Šta je novo?

Akcijske ponude igara (Steam, Amazon, GMG, GamersGate, GOG,...)

^^ Nisam instalirao, nemam pojma iskreno, al verujem da je to cela igra, sad su izgleda i sklonili pojedinačne epizode sa store-a.

FREE - Iron Harvest (STEAM) - klik na install. Aktivira se kao Iron Harvest ( CoreClient CYS Only ), ne znam jel cela igra.

Takođe, ako je neko uzeo Stadia Pro kad onomad pisah, sad može da claim-uje nekoliko novih igara - Chronos: Before the Ashes, Blue Fire, MotoGP 20, i The Legend of Heroes: Trials of Cold Steel III.

zA Iron Harvest je greška, ili je možda nešto kratko bilo.
 
Da nije slucajno negde procureo spisak ili nagadjanja oko aktuelnog epic giveawaya kao sto je bio slucaj sa proslim, bilo je nekoliko spiskova ali i jedan od njih potpuno tacan ukoliko se secate..
 
Ja ne vidim nikakav giveaway, samo ovo standarno sto dele po igru na svakih sedam dana. Ako se dobro secam, spiskovi koji su procurili ranije su se odnosili na one akcije kada nude po jednu igru svaki dan.
 
Ima Civilization VI: Platinum Edition + još neke igre za 5€ na HB. Samo treba naći nekog ko je na mesečnoj pretplati od 5€, što mislim da na ovom forumu i nije teško.

 
Ima Civilization VI: Platinum Edition + još neke igre za 5€ na HB. Samo treba naći nekog ko je na mesečnoj pretplati od 5€, što mislim da na ovom forumu i nije teško.

Aj malo pojašnjenje, kako za 5e,koliko vidim da je blizu 10e? Igram narodnu verziju ali bih voleo da imam offi...
 
Ne znam dal ste provalili, ali na Epic rasprodaji, sad sa kuponom, imate igre koje kostaju, recimo, za base (vanilla) igru $9.99, ali onda neko Deluxe ili Gold izdanje te igre je $14.99 ili $18.99, tako da kad se ubaci kupon od -$10, ono ispadne $4.99 ili $8.99... Ali mora da se udje na info za igru, pa da se ode na dalje ponude ispod, pa da se tako pregleda. Malo je to "skriveno".
Npr. Ghost Recon Breakpoint base je $8.99 a Gold edicija je $19.99, pa minus $10 ispada da je Gold $9.99... Ima tako dosta Ubi igara na tu foru i jos poneka.
 

Minion Masters - Scrat Infestation DLC
 
moze neko objasnjenje za tih 5e? ja sam probao da uzmem ovaj na onu "foru" da ti ponude $4 snizenje da ne bi pauzirao mesec, ali sad to ne nude...
 
Aj malo pojašnjenje, kako za 5e,koliko vidim da je blizu 10e? Igram narodnu verziju ali bih voleo da imam offi...


Da objasnim, Kao što je @Dolazim rekao "Humlebundle je vratio pretplatu od 5 evra"!, što znači da i humble choice može da se kupi za 5€

@Dolazim

Hvala za Civilization VI: Platinum Edition
 
Na Ubisoft Store je krenuo Forward Sale. Pored sniženih cena, postoji kupon FORWARD koji na sve što košta 15 ili više EUR, spušta cenu za 10 EUR. Pošto postoji korpa, moguće je dodati više igara ili DLC-ova kako bi se stekao uslov za kupon.

Ono što bih izdvojio je kombinacija Far Cry 4 + Far Cry 5 za 5 EUR.
 
Meni i dalje nije jasno kako je 5e... kad odem na choice neulogovan, dobijem ovo

1623327947132.png

Kada hocu da kupim bundle, dobijem ovo

1623327985897.png



Ja se izvinjavam ako propustam nesto ocigledno, pa ne vidim tu cenu od 5e.
 
Gomila, imaš na postavljenm linku, mada meni se samo dopada Civ 6
Ako se ne varam, svaki tier predplate dobija da izabere odredjen broj igara iz humble choice-a. Zato se i zove choice. Classic predplata dobija 12. Koliko dobija $5 tier?
 
Na Ubisoft Store je krenuo Forward Sale. Pored sniženih cena, postoji kupon FORWARD koji na sve što košta 15 ili više EUR, spušta cenu za 10 EUR. Pošto postoji korpa, moguće je dodati više igara ili DLC-ova kako bi se stekao uslov za kupon.

Ono što bih izdvojio je kombinacija Far Cry 4 + Far Cry 5 za 5 EUR.
Leleeee... Pa nisam znao da moze da se kombinuje da se dodje do svotice... Hvala za info! :)
 
Za 5$ dobija onliko koliko dobije premium, ako ste ovu ponudu uzeli prosle godine u decembru sada vam je obnovljena, ja je bio otkazao kad je krenuo ovaj mesec jer mi se nije davalo 17$ i 2/3 dana posle otkazivanja mi stigne promocija na mail gde mi nude da je obnove.
 
GOG "diskaunt" za igru

Hellblade: Senua's Sacrifice​

FAD59C7F459D8010B5
 
Free a tako skup. Ta igra ima jedan od najbezobraznijih sistema za zaradjivanje love.
 
Hvala za ovaj forward na ubisoft-u,
uzeo FarCry 1,2,3 i 4 za sve ukupno 5e.

Doduse nisu se jos pojavile igre u connect-u, ali bi trebalo da je sve u redu, imaju obavestenje da im kasni obrada i do 24h .
 
Kod mene su se pojavile posle par minuta. Mada sam ja jutros uzeo, možda je manje bilo opterećenje servera.
 
Nazad
Vrh Dno