Šta je novo?

Diskusija o cenama

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
aLMmeVV_460s.jpg
 
Market izzz boommiiinnnnn 🏈🏈🏈🎲🎲🎲🎲 🔔:)
 
Izašao all out u USD na 40k u februaru (nakon hodla od 2017 i kad nisam izašao na 20k).
Sve navijao na pad, da ode ispod 40k, promašio 19-ti neki dan (tj.bilo mi prebrzo sve). Evo sad ispod 40k, za šta sam navijao, ali nema se cojones all-in i uvećati količina BTC.

Ako uzme, a on ode dole još, kajaću se.
Ako se odbije, a ne uzmem, opet ću se kajati.

Kako je prije bilo, izaberi jedan broj, sigurno ćeš pogriješiti :)
 
Cao ste pratim vase postove duze vreme ali sam sada odlucio da pisem, verovatno od muke :) Usao sam sa 12k eura pocetkom aprila i ostao u altu za sada gubitak oko 50%.
Cuvanje tog novca u banci(slamarici) mi se nije svideo(stampanje bez pokrica,inflacija,mala kamata na stednju itd.) pa reko da ubacim u kripto posle duze analize. Drzim u sebi pa da se pozalim barem ovde...😓
 
Cao ste pratim vase postove duze vreme ali sam sada odlucio da pisem, verovatno od muke :) Usao sam sa 12k eura pocetkom aprila i ostao u altu za sada gubitak oko 50%.
Cuvanje tog novca u banci(slamarici) mi se nije svideo(stampanje bez pokrica,inflacija,mala kamata na stednju itd.) pa reko da ubacim u kripto posle duze analize. Drzim u sebi pa da se pozalim barem ovde...😓
Ti si dosta ulozio.Ali ne sekiraj se.Ponavlja se godina kao i 2018-19.Skociti mora.Zavisi u sta si ulozio.Trziste je ogromno,i ovo ne moze da propadne.Moza za 3 meseca da skoci ludilo.
 
Da bi izgubio mora bi da proda sada ili dokle je u minusu a da cena nakon toga skoci sto naravno odnosno preporucujem mu da ne uradi.
 
Cao ste pratim vase postove duze vreme ali sam sada odlucio da pisem, verovatno od muke :) Usao sam sa 12k eura pocetkom aprila i ostao u altu za sada gubitak oko 50%.
Cuvanje tog novca u banci(slamarici) mi se nije svideo(stampanje bez pokrica,inflacija,mala kamata na stednju itd.) pa reko da ubacim u kripto posle duze analize. Drzim u sebi pa da se pozalim barem ovde...😓
Brate gde ces grlom u jagode. Rekoh da ja nisam jedini. Trebao si par hiljada ili hiljadu pa da ucis. Ovako si naebo, tako sam i ja. Sad ne znam sta da ti kazem, pritisli te pa bi da bezis iz ovog, ali ja mjslim da ce ovo gore. uvek tako bude, pritiskaju dok ljudi ne popucaju i onda puste i sve krene na gore. Ali ipak radi kako hoces, tvoje su pare, tvoja i odgovornost, da se ne desi da nastavi samo dole la da me trazis sas tandzaru.
 
Ili se hvalis ili se zalis :D You take the red pill, you stay in wonderland, and I show you how deep the rabbit hole goes. :D
 
neverovatno koliko od kad sam usao u kripto me stvari u zivotu (porodica, posao) ne mogu iznervirati... dodje mu kao skupi psihijatar... odnosno i nije skupi posto je minus mali ali samo zato sto je prvo bio pkus veliki... kako god idemo na lambordzinija... pa makar i traktor bio
 
Data from Bitinfocharts shows that on May 18, the dogecoin address DH5yaieqoZN36fDVciNyRueRGvGLR3mr7L added roughly 420.6899 Doge, worth $192.

The address has accumulated 36.7 billion dogecoins since 2019 and now holds about 28% of the total dogecoin supply. With the meme token at $0.3937, the address' dollar amount currently stands at $14.7 billion.

Meni sad nije jasno koliko je zapravo taj kupio DOGE u ovoj transakciji.
 
Da li je trziste toliko predvidljivo da whales uvek ostvare ono sto hoce?

Tipa sad ce da izazovu paniku prodajuci deo, pokrenu lavinu da plebs panicno prodaje, onda se oni dokupe po nizim cenama...
Da li je realno da im to uvek upali? Meni to malo neverovatno, da neko namerno obara cenu da bi se dokupio nize...
 
Data from Bitinfocharts shows that on May 18, the dogecoin address DH5yaieqoZN36fDVciNyRueRGvGLR3mr7L added roughly 420.6899 Doge, worth $192.

The address has accumulated 36.7 billion dogecoins since 2019 and now holds about 28% of the total dogecoin supply. With the meme token at $0.3937, the address' dollar amount currently stands at $14.7 billion.

Meni sad nije jasno koliko je zapravo taj kupio DOGE u ovoj transakciji.
Kupio "Elon" još 420. 6899.. Fora brojevi... sprda se
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno