Šta je novo?

Diskusija o cenama

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ja sam spucao neke pare u FLOKI
Sudeći po tome koliko ulažu u marketing, oni su sledeći za pump. Ili nek ode na 0 ili x30-100. Naravno smešan deo portfolia staviti, ne palite sw ***** može na 0 uvek.
Bilbord u Miami, autobusi u Barsi 😃
Gate, Hotbit, Poloniex, Pancakeswap, Uniswap ima gde hoćeš.
Check out Floki Inu https://www.coingecko.com/coins/floki-inu
x30-x100😱. Nimalo nije dobro tako velika očekivanja napisati, na koja će se upecati mnogi pocetnici, a nigde ozbiljne analize. Taj coin već ima 700 miliona cap. Ako bi otišao na 30x, to bi značilo da je DUPLO jaci nego sto je sada jaka ovako napuvana SHIBA, a to je realno nemoguce. Mislim, ako ćemo filozofirati, u teoriji je sve moguce. A 100x bi značilo da je skoro duplo jaci i od Doge-a. A taj marketing o kom si pisao već je učinio svoje i taj coin je već narastao nekoliko desetina puta u zadnja 3 meseca. Tako da, zakasnilo se za to. Ulaganja su trebala biti pre tih bilborda i svega, a sada je već kasno, jer ko je hteo on je već video bilborde i kupio coin i sada samo se ceka dump. Može on rasti ali nešto sitno za shitove, nedovoljno da bi se rizikovao ulog. Potencijalni dobitak je premali u odnosu na rizik.
 
Samo se ti drži logike u crypto, mnogo para ćeš zaraditi. 😃
Verovatno si jedan od onih što je čekao 20k kad smo bili na oko 30k, gledajući tvoje postove ovde.
 
Floki je vec skakao i ima potencijala. Kad god ona budala okaci sliku psa cena skoci nenormalno. Shiba isto. Zajedno s BTC-om skace i Elon. Ima tu shitova na kojima moze ozbiljan skok da se ubode.
 
Sutra je valjda prvi u nizu etf-ova, pa sam za svaki slučaj prodao nešto btc-a, čisto da budem spreman ako bude istresanja kao što je bilo na kraju 2017-te kad su krenuli cme fjučersi.

Ko trejduje btc, spremite se u narednih par dana na turbulencije, jer je open interest prilično visok, pa je moguće otresanje ( nadam se prvo šortova iznad ATH, pa onda longova )

Uzdravlje, i srećno trejdovanje
Bilbord u Miami, autobusi u Barsi 😃
Ovo si proverio, neko ti slikao ili našao slike na netu? Nije photoshop ;)
 
@mainnet

Imao pravo ili ne, nema smisla objasnjavati se, misljenje ti je korisno za diskusiju i dalji razvoj teme... Stoje iza njega argumenti i tvoj nacin razmisljanja.

Da li se neko slagao ili ne... Pa sta sada, svako ima pravo da misli sta hoce i veruje u sta hoce.

Mozda se i ja ne slazem ali dobrodosao svojim misljenjem, iznesi ga kada god mozes u moru spam postova 🍻
 
Samo se ti drži logike u crypto, mnogo para ćeš zaraditi. 😃
Verovatno si jedan od onih što je čekao 20k kad smo bili na oko 30k, gledajući tvoje postove ovde.
Jok nego ću kao ti da sanjam da ću na shitari (koja je već skočila 30x) postati milioner. A ja sam već zaradio mnogo para. Zadovoljan sam. Kupovao SFP po 60ak centi, a prodavao na 2,5$ i 3$. Kada sam ja predložio da se kupuje SFP i to za realan profit, mene napao ceo forum. A kad ti predlažeš kupovinu shitare i govoriš o 30x, 100x, onda niko ništa😂. Još te i hvale. Čak ni moderator da te preusmeri u temu za moonshotove, kao mene što je preusmeravao iako SFP nije shit jer ima i svoj wallet i plan im je da on bude coin u tom ekosistemu. Ti si kupio tog flokia i sad navlačiš ljude da ga pumpaju, obećavaš 100x. Nadam se da ga niko neće kupiti očekujući 30x, 100x. A manji skokovi (2x npr) su mogući.
 
Uložio sam 0.01% portfolia u to sranjce, briga me dal ce na 0, a u svom ovom ludilo vrlo moguće da će bar x10 iz zezanja s obzirom koji moroni se lože na kerove i ulaze u ovom trenutku u crypto.
Nikog ne nagovaram, sve I da sma napisao kupite obavezno ovaj Floki, svako je odgovoran za svoj novac. Ako si vuna preskoči za sad crypto.
Svako mora da se zayebe 10x da nauči nešto i možda zaradi.
Drago mi je ako si uzeo pare, poenta crypto zezanja je penzija ispod 40 za valjda sve nas ovde.
Moja glavna strategija je lending, staking, farming.
Shitovi me retko kad zanimaju.
 
Da li neko od starijih i iskusnijih prati i ima nekakvo cenovno predvidjanje sa Pancakeswap(CAKE), stejkujem solidnu kolicinu ovog novcica, i poslednja 2 meseca ni da trzne...rado bi ga zavaljao za neki AVAX ili DOT i to komplet?! Jaka je Defi Menjacnica, Binance stoji iza njih, od skoro ima i svoj NFT marketplace ali se to ne odrazava na cenu vec duze vreme. Ratosiljao bi ga se rado dok ovi glavni ne krenu da skacu... Kakve su vam progoze za CAKE? :)
 
CAKE ne mrda upravo zbog tog stejka. Da bi održali toliki APY, veliki broj novčića se mintuje dnevno. A većina vejlova zapravo radi stake&dump, zarada je odlična.

To je bar moje viđenje.
 
1634588926256.png

Nema tu ni blizu dovoljno burna, iako se oni, naravno, trude da to prikažu kao ogromni burn, što na papiru i jeste, ali je mintovanje novih tokena i dalje na ~380k dnevno. Sa uračunatim burnom.


edit: da me ne shvatiš pogrešno, CAKE je meni super, ja ga kupovao na ~$6, ali sada, sa ovim market capom, brdom vejlova koji samo stejkuju, farmuju, i zatim prodaju zarađene CAKE tokene.... ne znam koliko može, osim naravno u pravoj alt sezoni, tad je sve moguće :)
 
Poslednja izmena:
Svako mora da se zayebe 10x da nauči nešto i možda zaradi.
E pa ne mora svako. Ja se još nisam zeznuo bas zato sto kupujem samo po niskim cenama. Sve ove cene mene apsolutno ni malo ne privlače za kupovinu, tako da se ne mogu zeznuti. Prvo sam naučio pa krenuo u kripto. Nisam krenuo bez znanja u kripto, pa da onda raspitam novac dok se ucim. Shitove ne kupujem. Posto ti je glavna strategija lending, staking, farming, daj neke dobre savete. Mene to zanima. Za staking odprilike bih znao šta i kako. Ali daj neki predlog za lending i farming, gde i koji coin uložiti, koliko je sigurno i kolike su kamate.
 
E pa ne mora svako. Ja se još nisam zeznuo bas zato sto kupujem samo po niskim cenama. Sve ove cene mene apsolutno ni malo ne privlače za kupovinu, tako da se ne mogu zeznuti. Prvo sam naučio pa krenuo u kripto. Nisam krenuo bez znanja u kripto, pa da onda raspitam novac dok se ucim. Shitove ne kupujem. Posto ti je glavna strategija lending, staking, farming, daj neke dobre savete. Mene to zanima. Za staking odprilike bih znao šta i kako. Ali daj neki predlog za lending i farming, gde i koji coin uložiti, koliko je sigurno i kolike su kamate.
Imaš u temi ispod pisao sam već par puta. Uglavnom AVAX kida sa kamatom.
 
Meni ostalo nesto jos od one prosle ture kad ne uspedoh da prodam. Inace, ko se natovario na ..0000.6 pre nekoliko dana, sada je dobar x8.5 trenutno. Ipak, jos je daleko od ATHa.
 
Sta je ovo sve shitovi krenuli na mesec. Evo ga i Doge Dash rastura, a market cap samo 16 miliona $. Shitovi valjda skacu na kraju ciklusa🤭. Svi shitovi skacu, samo Doge zakovan za patos. Kako li je onima koji su u Doge ušli na 60ak centi…
 
Predugo oni ovo sve otezu. Plasim se da ce ljudi sve vise da gube interesovanje za ovo sranje i bice sve teze da se zaradi.
 
Predugo oni ovo sve otezu. Plasim se da ce ljudi sve vise da gube interesovanje za ovo sranje i bice sve teze da se zaradi.
Ne otezu. Sad je glavni strah trgovaca hoce li se cena vratiti dole ili ce probiti ATH i opaliti gore. Daytraderi gledaju fundamentalne stvari i dosta ih je shortovala jer ocekuju da ce cena pasti kada izadje na nasdaq za par sati. Kupice ga ponovo ako probije ATH jer je to siguran signal da idemo gore.
Onog trenutka kada probije ATH krenuce i raketa.
 
Aj dobro. Skace btc stvarno
mnogo ali ovi altovi bas koje sam ja kupio nedeljama nista ne daju. Hive, data, rose i lina. Ukupan iznos uvek tu negde isti
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno