Šta je novo?

Samsung Galaxy S21

Ma da.. I ovo je stiglo bas brzo, medju prvima. Koga zanima sta ima novo- nema nista, za bateriju videcu nakon nekoliko dana da li ima razlike.
 
Iiiii dosao je i taj dan, ispao mi je s21u sa 1.83cm visine dok sam razgovarao, ne mojom krivicom, jer je drugar u prolazu hteo da mi se javi i zakaci me po ruci. Zavrsio je na betonu, bez zastite. Krajnji ishod, ostecenje na metalu donji desni ugao, i na dva mesta pri vrhu nesto bas sitno. S obzirom sa je jedno metar klizao na ekranu, ja sam imlresioniran da nema ni tackice na istom. Sad me muci par stvari, jer sam picajzla i nekako nikad nisam nosio telefone sa ostecenjem, a i bumpere ne podnosim. Da li da ga prodam, da li da doplatim razliku za nov isti, negde oko 150e sigurno, s tim sto bih uzeo 256gb verziju, ili da cekam s22u tamo negde do marta, pa da doplatim razliku koja nece biti mala, jer ovaj nece vredeti ni 600e sa ovakvim risevima. Mislim da mi je najbolja opcija da ga prodam odmah dok jos ima neku vrednost. Postoji li neka firma koja ih reparira? Ovo generalno nije strasno, i 90% ljudi ne bi ni primetilo, ali ja sam takav, sta da radim...
 
Inace bi bila doplata 150 200 izmedju 128 i 256 jos je udaren,ti najbolje znas sta ti je ciniti. Izbice ti oci sigurno tabogrebotina i na kraju ces zameniti
 
Znam nego ovaj ima 3 god garancije.. Da li je moguce da niko ne "gituje" ove ogrebotine po lajsnama?
 
Sutra.
 
Jedina vidljiva promena iz poslednja dva-tri apdejta je sto splashscreen pri restartu vise ne ispisuje puno ime modela uredjaja.
 
Nikad ne videh ovakvu bateriju na telefonima koje sam koristio.
Screenshot_20210930-105952_Device care.jpg
 
Ne znam da li je do pada telefona ili do poslednjeg apdejta, ali mnogo mi se cuje ova opticka stabilizacija, cim malo jace pomerim telefon. To ranije nije bilo 101%...
 

Prilozi

  • IMG-20211001-WA0007.jpg
    IMG-20211001-WA0007.jpg
    48.6 KB · Pregleda: 138
  • IMG-20211001-WA0008.jpg
    IMG-20211001-WA0008.jpg
    68.5 KB · Pregleda: 143
Ovaj cosak je bas nezgodan, prva slika nije strasno. krastavac, neka maska sve to pokriva, ali ako nosis bez, ne vredi ;)
 
Nesto definitivno nije ok, dal od update-a ili od pada, sad pravi odvratan zvuk OIS dok vibrira telefon.. Drci bas puno.
 
Vrlo moguće da ti je neki deo raskliman od pada. Ovo sto je izgrebano može da se sredi tako što uzmeš pribor za precizno brušenje i prvo uklonis te riseve nekom većom šmirglom tipa 500 pa onda ispoliraš sa 2000 i onda završno sa nekom pastom i to će biti kao novo. Sve pod uslovom da imaš silver ram :)
 
Ma odustao sam od svega, cekam s22 ultra. Traze mi 300e za 256gb model. Kapiram da cu na prolece uz toliku doplatu moci da uzmem sledecu Ultru. A bas sam planirao da ga nosim 3 godine koliko mu je garancija.. Steta.
 
Moze da se desi od pada da nesto nije u redu, a moze da se desi i da previse razmisljas o tome i da je sve u redu.
A secas se kad sam te pitao da mi ga prodas 😄😂
 
Nije sigurno u glavi sto bi rekli, jer se cuje ois za vreme vibracije.. No nije ni bitno. Ceka se s22u.. Samo mi je zao sto cu opet da bacam pare na ove gluposti, a rekao sam da 3 godine ne menjam telefon.
 
Ne bih brate dalje ulagao u uredjaj... I da ga posaljem na foru, provalili bi kad vide ostecenje..
 
Vrh Dno