Šta je novo?

Akcijske ponude igara (Steam, Amazon, GMG, GamersGate, GOG,...)

^ Mislim da moraš da budeš na Turskom VPN-u i prilikom aktivacije na UPlay.

Nema razloga za brigu, ako se ne snađeš, možeš da zatražiš refund na Epic store.
 
^ Da, promenili su koji sat kasnije. ipak je bila greška. Al ko je ugrabio, dobro je prošao.
 
Zasto su neke ubisoft igre region locked na epicu a neke nisu? Sta to odredjuje?
Imaju sjajne popuste trenutno a ja zakljucan u ukrajini.
 
Može ovde?

Opet giveaway kod Džej, world wide :) skoro ceo kompjuter


  • Intel i9-11900K CPU
  • EVGA Z590 FTW Wifi Motherboard
  • 16GB Kit AORUS 4800MHz Memory
  • EVGA RTX 3090 FTW3 Ultra Video Card
  • EVGA Z20 Gaming Keyboard
  • EVGA X17 Gaming Mouse
 
Vece su šanse da dobiješ na lotu i bingu u isto vrijeme.
 
Among Us free na Epicu
 
Rise of the Tomb Raider 20 year celebration edition je izgleda sledeća igra...
 
Sada kada sam kliknuo na taj link su mi se pojavila i druga dva dlc-a. Tako da sada je ok. Hvala
 
Da li je komplet igra (sve tri epizode) ova od 18,6GB?
Pitam pošto meni svuda piše da imam Ep1, ali veličina ova koju sam pomenuo...
Kada otvoris Steam nalog na racunaru, nadjes igru pogledaj desno ispod achievements tu ispod njega ako imas dlc dodatke ce ti pisati DLC kliknes i vidis sta imas od dodataka za igru. Ako kojim slucajem ne vidis DLC onda nemas komplet.

Ali po velicini trebalo bi da je to complet izdanje.
 
^^ Nisam instalirao, nemam pojma iskreno, al verujem da je to cela igra, sad su izgleda i sklonili pojedinačne epizode sa store-a.

FREE - Iron Harvest (STEAM) - klik na install. Aktivira se kao Iron Harvest ( CoreClient CYS Only ), ne znam jel cela igra.

Takođe, ako je neko uzeo Stadia Pro kad onomad pisah, sad može da claim-uje nekoliko novih igara - Chronos: Before the Ashes, Blue Fire, MotoGP 20, i The Legend of Heroes: Trials of Cold Steel III.
 
da li je steam vratio mogucnost menjanja adrese tj zemlje..ranije sam kupovao igrice preko ruskog sajta ali sam video da su u jednom periodu zabranili ...svakako su jeftinija opcija od ostalih sajtova
 
gde uzeti dayz najjeftinije? vidim da igra "drzi" cenu dosta dugo pa je i na popustima relativno skupa.
 
Dosta finih igara u bandlu :)

 
Tyranny Gold edition na GOGu za 7.5e

GW4P4119D30226238B
 
Nazad
Vrh Dno