mast3r
Cenjen
- Učlanjen(a)
- 03.02.2014
- Poruke
- 93
- Poena
- 170
Moja oprema
- CPU & Cooler
- AMD Ryzen 5 7600X, Alphacool Core 1 Aurora Black
- Matična ploča
- MSI MAG X670E Tomahawk WiFi
- RAM
- Kingston Fury Beast DDR5x 64GB
- GPU
- MSI RTX 4070 Ventus 3X, Alphacool Eisblock Aurora RTX 4070TI Ventus
- Storage
- Kingston SKC3000S 1TB, Lexar NM790 2TB
- PSU
- MSI MPG A1000G
- Kućište
- HYTE Y60 Black, System monitor Display 515x1920
- Monitor
- Dell 32"
- Miš & tastatura
- Logitech G502 X Plus, G915
- Ostale periferije
- Logitech Powerplay
- Pristup internetu
- Optički internet
Verovatno mislis da si jedini korisnik na toj lokaciji sa problemom, pa ti cekanje ne dolazi u obzir.Orion je odlican ako ti radi, ako ti ne radi ne daj boze nikom, al tako je kod svih, tako ZlOrion jase dalje
Kad mi je SBB isekao vlako jer mesto komsijino moje su presekli (on prelazio na sbb) ZlOrion je trebalo 3 dana da posalje ekipu na teren da splajsuje kabal u zgradi, kad su nesto pojebali sa dodavanjem nove opreme u zgradi imao sam packet loss dobrih 5 dana i jahanja teh pordrske svaki dan
Kada se broadband internet uvodio u Srbiji, aktivno 2006 sa mass pojavom aDSLa (ne racunam na WiFi, BGW, TNET, VERAT, YuNET, YUBC pre 2006), uvodjenje je teklo ovim tokom:
Prvo su net uvodili oni kojima to stvarno treba, kojima je to posao/profesija
Zatim njihove komsije, jer su culi ima onaj tamo, hocu i ja.
Malo posle toga, komsijine komsije... jer kako komsa X da ima, a ja da nemam.