Šta je novo?

Samsung Galaxy Note20 / Note20 Ultra

Имам бронзани и поносим се са тим🤣🤣🤣
 
Ja imam bronzu i nisam se pokajao. Za razliku od belog i crnog, povrsina je mat i ne ostaju otisci prstiju.
 
Telefon je mama! Prelep, sve leti, baterija meni super jer sam umereni korisnik, boli glava telefon.....

Jeste li stavljali neku zastitu na ekran ili nema potrebe?
Mislim da ima fabricki neku folijicu na ekranu, a cini mi se i na lajsnama gore i dole na kojima je jedno stavljanje maskice dobijene u kutiji ostavilo tragove.
 
Juce u teretani stavim telefon na sims prozora pored Iphona 12 pro max i jos nekih jedanaestica , svaki put sam imao osmeh na licu kad pogledam...
 
Sve dok postoji Spigen boja telefona je nebitna 🥸
 
Jel neko stavljao zastitno staklo? Ili onu foliju Mobile Outfitters? Stavljam tel stalno na ekran zbog kamera grbe i vec imam tragove po fabrickoj foliji.
Da li kad stavis staklo radi dobro otisak, olovka i sl.? Gde u bg moze to lepo da se odradi, da oni stave bez greske da ja ne bih dzabe pokusavao?
 
Olovka radi bez problema ,otisak ne cak ni sa ws staklom,sa folijom sve radi
 
Ja ne znam jel se ja to tripujem ili mi je kamera posle majskog očajno loša. Fokus hvata mnogo duže, svetlo skoro pravi problem, fotke budu plave itd.
 
Imam s21 u ,na n20 u sam imao i jedno i drugo i skinuo sam staklo bas zbog otiska . MO ti nije tako glatka folija kao fabricka da znas ,mislim da je neka vrsta hydrogel folije ali je u svakom slucaju dobra a imas i garanciju u slucaju da se odlepi, ali od pada ne stiti na zalost ,samo od ogrebotina
 
Dođavola, opet tint na Ultri...ja ne verujem koji sam srećnik po pitanju Samsung modela...
 
U poslednja dva dana, vanced music je počeo da brljavi. I posle gašenja aplikacije, on i dalje radi u pozadini. Pokušao sam sa sleep, deep sleep, ništa. Eventualno restart telefona da zaustavi proces. Sve ažurirano na poslednju verziju
 
U poslednja dva dana, vanced music je počeo da brljavi. I posle gašenja aplikacije, on i dalje radi u pozadini. Pokušao sam sa sleep, deep sleep, ništa. Eventualno restart telefona da zaustavi proces. Sve ažurirano na poslednju verziju
Vanced music brljavi na mnogim telefonima. Probaj da instaliras verziju 4.25.52 music-a, kao i vanced micro g 0.2.18.210390
 
Da li je neko prešao sa s21 ultra na note20 ultra ? Kolika je razlika, odnosno downgrade ( u pogledu kamera, video ) ?
 
Zna neko kako malo popraviti los prijem signala na N20U..?
Nikako... Ustvari moze - jedino da ga zamenis za Snapdragon verziju. 😁 Kod mene u stanu: Exynos 9810 i 9820 - jedna crtica, a povremeno potpun gubitak signala, a Snapdragon uvek dve crtice. Svi su Samsung telefoni naravno...
P.S. Vodili smo cesto diskusiju o ovome, ali posto retko svracas na forum (sudeci po broju postova), da ti napisem... 🙂
 
Poprilicno me vec nervira..
A razmisljao sam i o toj opciji da zamenim za Snap, ali nista konkretno nisam pogledao i raspitao koliko bi me to kostalo, i dali bi dobio nesto, ali ako kazes da je bolji, onda bi se isplatilo..
 
Dobio bi mnogo,kvalutet signala ,manje grejanja i mnogo bolja autonomija baterije
 
Pogledacu onda na kp dali neko hoce..
Najvaznije mi je kvalitet signala, nemam problema sa grejanjem, baterija kad mi zatreba dopunim za pola pola sata i sve ostalo je odlicno, ali signal me urnise..
 
I ja jurim da zamenim moj s21 ultra za n20u SD ali trenutno je slaba ponuda i to sto ima je nerealno skupo
 
Note 20 Ultra Snapdragon, jutros skinem sa punjaca i crn ekran, nema nikakve reakcije. Vise puta pokusam - dugme i power da restartujem i nista. Izgleda da je ekran vrisnuo..jel se neko susretao sa ovakvim problemom? Da napomenem da kad je uparen sa autom moze da se prica normalno, samo je ekran crn
 
Probaj u recovery da udjes,ako ti i tu bude crn ekran vrisnuo je. Mozda imas srece pa ces morati samo reset na fabricko da odradis
 
Nazad
Vrh Dno