Šta je novo?

Huawei Watch 3 Pro

risa

Čuven
Učlanjen(a)
27.04.2003
Poruke
1,191
Poena
675
Kupio sam ovaj sat i za sad sam prezadovoljan.
Koristim ga uz P40 Pro
Samo imam jedan mali problem:
Sat ne vidi Viber, Whatsup i Signal...tj ne dobijam obaveštenja od ovih aplikacija
Kako da rešim ovo?
 
Ako je isto kao na GT2, a verujem da jeste, proveri preko Health app u delu za uređaj da li su uključene notifikacije za te programe.
 
Na telefonu ili satu?
Na telefonu. Skontao sam
 
Ako je isto kao na GT2, a verujem da jeste, proveri preko Health app u delu za uređaj da li su uključene notifikacije za te programe.
Hvala puno.
Polako otkrivam kako funkcioniše sat i za sad je fantastičan.
Još samo da provalim kako da stalno prikazuje temperaturu(krastavac kovid paranoja) i to je to
 
Hvala puno.
Polako otkrivam kako funkcioniše sat i za sad je fantastičan.
Još samo da provalim kako da stalno prikazuje temperaturu(krastavac kovid paranoja) i to je to
To ti je u health monitoring, imaš opcije šta da bude stalno "On". Pošto je temp kože, ne moraš to da drzis. Sat je zakon, nema sta, Mr. Mobile je savetovao da sačekamo Galaxy Watch, sa svime ovime uključeno baterija 12 sati. Meni lagano 3 Pro ide i na 4 dana u HarmonyOS-u. Od danas testiram LiteOS mode, posle nekih 18h još uvek je na 100% baterija.

Još nešto zanimljivo - sa SuperCharge Huawei punjacem od 22.5W baterija se napuni za 1h, dok svi pričaju 3h.

Sada sam se prebacio na HTC 10W punjač, mislim da je od 25-100% trajalo oko 2h. Izgleda da radim nešto pogrešno.

Novi update je dodao brdo funkcija, ali nema one najvažnije - čitanje email-a.

Sa time ovo bi bio savršen smartwatch. Stižu i nove app stalno u store, ali su prilično besmislene. Kuckanje SMS poruka je prilično teško preko sata, tako da je važnije da možeš da pročitaš nego da pišeš pa se nadam nekom dobrom email klijentu.

Generalno, baterija na svim ovim Huawei uredjajima me je razmazila, sve se brzo puni i dugo traje, kome je to prioritet, i nema drugi izbor. Ove bundle FreeBuds 4i takodje izvlače neverovatne rezultate, punim ih na 3-4 dana.
 
Ja takodje koristim 4i sluške i prezadovoljan sam.
Hteo sam nekako da namestim da mi se temp stalno prikazuje na satu...Videću kako.
 
Vidim da sat podržava ESim.
Da li to znači da moram uzeti još jedan broj za ESim ili mogu uzeti ESim za moj P40 Pro?
Tj mogu li sat i mobilni koristiti isti ESim broj ako je moguće?
 
Mora poseban broj, nadam se da će operateri uskoro dozvoliti i da koristimo lični broj na telefonu i satu.
 
Može li se isključiti opcija merenja koraka?
Nije realno a i smeta mi😊
 
Da li je moguće da senzor za temperaturu na Watch 3 Pro toliko loše radi?
Kontam ja da to nije toplomer ali da reklamiraš sat sa tim senzorom a da mi merenje prikazuje oko 32 stepeni to je već loše!!!
 
Koliko sam ja ukapirao, taj senzor meri temperaturu tela na površini zloba i njena normalna vrednost je od 32-34 stepena. Realno, mislim da je taj senzor totalna nebuloza!
 
Pa to bi trebalo da bude senzor za merenje temperature okruženja a ne tela.Ko još meri temperaturu tela na zglobu zna se kako se ona meri.
 
Stavi sat ispod miske i eto resenja 😀
 
Zna li neko gde se može naći metalna narukvica za Watch 3 Pro?
Na KP slabo ima...
 
Uzeo sam sat proslu sedmicu, sat je vrh mada ima i nekih mana ,kao sto ne mozes ne mozes odgovarat na poruke , nemas broswer ,ili Spotify.
Zna li neko gde se može naći metalna narukvica za Watch 3 Pro?
Na KP slabo ima...
Ja koristim gumenu bolja mi je nego ona kozna al eto trebala bi se uzet i metalna
Da li je potrebno uzmat zastitno staklo posto sam procito da je safirno staklo mislim da je izdržljivo koliko toliko
 
Uzeo sam sat proslu sedmicu, sat je vrh mada ima i nekih mana ,kao sto ne mozes ne mozes odgovarat na poruke , nemas broswer ,ili Spotify.

Ja koristim gumenu bolja mi je nego ona kozna al eto trebala bi se uzet i metalna
Da li je potrebno uzmat zastitno staklo posto sam procito da je safirno staklo mislim da je izdržljivo koliko toliko
Evo stigao update, pa sad možeš i to. Inače si mogao i ranije - app se zove NextSMS, instaliraš i na telefon i SMS radi. Ali je prilično teško kucati. Browser na satu je nepotreban. Spotify i Deezer definitivno nedostaju, kao i email klijent pa makar i Huawei-ev, ne mora Gmail.

Lepu podršku za sada ima Watch 3 serija, svaki update dodaje nešto novo.
 
Uzeo sam sat proslu sedmicu, sat je vrh mada ima i nekih mana ,kao sto ne mozes ne mozes odgovarat na poruke , nemas broswer ,ili Spotify.

Ja koristim gumenu bolja mi je nego ona kozna al eto trebala bi se uzet i metalna
Da li je potrebno uzmat zastitno staklo posto sam procito da je safirno staklo mislim da je izdržljivo koliko toliko
Ja sam našao metalnu. Naravno, ne Huawei jer nema original nego Fosil👍
Ali mogu ti reci da sam se bas pomučio. Ima preko KP ali ne volim da kupim takvu stvar a da je predhodno ne vidim uživo.
 

Prilozi

  • IMG_20211015_091744.jpg
    IMG_20211015_091744.jpg
    74.9 KB · Pregleda: 157
Hvala vam na informaciji
Ja sam našao metalnu. Naravno, ne Huawei jer nema original nego Fosil👍
Ali mogu ti reci da sam se bas pomučio. Ima preko KP ali ne volim da kupim takvu stvar a da je predhodno ne vidim uživo.
Fino izgleda
 
Imam samo jos jedan problem sat ne moze da se poveze sa freebuds 4i slusalicama
 
Ja imam Freebuds Pro i najnormalnije se povezao.
Probaj da ažuriraš slušalice, telefon...
Ili treba da se raspare sa nekog uređaja...Ne znam...pričam napamet
Treba pritisnuti 2-3 sekunde ono dugme na kutiji da se upare slušalice sa novim uređajem...
 
Hvala drug uspio sam upariti
Samo da kazem sto se tice ovog zadnjeg update-a ja ne vidim velike promjene osim sto mozes samo na sms odgovarat
A sto se tice whatsappa ili vibera samo se mogu pregledati nema opciju za odgovaranje
Next sms gubi cesto sinhronizaciju izmedju sata i telefona...
 
Evo stigao update, pa sad možeš i to. Inače si mogao i ranije - app se zove NextSMS, instaliraš i na telefon i SMS radi. Ali je prilično teško kucati. Browser na satu je nepotreban. Spotify i Deezer definitivno nedostaju, kao i email klijent pa makar i Huawei-ev, ne mora Gmail.

Lepu podršku za sada ima Watch 3 serija, svaki update dodaje nešto novo.


Uspio sam instalirati aplikacije poput Spotify, Facebook, google Chrome, google maps , YouTube whatsapp i mnoge druge
Ako neko hoce mogu dat tutorijal kako se instalira
 
Nazad
Vrh Dno