Šta je novo?

Pitanje za brend racunar .

brnatovic

Poštovan
Učlanjen(a)
18.09.2019
Poruke
208
Poena
70
Covek mi nudi taj pc za xbox posto xbox ocu da menjam za pc je pc sto bi rekli pa mi direktno treba za gta 5
Procesor i7 4770 4 core 8 threat
16 gb ram ddr3
256 gb ssd
1 tb hdd
gtx1050 2gb 128 bit

to on nudi za xbox one s 1tb da li ta konfiguracija ispunjava danasnje uslove msm uredu graficka 2gb to svatam
 
Šteta je što GTX 1050 nema SLI, jer bi još jedna grafička stvarno bila neophodna, poredeći moj laptop Lenovo Y510P koji je tu negde sa i7 4700MQ i GT 755M x2, sasvim je izvesno zašto to navodim. Četvrta generacija i7 je ok, 16GB RAM-a su taman, koliko i ja sada imam, uz SSD od 256GB umesto harda, ali pre 10 godina kada sam ga uzimao, montaža 4K formata mi je bila reper i to sa njim mogu da radim, ponajviše zahvaljujući grafici. Svakako GTX 1050 je daleko brža grafička, ali stvarno zavisi šta želiš da igraš, tako da nedostatak memorije ne bude problematičan.
 
Šteta je što GTX 1050 nema SLI, jer bi još jedna grafička stvarno bila neophodna, poredeći moj laptop Lenovo Y510P koji je tu negde sa i7 4700MQ i GT 755M x2, sasvim je izvesno zašto to navodim. Četvrta generacija i7 je ok, 16GB RAM-a su taman, koliko i ja sada imam, uz SSD od 256GB umesto harda, ali pre 10 godina kada sam ga uzimao, montaža 4K formata mi je bila reper i to sa njim mogu da radim, ponajviše zahvaljujući grafici. Svakako GTX 1050 je daleko brža grafička, ali stvarno zavisi šta želiš da igraš, tako da nedostatak memorije ne bude problematičan.
GTA 5 rage:mp nista spec me ostalo ne zanima
 
Ako teoretski može na i5 7400 sa 8GB RAM-a, onda ovde ne bi trebalo da bude problem. U međuvremenu, saznadoh za DifferentSLIAuto 1.7.1 koji radi na nepodržanim grafikama.
 
1050 nije low end. 1030 jeste
 
  • Like
Reagovanja: uji
Radice vrlo pristojno u full hd-u a moze u nekom momentu i da se zameni ta grafika
 
Nazad
Vrh Dno