Šta je novo?

Diskusija o cenama

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Kripto tržište plače za nekom regulacijom koja će stati ovim manipulacijama na kraj. Jedan mesec likvidiraju long pozicije, drugi mesec likvidiraju šort pozicije, a sve verovatno radi ista ekipa koja manipuliše tržištem.
 
Kripto tržište plače za nekom regulacijom koja će stati ovim manipulacijama na kraj. Jedan mesec likvidiraju long pozicije, drugi mesec likvidiraju šort pozicije, a sve verovatno radi ista ekipa koja manipuliše tržištem.
Regulacija može da povuče kripto za džonsona. Kripto je projektovan tako da se ne može regulisati. Pokušaće i spektakularno će fejlovati
 
Nadam se da će Saylor da ostavi onih 500m za neki ozbiljniji dip, bar ka 35-37k (tek da počne da kupuje po malo) a ne da FOMO uzme sada. Ne bih se iznenadio da to uradi (fomo opcija, buy all now or never). :)
 
BTC / ETH
Dobar odnos da se iz btc predje u eth.
Uzimam u obzir vremenski period od kada je nagrada za eth smanjena
 
Misliš? Ja nesto nisam planirao iznad 0.05 cak i niže. Ako je ovo stvarno zalet za novi run zna seko ce prvi da opali i tad ce taj odnos jos da se spusti.
Ako nije zalet vec nastavak srozavanja opet se zna da ce odnos dole. Izasao sam na oko 0.074. iz eth u btc
 
Bar ja ovako razmišljam..
Najveći prodavci eth su kopaci kojima je zarada smanjenja zadnjih mesec dana na pola.

Manja ponuda veća cena..
 
Ako nema ko da kupi dzaba ti manja ponuda.
uzmi i obzir da planiraju da ukinu kopanje eth kompletno do kraja sledece godine i da predju na POS.. zasto mislis da ljudi ne bi kupovali ako trziste ne bude bilo u kompletno u debelo crvenom? mislim da je 0.08 dostizno tj u narednih 2-3 meseca ako BTC ostane na ovom nivou ili ode gore.
 
Misliš? Ja nesto nisam planirao iznad 0.05 cak i niže. Ako je ovo stvarno zalet za novi run zna seko ce prvi da opali i tad ce taj odnos jos da se spusti.
Ako nije zalet vec nastavak srozavanja opet se zna da ce odnos dole. Izasao sam na oko 0.074. iz eth u btc
pazi meni je ok da uzmem na 0.063 a da izedjem na 0.08.. sta se ddesava izmedju... svejedno mi je.. ne jurim maximum zaradu jer to je suludo po meni i nemoguce ubosti
 
Misliš? Ja nesto nisam planirao iznad 0.05 cak i niže. Ako je ovo stvarno zalet za novi run zna seko ce prvi da opali i tad ce taj odnos jos da se spusti.
Ako nije zalet vec nastavak srozavanja opet se zna da ce odnos dole. Izasao sam na oko 0.074. iz eth u btc
Ovo bi bilo zanimljivo :unsure:

0.png
 
Nisam jos pogledao video, ne znam o kome se radi...
 

Prilozi

  • Screenshot_2021-06-15-10-39-15-030_com.miui.home.jpg
    Screenshot_2021-06-15-10-39-15-030_com.miui.home.jpg
    77.2 KB · Pregleda: 158
Ne druze, lurkujem ovde vec dugo, i u poslednje vreme otkad ti i jos poneki drzite glavnu rec mogu da primetim da nema 3 ozbiljne analize. Da su se neki ozbiljniji clanovi totalno povukli, da se shareuju random youtuberi, kuka o kreditima i pisu romani koji nemaju veze sa kriptom, sve u svemu nekad zanimljiva tema gde je moglo sta pametno da se procita se pretvorila u rijaliti i gledanje u pasulj.
 
Ne druze, lurkujem ovde vec dugo, i u poslednje vreme otkad ti i jos poneki drzite glavnu rec mogu da primetim da nema 3 ozbiljne analize. Da su se neki ozbiljniji clanovi totalno povukli, da se shareuju random youtuberi, kuka o kreditima i pisu romani koji nemaju veze sa kriptom, sve u svemu nekad zanimljiva tema gde je moglo sta pametno da se procita se pretvorila u rijaliti i gledanje u pasulj.
Reči ti koju mudru, sokole.
U ostalom stavi me na ignor, cu prezivim.
Nisam znao da je ovde toliko ozbiljno pa da treba da se presdtavljaju samo doktorski radovi. Nadji ti neku dobru analizu pa nam daj ovde ili si ti jedan od onoj koji ne zna sta hoce, ali zna sta nece, ide okolo, ktitikuje i trazi mane.
Rekao bih da si bas takav, ali da ne vucemo sad na psihoanalizu, to je na drugom spratu.
 
Nisam znao da ima ignore, sve reseno. Svakako nisam planirao nista da ti branim nego eto morao sam da iskomentarisem.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno