Šta je novo?

Najpovoljniji mobilni operater za putovanja po Evropi

Jel uspeo neko da dopuni Cosmote karticu online, odavde? Pokusavam, ali mi stalno izbacuje neku gresku...
 
Ja gledam na tih 5-6€ kao naknadu za njihovu uslugu podešavanja, čovek mi sve odradio i podesio za 2 min. a ne ja da bockam na grčkom dva sata :)
Nije da ih branim, pitali su me u poslivnici da aktiviraju internet nasta sam pristao, oni to aktiviraju u sistemu bez ubacivanja kartice u telefon. Posle sam ubacio karticu i sve je funkcionisalo bez greske.
 
oni to aktiviraju u sistemu bez ubacivanja kartice u telefon.
Momak koji je meni aktivirao u radnji je ubacio karticu u moj telefon, a zatim je ukucavao i slao neke kodove SMS-om, naravno sve na grčkom ;)
 
Ako pričamo o onoj whatsup kartici, ja sam početkom jula dopunio karticu koju sam kupio prošle godine. Obrati pažnju da im je ona akcija unlimited net na 30 dana (bila) ograničena do 31.8. Ne znam da li to ima neke veze.
 
U aplikaciji mi stoji da je akcija produzena do 11.09. Kartica je Cosmote frog, iste akcije ima kao i whats up, koristio.prosle godine par puta, ali je dopunjavana u Grckoj...
 
Uspeo sam da dopunim, ali mi od uplacenih 10e sad na racunu 9,09e a za ovu letnju akciju mi treba 9,90. Kakav danak neiskustvu, lepo sam trebao da uplatim 12e...
 
^bukvalno ista stvar mi se desila pre neku godinu. Siguran sam da sam pisao u ovoj temi :)
 
Ako se dobro sećam, uplatom sam dobio neki poklon protok, pa sam njega potrošio, a onda kasnije uplatio još kredita. Sad brojim, to je bilo 2017.godine, ala vreme leti, ne bi sigurno toliko daleko listao :)

Ali u svakom slučaju, I meni je trebalo 10Eur za neki paket I isto su mi "izbili" porez od uplate.
 
Da uplatom sam dobio 1,5gb. Nista imam za pocetak, videcu sutra kad odem sta dalje...
 
Koju Android aplikaciju da skinem za dopunu Cosmote WhatsApp kartice? Jel to ova? Hvala
 
Da li WhatsUp Cosmote neogranicen net 30dana za 9.90e opcija postoji da se aktivira i u septembru?

edit: Neko je pisao da je produzeno do 11.sep. Znaci moze aktivacija i kupljeni saobracaj traje najkasnije do 10.okt ako razumem?
 
Poslednja izmena:
E sad, jel ima neko predlog za Mauricijus, esim mi je preskup preko autalo. Jel ima sta povoljnije, ili da jurim lokalni data sim kad stignem tamo?
Na aerodromu možeš da kupiš My.T (to im je Telekom), ali samo turističku karticu. Košta 600 rupija (13-14e) i imaš 100gb na 30 dana. Nakon toga ti je 15 rupija (tipa 40 dinara) 24h unlimited ili neki višednevni limited paketi.

Jeftinija opcija je ista mreža, ali kupovina u nekom naseljenom mestu. Za 100 rupija dobiješ 5 dana unlimited, a nakon 3-4 dana ti legne start bonus 15Gb.

Zavisi gde ideš, može biti problem da kupiš karticu, jer ih negde nema, radno vreme prodavnica je nepouzdano i sl.

Najviše reklama ima emtel, najviše objekata prodaje emtel i jedino oni reklamiraju 5G, ali to je valjda za home use.
 
My.T ce biti na kraju, po ovom sto sam gledao njihova turist kartica je ok.
 
Da li WhatsUp Cosmote neogranicen net 30dana za 9.90e opcija postoji da se aktivira i u septembru?

edit: Neko je pisao da je produzeno do 11.sep. Znaci moze aktivacija i kupljeni saobracaj traje najkasnije do 10.okt ako razumem?
Ja sam pisao, odnosi se na Cosmote Frog, ali mislim da je isto i za WhatsUp. Aktivirao sam 01.09. kada sam stigao u Grcku, a inace u aplikaciji i dalje stoji da je moguce aktivirati do 11.09.
 
Ubi se trazeci na Yetel sajtu na koju mrezu da se nakacim u Makedoniji i Grckoj :(
Zna li neko?
Mts sam nasao iz prve a ovi ga zavukli negde....
 
Sam se kaci, nema potrebe da bijes glavu. Ja sam na Cosmote trenutno, lokacija Stavros...
 
stavio sam na rucno da me ne zeza u pogranicnoj zoni ako bude cekanja.
 
Yettel ima ugovor sa sva tri operatera: Cosmote, Vodafone i Wind.

Vidi koji ima najbolju pokrivenost u regiji gde putuješ, pa izaberi njega, ako si već namestio ručno...
 
Za EU je Orange Flex, ko ima eSim u telefonu ubedljivo najbolja varijanta. Za 5-6 evra imate pored interneta i pozive/SMS u EU. Od regeral bonusa se dobije posle jedan mesec gratis.
 
Treba mi data plan za Italiju i Francusku na 14 dana.
Airalo ima odlican plan, ali moj mobilni ne podrzava esim.
Imate li neku preporuku za SIM?
Hvala! Pozdrav!
 
Nazad
Vrh Dno