14-a serija jabuke. Gde je taj video bio ranije? Za Note 7 je postojao problem, i tu nema zbora, ali da sada svaki Samsung bas ima tih problema, tesko. Ako neko menja Samsung to sam ja i do sada ni jedan nije odleteo u vazduh.

Edit: Procitaj novije komentare pa ces da vidis probleme i sa iPad-om, Xiaomi-jem itd.
I ja isto menjam od S5 pa na gore.. Nikad problem ali neko da mi prica da furaju kineske punjace u UK ili u US od toga nema nista.. Oni imaju u ponudi 30x bolje stvari nego mi ovde na nasem trzistu. Tako da ova priča pada u vodu.
Ne bih znao sta da kazem, osim da mi se ne svidja to sto vidim
 
Taj Mrwhostheboss je prevara i obican clickbaiter. Lik nista pametno nije godinama izbacio. A svaki telefon je nekad eksplodirao, zar ne? Kad guglate, uvek neke pretnje za tuzbu jer je nekom neki telefon eksplodirao, svaki brend.
A ako me secanje ne vara, ni Note 7 nije bio neki bauk nego se zadesilo par komada od 5 miliona sve u Americi pa je radio Apple lobi i desilo se to sto se desilo.
 
Taj Mrwhostheboss je prevara i obican clickbaiter. Lik nista pametno nije godinama izbacio. A svaki telefon je nekad eksplodirao, zar ne? Kad guglate, uvek neke pretnje za tuzbu jer je nekom neki telefon eksplodirao, svaki brend.
A ako me secanje ne vara, ni Note 7 nije bio neki bauk nego se zadesilo par komada od 5 miliona sve u Americi pa je radio Apple lobi i desilo se to sto se desilo.
U kom smislu prevara i nije ništa pametno izbacio? Dobra su mi poređenja, lepo pokriva sve, nisam stekao utisak da je prevara. A da jeste click baitish, to stoji
 
I ja isto menjam od S5 pa na gore.. Nikad problem ali neko da mi prica da furaju kineske punjace u UK ili u US od toga nema nista.. Oni imaju u ponudi 30x bolje stvari nego mi ovde na nasem trzistu. Tako da ova priča pada u vodu.
Ne bih znao sta da kazem, osim da mi se ne svidja to sto vidim
Imaju puno bolje stvari ali ne kupuju baš svi te bolje stvari, bez obzira čak i na to koliko imaju novca. Generalno ima puno ljudi koji gledaju da uštede gde god mogu, naročito ako su se nategli da kupe neku skuplju stvar.
Iznenadio bi se kada bi video koliko ljudi vozi skuplja kola od 50+k a na njima neke budget gume iako ne sumnjam da može da kupi neke premium sa daleko boljim karakteristikama. Isto je i sa punjačima, sve dok važi "Samo nek završava posao" - a to nije naš izum...
 
Imaju Kinezi dobre stvari, ali cene su im kao da kupujem originale, pa ako već biram Baseus, Egreen ili neki drugi brand ipak bih opet izabrao neki original dodatak.
 
Ne znam sta da vam kažem.. Sve sto ste rekli jesu validne stvari za gledanje na celokupnu situaciju i sve je moguće. Izgleda da se radi o tome da kada stoje hoce da naprave sou. Samo valjda u tom slučaju. Inace imam i S7 obican, ciji sam bio prvi vlasnik i nakon toga ga prodao bratu. Eno ga telefon tera i dan danas.. malo oslabela baterija ali on nosi onu eksternu i zavrsava mu posao svakako. Isto tako i moji bivsi poslodavac ima S7 običan koji je uzeo cim je izaso, i telefon mu radi i dan danas bez ikakvih problema.
 
U kom smislu prevara i nije ništa pametno izbacio? Dobra su mi poređenja, lepo pokriva sve, nisam stekao utisak da je prevara. A da jeste click baitish, to stoji
$$$$. Pa ko mu vise ponudi. Daj jebote, lik Poco od 150 evra poredio sa iPhone-om...
 
Imas ti pljuvaca koliko god zelis. Samo zavisi koliko ko plati. Bas sada je nasao video kada je izasla 14-a serija jabuke. Gde je taj video bio ranije? Za Note 7 je postojao problem, i tu nema zbora, ali da sada svaki Samsung bas ima tih problema, tesko. Ako neko menja Samsung to sam ja i do sada ni jedan nije odleteo u vazduh.

Edit: Procitaj novije komentare pa ces da vidis probleme i sa iPad-om, Xiaomi-jem itd.
Otkud video sada? Pa imaš i prepiske u datume sa Samsungom.

Ovde je sve jasno. Nije problem Samsung nego baterije koje koriste a koje uopšte nemaju posebno dobru reputaciju.

I nije samo jedan YT, evo i svi ostali slikaju svoje stare Samsunge. Moguće da je problem vezan za pad napona baterije kada se uredjaji ne koristi. Barem nisu eksplodirali, kao Note 7.

Jedino je sada svi polovnim telefonima upravo pala cena za 20%.
 
Mene samo jedna stvar nervira u celoj prici.. a to je da su imali problem sa time i kao" resili" i sada ponovo da se pojavi i to na svim razlicitim modelima koji su bili flagship, govori samo koliko svoje potrosave prave bu😑alama i da idalje fuserisu sa necim + sto softver sto peglaju na telefonu od 1000+ evra... Pa se ljudi ovde sa pravom ljute oko te cinjenice..
Cisto da se razumemo, i ja koristim njihove telefone i sve to, nikad u životu nista drugo osim Sony-a i Samsunga sto se tice android-a ali isto tako nisam jedan od onih koji ce da pričaju da nema problema tamo gde ih ima (ako ne kod mene onda kod drugih)
 
@NevisStarShine Prepiske mogu da nakucaju kako god. Ne kažem da nisu prave, ali on koji je nakupovao gomile Samsung-a sada pokreće sve ovo. Meni je to čudno. "Nije problem Samsung nego baterije koje koriste a koje uopšte nemaju posebno dobru reputaciju." Ovo je direktno povezano sa Samsung-om onda, čim koriste te baterije u svojim uređajima. Zaista sam veliki zaluđenik ovim brand-om i rekoh već da do sada nisam imao ovakvih problema, ali bi statistički bilo dobro napraviti presek po mesecima koliko je to uređaja koji imaju probleme i kako se koriste isti, a to je malo verovatno i moguće da se uradi. Ja sam lično viđao da se telefoni ostavljaju po TA pećima i posle se ljudi čude šta im se dešava sa uređajima.
 
Čini mi se da su svi zaboravili Aple bugove - kad su se telefoni palili ljudima u džepovima , na policama , na njihovim punjačima
Ne držim nikome stranu , ali sad je izašao IP14 pa hajde da pljujemo po protivniku , zaboravljate i zabranu huawei uređaja preko bare .
Koristio sam i šljamsung i crvljivu jabuku i nisam imao nekih većih problema do sada .
To je moje mišljenje a ostali kako hoće 👌
 
Da malo "presečemo", neko je spominjao da u ProMobiju seku zaštitnu foliju "po meri" na licu mesta, rade li to još uvek ili da jurim nešto drugo za zaštitu ekrana...?!
 
Svuda je to sada isto. Od 1.000 do 1.500 rsd. Imas i po tc-ovima. Masina kao kater izgleda. Vidi samo zbog futrole i maske velicinu folije. Skrate sve po mm ako treba.
 
Kada se seče folija obavezno poneti case (masku) koja će se koristi na uređaju, tako da se folja seče u toj meri da maska istu ne podiže sa ekrana.
 
Taman sam htio reći kako Victus odlično trpi ogrebotine, kad pod uglom i na tamnijim pozadinama eto ih koliko hoćeš, ma idi... Nisu mislim strašne ali su tu.

Na Nordu 2 (Gorilla Glass 5) posle pola godine nisam jednu mogao da uočim, nisam mogao da vjerujem.
 
GG3 i GG5 su jedne od najboljih zastita.
 
Samo GG3, petica je đubre. 😁
 
GG3 I GG5 su otprorniji na ogrebotine dok su noviji, Victus i Vistus+ otprorniji na lom. Promenili su filozofiju.
 
Folija za ekran koju sam namestio sam u junu - skoro kao što su nekada bile original, ne smeta ni jedna maska(menjam 7-8 komada od kojih je jedna DBrand i jedna original Samsung).
Otisak prsta radi odlično.
Olovka radi dobro.
Foliju sam kupio na a..e....ss, to je već 4. različita koju sam kupio i pokazala se kao najbolja za S22U.

edit:
Zaboravio sam da napišem od početka aprila kada sam kupio Samsung S22 Ultra 5G ni jedan problem, telefon radi odlično 💪
 
Nazad
Vrh Dno