Šta je novo?

Kućna multimedija Projektor oko 1000 €

Koji TV, projektor, zvučnike, soundbar i ostale multimedijalne komponente kupiti?

Boban712

Slavan
Učlanjen(a)
11.07.2005
Poruke
405
Poena
320
ŠTo više gledam manje znam. Gledao bi se sport, poneki film u većoj prostoriji (oko 6 metara je od zida do zida). Znam za sve mane i prednosti, imam Toshibu 3000 ansi lumena, gledali je u hladovini na običnom belom platnu i bilo je više nego zadovoljavajuće, ali je 4:3 i ponekad iz čista mira neće da reprodukuje sliku i ništa ne pomaže, onda posle par dana proradi i tako , kao ona žaba iz crtanog filma što peva i igra samo kad je niko ne gleda.. WiFI mi nije presudan, imam chromecast i laptop, računam da je to bolje rešenje.Mora preko računa, osim ako nije baš neka prebitna razlika
 
Jel može neko ko ima više iskusva od mene da pogleda BenQ MW 560. Oko 500 eur, po specifikacijama daleko ispred modela u cenovnom rangu,a jako blizu i jači od modela od hiljadarke. Nema WiFi i nije 4k, realno to mi ni ne treba ostalo jako dobro zvuči. Da li mi je nešto promaklo?
 
Pogledaj model w1090 benq.Ima kod nasih komsija madjara.
To je cinema projektor 16/9 i trebalo bi da je ok.
Ja imam benq w1070+ i za sobu mi je sasvim ok,za gledanje filmova.
Kod nas je ovde bas slab izbor projektora.Projektori od benq koji imaju slovo w se vode kao cinema,za ovaj koji si naveo mw560 ne znam kakav je.
Inace ako ti treba preporuka za prodavca iz subotice za donosenje tehnike i izmedju ostalog za projektor pusti mi pm pa cu ti poslati broj.
 
Pogledaj model w1090 benq.Ima kod nasih komsija madjara.
To je cinema projektor 16/9 i trebalo bi da je ok.
Ja imam benq w1070+ i za sobu mi je sasvim ok,za gledanje filmova.
Kod nas je ovde bas slab izbor projektora.Projektori od benq koji imaju slovo w se vode kao cinema,za ovaj koji si naveo mw560 ne znam kakav je.
Inace ako ti treba preporuka za prodavca iz subotice za donosenje tehnike i izmedju ostalog za projektor pusti mi pm pa cu ti poslati broj.
uzeo Epson EB FH 52, stiže sledeće nedelje...
 
Nazad
Vrh Dno