Šta je novo?

Diskusija o cenama

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Lagano.
Jedino sam se dvoumio da li da dodajem oko 33k, ali sam se suzdržao.

edit:
Nije mi ni blizu bio liqvidation price, a i funding mi je išao u korist - nema bolje kombinacije
Zasto ne uradis neki tutorijal i ne okacis na YT... tipa za pocetnike? Bolje ti nego neko koga ne poznajemo?

Inace sinoc se lomim da prodam i sacekamo razvoj, jer altovi krvare vec par dana ii hocu/necu, hocu/necu.... i sreca 🙏 i nisam prodao 🙌
 
Trenutno pucaju short pozicije.
Ako doteraju cenu oko 41.5-42k ubrzo, krenuće sigurno jak sqeeze.

Onda sam siguran da iza ovog dumpa stoje menjačnice, i niko drugi.
Neko je morao da pogura dump, u kombinaciji sa gomilom negativnih informacija dobili smo mega dump.
E sad ce opet da uvuku u fomo ove od juce sto su prodali kao sto sam i ocekivao. :)
Velika je ovo igra zivaca.
 
😂😂😂😂🤣🤣🤣


 

Prilozi

  • Screenshot_2021-05-24-22-16-01-015_com.twitter.android.jpg
    Screenshot_2021-05-24-22-16-01-015_com.twitter.android.jpg
    83.6 KB · Pregleda: 251
Zasto ne uradis neki tutorijal i ne okacis na YT... tipa za pocetnike? Bolje ti nego neko koga ne poznajemo?

Inace sinoc se lomim da prodam i sacekamo razvoj, jer altovi krvare vec par dana ii hocu/necu, hocu/necu.... i sreca 🙏 i nisam prodao 🙌
Mator sam ja za to :) a i znaš moje mišljenje o yt trejderima :ROFLMAO:

Prati forum, i pitaj ovde šta ti nije jasno, pa ću ti odgovoriti.

Eto... savladao si lekciju 1. - ne prodaj u crvenom.

Nije loše 🍻
 
Mator sam ja za to :) a i znaš moje mišljenje o yt trejderima :ROFLMAO:

Prati forum, i pitaj ovde šta ti nije jasno, pa ću ti odgovoriti.

Eto... savladao si lekciju 1. - ne prodaj u crvenom.

Nije loše 🍻
Pa brate jedan klip za forumase.
Short, long, leve... itd... i sve sto ide uz to 😂
Pa nemas 40 godina... samo 38 😉
Ivanovic grozni na aparatima. :p
Nisam ispratio. jel prodao sve? Sta je uradio?
 
Juce mi bilo krivo sto su cene u crvenom, danas mi krivo sto nije legla plata da dokupim nesto.
Narodu se ne moze ugoditi...
Nema još naznake o promeni trenda na gore.
Trend je i dalje down, imaćeš vremena za ulaz ponovo.

Sad se čeka reakcija na 40-42.5k.
Ako krene ponovo istresanje, eto je cena ponovo oko 35k ( retest ), i altovi ponovo debelo u crvenom i eto ti idealan ulaz.

I da ostane sve ovako nedelju - dve, o5 je i dalje sve na sniženju ako pogledaš samo 10ak dana u nazad ;)
 
Ako predje tih 41-2k ocekujem da ce oko 50k biti istresanje. Tu bi valjalo uzeti deo profita
 
to ti je skoro 30% od trenutne cene, a 70% od trenutnog dna.
Misliš da nije pohlepono čekati toliko a da ne izvadiš bar deo sa strane?
Verovatno gresim i nece tako biti, ali mi deluje da ce psihologija krda da odradi svoje. Ako naguraju cenu preko 40k odmah ce krenuti price dump je zavrsen ide moon do 150k.
To bi lako poguralo cenu do 45-50k. Mozda je pohlepno ali mislim da ce se to desiti vrlo brzo.
 
E to ti je kad ulažeš više nego što smeš da izgubiš. Kripto je investicija u Ponzi šemu sa nadom da ćeš izaći sa profitom pre nego što sve pukne, što zapravo vrlo malo ljudi i uspe. Pa onda na sve to imaš i stock market kao još veću Ponzi šemu koja takođe mora u nekom momentu da pukne i povuče i kripto sa sobom. Očito nisi još naučio da držiš ni strah ni pohlepu pod kontrolom. Možda će ti ovo iskustvo pomoći u tome.

Da si stavio koliko si smeo da izgubiš, ne bi se toliko uspaničio, pa ne bi ni poleteo da prodaš. Moraš uvek da imaš u glavi i odgovor šta ako sve ovog momenta krene da se ruši. Nemoj da budeš Saj koji je 100% u ovome bez ikakve alternative jer nema mozga. Ovo je bio crash koji je mogao da nas potopi. Još uvek i može.
Jasta brate. Glupo je od mene sto sam uopste i pomislio da mogu da uzmem neke lake pare,dok ih ne zaradim i to prvo za njih troje pa sta pretekne za mene, necu imati ni centa. Nisam ja od te familije, nece mene lake pare.
Nije ovo vezano samo za kripto, jednostavno sam tu slab.
Sledece je da povucem 25% sa menjacnice ovog meseca i sledeceg jos 25% a ostalih 50% ako mi ne bude trebalo mozda ostane za dubinke, ako ne dizem i to. Mislio sam da uvecam kintu za nesto sto sam isplanirao, provozao se gore i dole i to je to. Ja pare mogu da zaradim samo na poslu.

Sad moze da ide 16 puta na mesec, meni je bilo dosta voznje.
 
Treba biti vrlo oprezan sa ovim rastom. Negativan trend je i dalje na snazi to ne treba zaboraviti. Ako uspemo da se popnemo do 50k u ovoj ili narednoj nedelji i bude akomulacije na tom levelu mozemo reci da je najgore proslo.
Iskreno scenario koji prizeljkujem je lagani rast na talasima 42-45 i onda velika akomulacija na 50k posle toga smo blizu cilja i cifre od 100k
 
Poslednja izmena:
Kratak pozdrav svima i zelim uspeh i srecu u daljem trgovanju.
Ako ima neko da prodaje 10k USDT ili vise, Bg, javite...
 
Do sada sam se jako neuspešno igrao kriptovalutama, i zaista je malo reći da sam potpuna noobčina za ovo tržište. Ipak, i dalje me privlači. Ovog puta bih ušao sa otprl 400,00 €. Šta mislite ima li smisla krenuti s tako malo novca? I kako ga je najbolje rasporediti? Dodavao bih nedeljno 50,00 €. Toliko me neće boleti.
 
@MMBS
Ako hoces da kupis i cuvas do zacrtane cene (ili u nedogled), to ne zahteva nikakvo vreme, i nema nikakve veze sa koliko ces uci. Naravno, treba prilagoditi ocekivanja u smislu dobiti.

Ako mislis da te pare koristis kao prakticni deo sopstvene obuke za aktivnu trgovinu - mislim da nema znacajnog razloga protiv malog uloga, cak je tako i razumnije.
Ako mislis da nastavis aktivno da trgujes sa istim ulogom i kada/ako naucis - tu zavisi od toga koliko ti vredi sopstveno slobodno vreme u odnosu na visak dobiti, koju mozes da ostvaris aktivnom trgovinom u odnosu na prosto cuvanje neke valute.

Mislim, sve ovo je nesto sto svako moze i sam da zakljuci, ali eto, da se pravimo da ovo u stvari nije prikriveno pitanje "moze li se covek obogatiti za 400 evra" :). To bih vec rekao da nije realno.

A, sto se preporuka tice, na forumu postoji tema o portfolijima clanova, i mozes tu naci ideju o tome koje valute da istrazis/kupis.
 
👀
 

Prilozi

  • IMG_20210525_052532.jpg
    IMG_20210525_052532.jpg
    329 KB · Pregleda: 196
Happy morning, sve se zeleni 😁

Sto Saj rece, fakat je tesko citati forum kad zavlada strah i ocaj.

Zato sam pisao da treba imati plan, na kojim cijenama sa koliko izlaziti.
Sve na papiru i da stoji zalijepljen pored ekrana, da ti je uvijek pred ocima.
Jer inace tesko se drzati plana, ponese te euforija,strah i emocije.

Nisam pobornik tredanja, al ima ovdje par uspjesnih.
Pa ako nisu previse zauzeti trgovanjem, mogli bi otvoriti posebnu temu gdje bi SAMO ONI i pisali, tj. samo da postaju kad je usao i kad planira izlaz i na koliko, da se ne zatrpava tema nicim drugim.
Ne mora bas svaki trade, moze i svaki drugi ili peti.
Pa da ovi noobovi koji hoce da trguju mogu ispratiti poneki trade.
Sta znam, samo neka moja idea i razmisljanje na glas.
 
Ako se ide na ciklus iz dva dela, mogu oni da ga svuku i ka 20k. Tu bi ionako naisao na zestok otpor jer je to bio prethodni ath, a to bi verovatno bila potpuna kapitulacija. I dalje ima dosta novajlija koje se raspituju kako da otvorim nalog, kako i sta da kupim...
Verovatno ce malo da odmore da se sto vise ljudi upeca i onda ponovo potop. Ne znam sta da radim, da izadjem delom kada usledi period oporavka. Pitanje je dal su natankali dovoljno goriva da odavde guraju ka 100k.
 
Happy morning, sve se zeleni 😁

Sto Saj rece, fakat je tesko citati forum kad zavlada strah i ocaj.

Zato sam pisao da treba imati plan, na kojim cijenama sa koliko izlaziti.
Sve na papiru i da stoji zalijepljen pored ekrana, da ti je uvijek pred ocima.
Jer inace tesko se drzati plana, ponese te euforija,strah i emocije.

Nisam pobornik tredanja, al ima ovdje par uspjesnih.
Pa ako nisu previse zauzeti trgovanjem, mogli bi otvoriti posebnu temu gdje bi SAMO ONI i pisali, tj. samo da postaju kad je usao i kad planira izlaz i na koliko, da se ne zatrpava tema nicim drugim.
Ne mora bas svaki trade, moze i svaki drugi ili peti.
Pa da ovi noobovi koji hoce da trguju mogu ispratiti poneki trade.
Sta znam, samo neka moja idea i razmisljanje na glas.
Odlican predlog za temu, svima bi znacilo!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno