Šta je novo?

Periferni uređaji Koji dzojstik?

Miševi, tastature, štampači, skeneri i sl.

yahhoo

Slavan
Učlanjen(a)
25.11.2007
Poruke
268
Poena
220
Zelim da uzmem dzojstik/gamepad za moj pc do 1500 dinara. Neka preporuka?
 
Rešenje
Nista ne fali Redragon Saturn-u za 1800din, naravno nije DS4/Xbox One kvalitet, ali ne kvari se i nije los upste. Podrzava i XInput i DInput.

Uzeo sam par komada odavno, poklonio ih drugu kad sam uzeo za sebe 2 Xbox One Wireless.

Budi svestan da šta god uzmeš za te novce, neće biti kao Xbox ili slični. Analogne palice su uvek upitnog kvaliteta bile na bilo čemu jeftinijem...

ALI, ako se ništa nije promenilo poslednjih meseci, onda - Redragon Saturn G807.
 
Pa bas zato sto ti treba za sportske igra bolje dodaj preko te cifre jos i kupi neki kvalitetniji dzojstik jer ce ti ovaj do 1500 dinara rikne jako brzo jer nije neki kvalitet. A onda ces opet da trazis savet sta da kupis, ovako kupis jednom neki kvalitetan dzojstik i ne brines.

Moja preporuka ti je da gledas zicni xbox360 original ili bezicni ali samo ako nadjes sa resiverom povoljno ili da gledas xbox one s bezican ali to prevazilazi daleko tvoju cifru. Mozda da juris par dana po kupujem prodajem oglasima pa mozda iskoci nesto povoljno.
 
Redragon Saturn.
 
Slažem se
 
Nista ne fali Redragon Saturn-u za 1800din, naravno nije DS4/Xbox One kvalitet, ali ne kvari se i nije los upste. Podrzava i XInput i DInput.

Uzeo sam par komada odavno, poklonio ih drugu kad sam uzeo za sebe 2 Xbox One Wireless.

 
Logitech F710, neunistiv je, koristim ga vec 10 godina. Baterija mi drzi oko 6 meseci, plus koristim Sanyo punjive baterije. Skoro sam uzeo jos jedan, ispao ispod 4k dinara u Gigatronu sa popustima na bodove.
 
Ne bih uzeo F710 pored Xbox i DS4 kontrolera.
 
Nazad
Vrh Dno