Šta je novo?

Imam pitanje u vezi foruma...

Kako mogu da izbrišem neke privatne poruke?

Capture.PNG
 
HVALA
 
Vidim da je zatvorena tema za bagove, a moguce i da je ovo prijavljeno, ali poprilicno iritira :)
Breadcrumb linkovi nisu klikabilni, odnosno deo gde je tekst nije klikabilan, samo jako mali prostor oko teksta.. Mis ti nekako prirodno ide na tekst i trebalo bi cela oblast da bude interaktivna..

EDIT: sad vidim da je to slucaj samo sa breadcrubms u gornjem delu strane, ovi dole rade normalno..

bench.jpg
 
Imam problem sa korišćenjem benchmarka na android telefonu. Pre mesec dana je krenulo da mi se dešava da nakon ulaska u neku temu na forumu i čitanja postova pritiskom na back dugme totalno izađem iz aplikacije umesto da me vrati na podforum u kojem sam bio. Kada opet uđem u aplikaciju otvori mi se početna strana foruma. Šta je u pitanju?
 
Nema, evo sad sam hteo tebi da dam like i ne mogu, a nisam ništa radio na forumu više od 2 sata.
Očistio keš i neće.
Ne može ni preko mobilnog.
 
Poslednja izmena:
Evo vidi…,
 

Prilozi

  • 2BD1F494-DDE1-40FB-9FA8-DC34B80B5661.png
    2BD1F494-DDE1-40FB-9FA8-DC34B80B5661.png
    366 KB · Pregleda: 98
Šta je sad ovo, kakva prva ljubav sunce ti..
 

Prilozi

  • Screenshot_2022-09-18-17-33-32-568_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2022-09-18-17-33-32-568_com.android.chrome.jpg
    88.2 KB · Pregleda: 93
I ja sam juce ja mislim 8 trofeja dobio , prva ljubav isto kao i tebi...
 
Vidim da je zatvorena tema za bagove, a moguce i da je ovo prijavljeno, ali poprilicno iritira :)
Breadcrumb linkovi nisu klikabilni, odnosno deo gde je tekst nije klikabilan, samo jako mali prostor oko teksta.. Mis ti nekako prirodno ide na tekst i trebalo bi cela oblast da bude interaktivna..

EDIT: sad vidim da je to slucaj samo sa breadcrubms u gornjem delu strane, ovi dole rade normalno..

Pogledajte prilog 355011
Sve je klikabilno sad sam proverio.
 
Preterali ste sa brojem različitih trofeja/titula.

Titule bi trebale da budu jasno raspoznatljive, da čim je vidiš znaš sa kakvim članom imaš posla. Ovo je sada neupotrebljivo.
 
Drago mi je da si doneo zaključak bez poznavanja pozadine obaveljnog posla :)
 
Preterali ste sa brojem različitih trofeja/titula.

Titule bi trebale da budu jasno raspoznatljive, da čim je vidiš znaš sa kakvim članom imaš posla. Ovo je sada neupotrebljivo.
Mislim da je datum registracije sasvim dovoljan podatak da bi skontao sa kim imaš posla.
 
Drago mi je da si doneo zaključak bez poznavanja pozadine obaveljnog posla :)
To je prvi utisak sa korisnicke strane prilicno lojalnog člana foruma koji želi da forum napreduje. Uputite nas ako nije problem. Možda otvoriti neku temu gde se može više o tome saznati. Pratim podforum "Informacije o forumu" ali me nije dovoljno informisao da razumem razloge takvog unapredjenja.

 
Mislim da su titule simpaticne za nove korisnike koje i treba da privuku i "razrade" , nadamo se novim, mladjanim clanovima kojima ce to biti blagi podstrek. Meni je to cool.
 
Kutija eksperimentise/pegla bagove u pozadini, pokusava da nadje idealan odnos poeni/broj postova.
Tj da clanovi koji su korisni budu nagradjeni/uzdignuti a ne spameri koji vijaju postove zbog oglasa.
Trenutne titule su default foruma, sa trofejima se eksperimentise kao i sa nekim izmenama, usput nadjeno par pagova pa se pegla itd...
Nije krajnje izdanje, strpljenja...
 
ja i dalje ne mogu da lajkujem, ni sa mac minija, ni sa iPhone-a, ni sa poslovnog Win laptopa.
mac mini M1: macOS 12.6, Firefox browser (poslednja verzija)
iPhone Xs: iOS 16.0, Safari browser (poslednja verzija)
Dell Latitude 5300: Windows 10 Home 21H2, Firefox browser (poslednja verzija)
 
ja i dalje ne mogu da lajkujem, ni sa mac minija, ni sa iPhone-a, ni sa poslovnog Win laptopa.
mac mini M1: macOS 12.6, Firefox browser (poslednja verzija)
iPhone Xs: iOS 16.0, Safari browser (poslednja verzija)
Dell Latitude 5300: Windows 10 Home 21H2, Firefox browser (poslednja verzija)
Probja sada.
 
Nece ni meni, kaze nemam dozvolu... verovatno je problem za celu grupu VIP...
 
Sve je klikabilno sad sam proverio.
u Edge je sve clickable, u Opera je sve clickable, u Brave nije sredina gde je tekst. ostale browsere ne koristim, pa ne znam

edit: i u Brave je clickable sve ako se iskljuci Brave shield
 
Pravda za VIP članove :p
 
Već mesec dana ne mogu da otvaram forum normalno već kao da otvaram Pingvin BBS u 1995 godini , pretpostavka je da je neka kazna.
Administrator?
 
Vrh Dno