Šta je novo?

EON Smart Box (SBB) (nije tema o EON aplikacijama - videti prvu poruku)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Evo Netflix apk sa full HD podrskom na test:
Ja isprobao na dva Eon boxa ( Kaon ) na jednom sve radi extra i sve serije rade a na drugom ne otvara neke orig serije tipa Damin Gambit , lupin , Innocent sto se vec pisalo na drugom mestu ovog foruma , probacu na ovom drugom boxu da ponovo instaliram da vidim da li ce da proradi u fullu sve , u svakom slucaju sve pohvale 😁😃👍
 
Eon van mreže, Nova S prekida na svakih par sekundi ne može normalno da se gleda utakmica, isto tako bilo pre par dana na Sport klubu kada je bila utakmica Zvezde u Evroligi, ostali kanali rade normalno.
Ima li ko još isti problem?
 
Radi sve normalno, i pre neki dan Zvezda i sad reprezentacija... Da nije do neta?
 
Nikada nisam imao problem sa kanalima, svi rade savršeno. Internet optički brz i stabilan.
 
Pojava problem da android TV remote app na telefonu ne može da nađe box (kaon). Restratovao uređaj, reinstalirao app na telefonu ali ga ne nalazi. Sve ostalo na boxu radi, mreža je ok, cast sa telefona radi ali android TV remote app ne nalazi box. Nemam pojma sta da radim dalje.
 
Da obrišeš update za "Android TV Remote Service" aplikaciju a pre toga da isključiš auto updates na Play Store da ne bi ponovo vratio sam najnoviju verziju (v5.x). Google genijalci su odradili update "remote service" aplikacije & ubili staru remote control app a "samo" nisu sredili "Gooogle TV" (= nekadašnji "Google Music") da van US radi i prikazuje taj remote control deo koji su sad naguzili u taj app.
 
Eon van mreže, Nova S prekida na svakih par sekundi ne može normalno da se gleda utakmica, isto tako bilo pre par dana na Sport klubu kada je bila utakmica Zvezde u Evroligi, ostali kanali rade normalno.
Ima li ko još isti problem?
Ja imam isti problem. I to se dešava kada su uživo prenosi i na Nova S i na Sport Klub kanalima. Secka, nekad prođe sekund a nekad bogami i nekoliko. Inače imam Beotelnetov VDSL Home 100. Isključio sve ostale uređaje sa mreže i isto.
 
Kako onda kod mene nista ne secka? Sve radi savršeno!
Optički internet Exe Net 250/80, ping 2 ms, jitter 0.
 
Kod mene vdsl 50/8 mts, odlicno radi eon van mreze i sinoc i preksinoc.
 
Кад је Нова С почела са преносима репрезентације, и код мене је сецкао-кочио пренос.
Супернова, оптика.
Бурно и уљудно сам на чату на сајту изразио незадовољство, тако да су ме звали током утакмице да питају да ли је боље. И било је. Случајност или штагод, углавном ја од тада, а има томе охохо времена, да чукнем у дрво, нормално гледам утакмице на Новој С.
Људи, зовите их, пишите им, нешто можда и поправе.
 
Да ли постоји могућност да се овај KSTB6020 не покреће по подизању у ЕОН, него да остане почетни екран андроида, па да се бира шта да се покрене?
 
Kod mene kad potpuno izadjem iz eon-a i iskljucim box pa ga ujutru ukljucim pocetni ekran mi je android sa svim apps.
 
Да ли постоји могућност да се овај KSTB6020 не покреће по подизању у ЕОН, него да остане почетни екран андроида, па да се бира шта да се покрене?
Po meni ne , kad bi to moglo onda bi se resili problemi preskakanja Eona pri podizanju sistema paljenjem ili fabrickog reseta 😃😁😃😁
Kod mene kad potpuno izadjem iz eon-a i iskljucim box pa ga ujutru ukljucim pocetni ekran mi je android sa svim apps.
Mislim da se pita kad se podize sistem a ovo sto ti pises je kad se box stavi u standby rezim
 
Да ли постоји могућност да се овај KSTB6020 не покреће по подизању у ЕОН, него да остане почетни екран андроида, па да се бира шта да се покрене?
Jesi li probao da instaliraš neki launcher tipa Wolf Launcher? Nakon toga bi trebalo da pri podizanju sistema pita šta ćeš da pokreneš.
 
@kalehrl Nije bitan launcher, nije to Supernova-like setup. Eon app nije i launcher istovremeno, a pokreće se automatski čim završi boot Android OS.

@salacue Ako imaš ADB pristup na tom Eon boxu moooožda bi moglo da prođe da blokiraš/oduzmeš Eon aplikaciji permission da sluša i reaguje na BOOT_COMPLETED.
Lično nisam nikad probao to.. prošle godine sam se nešto zezao sa tim AppOps za Netflix app da se ne pokreće u pozadini.

 
Poslednja izmena:
Ok @Maxbgd .

Da li se još nekom na SK kada je reklama za Balkan Bet zacrni ekran? Samo tada mi je uvek crn ekran nekoliko sekundi.
 
^
Нисам обратио пажњу да ли за Балкан Бет, али и мени такође за време реклама на пар секунди зацрни екран.
У почетку сам мислио да ми рикнуо тв или Еон бокс.
 
Crn ekran samo na SK kanalima i samo kada je baš ta reklama za Balkan Bet (zanimljivo 🤔), ovako sve je potpuno ok. Na drugim kanalima nemam nikakvih problema.
 
Da samo na Sk, ali ne samo posle Balkan bet reklame, bar kod mene...
 
Zamisli da se oglašavaš na televiziji poput Sportklub, gde najviše korisnika gleda isti preko EON, koja ima tu tupavu VIDU i koja preseca reklame na pola i ne zna jel reklama pošla il' prošla. :ROFLMAO: Nije me briga ni malo samo kažem..
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno