Šta je novo?

Huawei Watch 3 Pro

Nema nigde stainless narukvica posebno.
Barem ne Huawei original.
Ja sam našao Fosil i uklapa se.
 
Pozdrav ljudi.

Kupio sam GT3 i pitam se da li je vama moguce da instalirate i koristite Wallet aplikaciju za placanje putem sata? Posto meni kaze kroz notifikaciju da trenutna verzija uredjaja ne podrzava?

EDIT:

Izgleda da ni nema NFC na GT modelu.
 
Da li je možda nekome ostao višak nastavak od originalne Elite titanium narukvice?
Zbog debljine zgloba trebaće mi dodatnih 20mm - zvao sam Huawei Srbija ali nema vajde od njih.
Poručio sam Elite verziju od "mađara" i voleo bih da koristim originalnu titanium narukvicu, ali biće mi kratka ako ne nađem nekoga ko ima višak nastavak.
 
Evo, da prijavim utiske o satu:
  • očekivano visok kvalitet izrade i pakovanja
  • glatko funkcionisanje
  • instalacija Huawei aplikacija protekla bez ikakvih problema
  • imao sam malih problema da odradim update Huawei aplikacija (iako sam odradio instalaciju preko Huawei Store-a, HMS core nije bio najsvežiji, pa je morao da se update-uje, da bih mogao da koristim opciju TRY za Watchfaces koji se plaćaju - potrebno je odraditi update i izlogovati se iz HMS Core i Healtha i ponovo ulogovati - prilikom tih akrobacija u jednom momentu dobijate kineska slova u Healthu..)
  • metalna narukvica je duža nego kod ostalih kineskih satova koje sam isprobavao. Mogu da je zatvorim, ali mi je na knap, pa sam ipak krenuo da ga nosim sa standardnom čeličnom narukvicom koju sam od ranije imao sa KP. Mislio sam da će titanium boja sata da mi pravi problem, ali uklapa se lepo i sa standardnom čeličnom narukvicom.

Imam jedan problem i ne znam kako ste ga vi rešili:
- kako vam telefon sada funcioniše sa BT uređajem u autu?
Da bi se telefon i dalje povezivao na BT u autu, morao sam da ukinem Calls iz konekcije sata i telefona, ali i pored toga, kad se javim u autu pozivi sa telefona se ne prosleđuju na zvučnike, nego na telefonu svaki put ručno mogu da odaberem na koji uređaj (sat ili auto) da prosledim poziv - iako je Calls za sat deaktiviran.
U principu, javljanje na poziv preko sata je nepotrebno - dovoljno je da vibrira i da vidim ko me zove, pa da se javim na telefonu.
 
Evo, da prijavim utiske o satu:
  • očekivano visok kvalitet izrade i pakovanja
  • glatko funkcionisanje
  • instalacija Huawei aplikacija protekla bez ikakvih problema
  • imao sam malih problema da odradim update Huawei aplikacija (iako sam odradio instalaciju preko Huawei Store-a, HMS core nije bio najsvežiji, pa je morao da se update-uje, da bih mogao da koristim opciju TRY za Watchfaces koji se plaćaju - potrebno je odraditi update i izlogovati se iz HMS Core i Healtha i ponovo ulogovati - prilikom tih akrobacija u jednom momentu dobijate kineska slova u Healthu..)
  • metalna narukvica je duža nego kod ostalih kineskih satova koje sam isprobavao. Mogu da je zatvorim, ali mi je na knap, pa sam ipak krenuo da ga nosim sa standardnom čeličnom narukvicom koju sam od ranije imao sa KP. Mislio sam da će titanium boja sata da mi pravi problem, ali uklapa se lepo i sa standardnom čeličnom narukvicom.

Imam jedan problem i ne znam kako ste ga vi rešili:
- kako vam telefon sada funcioniše sa BT uređajem u autu?
Da bi se telefon i dalje povezivao na BT u autu, morao sam da ukinem Calls iz konekcije sata i telefona, ali i pored toga, kad se javim u autu pozivi sa telefona se ne prosleđuju na zvučnike, nego na telefonu svaki put ručno mogu da odaberem na koji uređaj (sat ili auto) da prosledim poziv - iako je Calls za sat deaktiviran.
U principu, javljanje na poziv preko sata je nepotrebno - dovoljno je da vibrira i da vidim ko me zove, pa da se javim na telefonu.
Kod mene u autu funkcioniše bez problema.
 
Nisam dobro opisao problem u prethodnom postu - handsfree u autu funkcioniše kako treba kad mene zovu, ali kad ja pozovem (iniciram poziv ili sa telefona ili auta), poziv odlazi na private, tj. zvuk se čuje samo na slušalici telefona..
Ja na telefonu mogu da odaberem na koji bluetooth da ga bacim, a ako to ne uradim auto preuzme poziv posle nekoliko sekundi (5-10 sekundi - nisam precizno merio).
U praksi to izgleda tako što ne čujem sagovornika prvih nekoliko sekundi, ili, ako je bitan poziv, ručno prebacim na handsfree u autu.

BTW, šta ste instalirali od aplikacija na satu?
Ja sam instalirao Youtube Vanced, Tiktok i Samsung internet browser.
Voleo bih da osposobim Google Keep, ali ne uspevam da ga instaliram.

Da li je neko osposobio eSIM ili Wallet (tj. osposobio NFC plaćanje)?
 
Nisam dobro opisao problem u prethodnom postu - handsfree u autu funkcioniše kako treba kad mene zovu, ali kad ja pozovem (iniciram poziv ili sa telefona ili auta), poziv odlazi na private, tj. zvuk se čuje samo na slušalici telefona..
Ja na telefonu mogu da odaberem na koji bluetooth da ga bacim, a ako to ne uradim auto preuzme poziv posle nekoliko sekundi (5-10 sekundi - nisam precizno merio).
U praksi to izgleda tako što ne čujem sagovornika prvih nekoliko sekundi, ili, ako je bitan poziv, ručno prebacim na handsfree u autu.

BTW, šta ste instalirali od aplikacija na satu?
Ja sam instalirao Youtube Vanced, Tiktok i Samsung internet browser.
Voleo bih da osposobim Google Keep, ali ne uspevam da ga instaliram.

Da li je neko osposobio eSIM ili Wallet (tj. osposobio NFC plaćanje)?
Kod mene su instalirane , youtube vanced, google Chrome ,whatsapp, Instagram, Shazam , Spotify ,google maps.
Za problem stvarno nisam upoznat sa tim.
 
Da li je neko uspeo da pokrene Google Keep?
 
Ja i dalje ne mogu da verujem da se ne može kupiti zamenska original narukvica za Watch 3 Pro a verujem i za ostale modele :(
Baš bih voleo da nekad zamenim kožnu sa metalnom...
 
Vidim niko nema problema sa Huawei watch 3 pro svi zadovoljni 😜😂
 
Koristi li ga neko sa Samsung telefonom, ima li nekih problema ili sve funkcioniše? Imam Samsung watch 46mm i vreme je za zamenu a ovaj mi se više sviđa od galaxy watch 4.
 
Са задњим update-om "Huawei Health" апликације, нон стоп ми се телефон (Health апликација) дисконектује, а затим се поново повезује са сатом. А временска прогноза се не може ажурирати већ данима, тако да ми је временска прогноза од-из 16.3.2022.
 
Са задњим update-om "Huawei Health" апликације, нон стоп ми се телефон (Health апликација) дисконектује, а затим се поново повезује са сатом. А временска прогноза се не може ажурирати већ данима, тако да ми је временска прогноза од-из 16.3.2022.
Koja tačno verzija Healtha? Kod mene je ova, ali sat mi je uparen sa Huawei telefonom.
 

Prilozi

  • Screenshot_20220323_194448_com.huawei.health_edit_2667489564102866.jpg
    Screenshot_20220323_194448_com.huawei.health_edit_2667489564102866.jpg
    38.7 KB · Pregleda: 72
Danas sam malo ogrebao ram sata. Staklo se nije ni malo oštetilo. Svaka pohvala!
Moze li negde da se malo ispolira taj ram?
 

Prilozi

  • IMG_20220418_112507.jpg
    IMG_20220418_112507.jpg
    74.4 KB · Pregleda: 65
Zavisi od zazora, mada verujem da ima časovničara koji imaju male i precizne polirke za ovakve stvari. Eventalno radnje koje prodaju satove.
 
Videću u BPM servisu.
Blizu su mi.
Hvala
 
Oni su jedni od većih i boljih, probaj i nema na čemu ;).
 
Zanima me kakva je pouzdanost senzora za merenje pulsa na ovom satu tokom fizičkih aktivnosti poput teretane i krosfita npr? Da li je rezultati pulsa previše odstupaju od realnosti ili je sat dovoljno precizan?
 
Hvala puno.
Polako otkrivam kako funkcioniše sat i za sad je fantastičan.
Još samo da provalim kako da stalno prikazuje temperaturu(krastavac kovid paranoja) i to je to
Znači kad udari čuvenih 37 stavi reminder da radiš prc test🤣 Čoveče uživaj u satu i mani se budalaština.
 
Zna li se koliko ce vremenski garantovati apdejte za ovaj sat ?
Koristim Galaxy watch 4 classic,ali bih uzeo watch 3 pro,pa me zanimaju i ostali benefiti u odnosu na GW4.
 
Stigao mi danas HW3 Pro.
Fizika savrsena.
A software,za razliku od GW4 classic...ne.moze da mu pridje.
GW4 je u svemu user friendly_ji.Samo je baterija losija po trajanju.
Elem...zasto je losije osvetljenje na AOD ?
Ima li neka fora da se vide notifikacije koje su pristigle na AOD ?
 
Nije umrla nego ljudi uživaju u satovima :)
Koje notifikacije te interesuju?
Meni sve stiže na sat
 
Nazad
Vrh Dno