Šta je novo?

Packet Loss uz opticki internet

Anivaries

Zapažen
Učlanjen(a)
21.08.2022
Poruke
2
Poena
12
Pozdrav! Nisam siguran da li je ovo pravo mesto da pitam ali operater sa kojim sam razgovarao mi nije bas mnogo pomogao. Naime kad igram DotA2 uvek imam packet loss od nekih 10-15% bez obzira sta uradim. Reinstalacija nije pomogla, pokrenuo sam je i preko lap topa i opet je postojao packet loss. PC mi je ukljucen preko mreznog kabla, pa sam pomislio da je mozda do njega, i presao sam na wifi i opet je bilo isto. Posle sam uzeo novi kabl i probao lap top da prikljucim na LAN od rutera i opet je postojao packet loss. Tako da sam utvrdio da nije do mog kompjutera, laptopa a ni LAN kablova koji sve to povezuju. Ne znam da li moze biti da je nesto do uredjaja? Kad uradim ping i tracert na valve servere izbacuje mi packet loss od 0%. Nisam vise siguran sta da probam pa me zanima da li neko iz Yettela moze da proveri da li se nesto desava na mrezi
 
Da dodam da sam povezao telefon na PC i koristio Mobile Data umesto Yettel interneta i bio je 0 packet loss. Sto znaci da je do Yettel-a neki problem
 
Hiju, mislio sam da sam jedini...
Ne mogu reći da je 10-15% ali da, ima ga i konstantno, a na momente osetno.
Takođe isprobao preko yettel na usb tethering i nemam loss...
 
Hiju, mislio sam da sam jedini...
Ne mogu reći da je 10-15% ali da, ima ga i konstantno, a na momente osetno.
Takođe isprobao preko yettel na usb tethering i nemam loss...
Moram reći da su se nakon 3-4 užasna dana (packet loss i do 15%) stvari značajno popravile, već par dana ne viđam da u doti packet loss ide iznad 0 (što se i oseti u igranju)
 
Nazad
Vrh Dno