Šta je novo?

*Supernova - kablovski distributer

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Danas me zovu i nude da obnovim ugovor posto istice za meseca dana i nude da predjem na super par start move paket i daju samo prvi mesec 50% popust ...
odbio sam ih ... =_:)
 
Ti sada podnesi zahtev za raskid ugovora,taman za mesec dana fore ima da te zovu i da ti ponude 50% deset meseci
 
I dalje....posle 30 I više sati ista situacija...ovo stoji na TVu sa Cam I drugi sa boxom....jel ima neko ideju šta raditi ili proveriti....sem zvanja ili slanja maila...već uradjeno
dok sam bio korisnik sn to su resavali iz cc resetovanjem svih podesavanja , a sada izmisljaju toplu vodu
nek izvuce iz struje koaks iz svih tv i cam i saceka par minuta i sve ukljuci i scenira svaki tv sa ful scan
mozda uspe tako
 
Hvala...ali je već više puta isključivano iz struje...I box I TV sa Cam uredjajem...valjda bi se jedno od ta dva oporavilo tj vratilo tamo gde treba....sa slikom na primer:rolleyes::rolleyes:
 
Hvala...ali je već više puta isključivano iz struje...I box I TV sa Cam uredjajem...valjda bi se jedno od ta dva oporavilo tj vratilo tamo gde treba....sa slikom na primer:rolleyes::rolleyes:
A da prijatelj proveri da ga kojim slucajem nisu iskljucili. Mozda sistem vidi da ima neplacene racune pa automatski iskljuci uslugu.
 
Meni od jutros blokirali kanale na smart Tv-u preko obicne app za mobilne...
,,Pise postovani doslo je do greske. Pokušajte ponovo ili pozovite korisnicku podršku" inace app radi normalno na mobilnom. Da li jos neko ima ovaj problem?
 
Imam TV i internet kod MTS-a. Ali primetio sam zadnjh nekoliko meseci da mi nternet (20mb) usporio a i TV u poslednje vreme ima konstantno neke bagove sa IRIS platformom (koristim dva tv-a sa SD signalom). Kažu iz telekonja da je moja maksimalna brzina neta na parici je 50mb/s. Ali nije preporučljiva zbog TV-a jer bi bilo baš tesno i nebi bilo stabiolno.
Pa sam razmišljao da nešto od ove dve usluge prebacim na Supernovu ker bih tako rasteretio prostor za onu drugu uslugu da funkcioniše ok, imam mogućnost za Supernovu. Pa me interesuje šta bi bilo bolje, da prebacim TV ili Internet?
 
Imam TV i internet kod MTS-a. Ali primetio sam zadnjh nekoliko meseci da mi nternet (20mb) usporio a i TV u poslednje vreme ima konstantno neke bagove sa IRIS platformom (koristim dva tv-a sa SD signalom). Kažu iz telekonja da je moja maksimalna brzina neta na parici je 50mb/s. Ali nije preporučljiva zbog TV-a jer bi bilo baš tesno i nebi bilo stabiolno.
Pa sam razmišljao da nešto od ove dve usluge prebacim na Supernovu ker bih tako rasteretio prostor za onu drugu uslugu da funkcioniše ok, imam mogućnost za Supernovu. Pa me interesuje šta bi bilo bolje, da prebacim TV ili Internet?
Prebaci i TV i internet, jer sve to kod Supernove ide optikom ili koaksijalcem do korisnika, a kod Mts - a ide bakarnom paricom. Kod Supernove nema ograničenja brzine interneta zbog televizije zato što njihovi kablovi imaju veću propusnu moć.
 
Lepo, a koja je rezolucija HD tv-a kod Supernove 1080p ili neka druga?
 
a stvarno ce da te kasnije smatrati za novog korisnika?
pa ne kao novog korisnika,ali sluzba za brigu ce pokusati da potpises novi ugovor tako sto ce ponuditi beneficiju ispod stola ;)
 
Koji mu vrag znači upozorenje: DVB servis (133) se ne može pokrenuti putem IP-a. Molim pokrenite pretragu? Taj broj u zagradi se menja kako prebacim na drugi kanal i uglavnom sam to ignorisao. Danas sam ipak odabrao "Pokreni pretragu" i nije uspelo, nešto sa "Connection timeout" greškom. Najgore od svega je što posle nisam mogao nijedan kanal uživo da gledam, samo premotavanje i video klub. Svuda ta "Connection timeout" greška. Nekako sam napipao resetovanje uređaja i to je upalilo.
Mislio sam da će mi taj MOVE biti bar 5x bolji od SBB-ovog D3i svojevremeno. Što ga više koristim ispada mi gori, sve izvesnije ću ga zameniti za CAM.
 
Koji mu vrag znači upozorenje: DVB servis (133) se ne može pokrenuti putem IP-a. Molim pokrenite pretragu? Taj broj u zagradi se menja kako prebacim na drugi kanal i uglavnom sam to ignorisao. Danas sam ipak odabrao "Pokreni pretragu" i nije uspelo, nešto sa "Connection timeout" greškom. Najgore od svega je što posle nisam mogao nijedan kanal uživo da gledam, samo premotavanje i video klub. Svuda ta "Connection timeout" greška. Nekako sam napipao resetovanje uređaja i to je upalilo.
Mislio sam da će mi taj MOVE biti bar 5x bolji od SBB-ovog D3i svojevremeno. Što ga više koristim ispada mi gori, sve izvesnije ću ga zameniti za CAM.
To znači da taj program ne možeš gledati na move box-u već samo na telefonu, kompu i korisnici koji imaju stari ott box
 
Sjajno. Znaš li možda ima li klasični STB "naprednije" funkcije kao premotavanje i pravljenje liste/a omiljenih kanala, tj. pod rednim brojevima i naknadno preslagivanje? Ili je najobičniji kao Poštin - služi samo za prikaz kanala na starim TV aparatima?
 
U redu je, naći ću već odgovor ili će mi neko drugi već pomoći. Verovatno ću malo najahati i korisničku službu.
Hvala za informacije.
 
Sjajno. Znaš li možda ima li klasični STB "naprednije" funkcije kao premotavanje i pravljenje liste/a omiljenih kanala, tj. pod rednim brojevima i naknadno preslagivanje? Ili je najobičniji kao Poštin - služi samo za prikaz kanala na starim TV aparatima?
Nema mogućnost premotavanja. Listu omiljenih kanala možeš sam formirati pri čemu ti redni broj kanala na listi odgovara broju tastera na daljinskom (veliki + u odnosu na Move koji nema tu mogućnost).
 
To može i TV sam. Box sam tražio zbog premotavanja i liste kanala. Znači STB ima samo listu a MOVE samo premotavanje.
Onaj Albis D3i nikako da prežalim. Rešeno, CAM in - MOVE out.
Hvala druže.
 
Sjajno. Znaš li možda ima li klasični STB "naprednije" funkcije kao premotavanje i pravljenje liste/a omiljenih kanala, tj. pod rednim brojevima i naknadno preslagivanje? Ili je najobičniji kao Poštin - služi samo za prikaz kanala na starim TV aparatima?
klasični box skymaster nema opciju premotavanja i video klub, služi samo za gledanje tv kanala, ALI što je najbitnije IMA opcuju da presložiš kanale kako tebi odgovara, napraviš listu omiljenih kanala i tu možeš da ih pomeraš kako tebi odgovora....nemoj neko da te laže da nema tu opciju
 
Koji mu vrag znači upozorenje: DVB servis (133) se ne može pokrenuti putem IP-a. Molim pokrenite pretragu? Taj broj u zagradi se menja kako prebacim na drugi kanal i uglavnom sam to ignorisao. Danas sam ipak odabrao "Pokreni pretragu" i nije uspelo, nešto sa "Connection timeout" greškom. Najgore od svega je što posle nisam mogao nijedan kanal uživo da gledam, samo premotavanje i video klub. Svuda ta "Connection timeout" greška. Nekako sam napipao resetovanje uređaja i to je upalilo.
Mislio sam da će mi taj MOVE biti bar 5x bolji od SBB-ovog D3i svojevremeno. Što ga više koristim ispada mi gori, sve izvesnije ću ga zameniti za CAM.
Cini mi se da se ova greska javlja kod lokalnih kanala koji mogu da se gledaju samo na odredjenom podrucju.
 
klasični box skymaster nema opciju premotavanja i video klub, služi samo za gledanje tv kanala, ALI što je najbitnije IMA opcuju da presložiš kanale kako tebi odgovara, napraviš listu omiljenih kanala i tu možeš da ih pomeraš kako tebi odgovora....nemoj neko da te laže da nema tu opciju
Ако може појашњење, за нас са јефтинијим улазницама, разлика између обичног STB и MOVE у вези промене редоследа канала?
Ако сам ово добро разумео, код обичног може да се мења редослед канала, а код MOVE не може (мислим на све канале, а не само на омиљене)?
Да ли могу да се бришу и прескачу канали?
 
Ако може појашњење, за нас са јефтинијим улазницама, разлика између обичног STB и MOVE у вези промене редоследа канала?
Ако сам ово добро разумео, код обичног може да се мења редослед канала, а код MOVE не може (мислим на све канале, а не само на омиљене)?
Да ли могу да се бришу и прескачу канали?
zar je bitno da li mogu da se preskaču ili obrišu kanali koji su na "orginalnoj" listi
ti kada napraviš svoju omiljenu listu kanala i presložiš ih kako tebi odgovara, tebi ta lista ostaje kada isključiš ili restartuješ box....uvek se se prilikom uključivanja boxa startuje tvoja lista koju si napravio a ne "orginalna".....briga te što na njihovoj fabričkoj listi ima kanal rtv caribrod ili rtv plana kad te kanale nećeš videti jer ih nisi ubacio u tvoju listu----skymaster box
na Move boxe to ne može.....
 
zar je bitno da li mogu da se preskaču ili obrišu kanali koji su na "orginalnoj" listi
ti kada napraviš svoju omiljenu listu kanala i presložiš ih kako tebi odgovara, tebi ta lista ostaje kada isključiš ili restartuješ box....uvek se se prilikom uključivanja boxa startuje tvoja lista koju si napravio a ne "orginalna".....briga te što na njihovoj fabričkoj listi ima kanal rtv caribrod ili rtv plana kad te kanale nećeš videti jer ih nisi ubacio u tvoju listu----skymaster box
na Move boxe to ne može.....
Ne znam što se toliko pravi dramaturgija kad na move boksu ima omiljeni kanali, stave se koji se gledaju i kraj, pa nisu svi 250-300 koliko ih ima svi omiljeni i da se svi baš gledaju.
 
klasični box skymaster nema opciju premotavanja i video klub, služi samo za gledanje tv kanala, ALI što je najbitnije IMA opcuju da presložiš kanale kako tebi odgovara, napraviš listu omiljenih kanala i tu možeš da ih pomeraš kako tebi odgovora....nemoj neko da te laže da nema tu opciju
Kad sam napisao "naprednije funkcije" mislio sam zbirno lista kanala i premotavanje, ne ili. Niko mi nije sugerisao suprotno od ovog što si napisao niti bih poverovao u to. Poštin Skyworth sam odmah menjao za karticu bez probe ali verujem da je imao mogućnost sortiranja kanala. Uostalom i na starim CRT televizorima je moglo, na šta bi ličilo kad običan STB to ne bi mogao.
 
Ima li u ponudi kanala Supernove kanal Cinestar 2 kao sto na sajtu Cinestara pise da je u ponudi... u iris mts je bio pa su ga odavno ukinuli...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno