Šta je novo?

Moonshot novčići (potencijal x10, x100...)

Slazem se, ali ako dobro racunam 2.5 milijardi je 1$..zato kazem da i dalje skoro pa da nema vrednost. Ako lupi x10 onda bi i interesovanje skocilo..Ali moram da kazem da ovo za sada obecava. Nakon kilavljenja od prosle nedelje, sada bas skace.
sad je FEG na one sve 0 pa 5 tako da je sad moj wallet 520$ a ulozio sam 70$ pre mesec ipo dana.
 
Svaka cast..ja sam bez veze kupio za par dolara. Evo malopre je neko sasuo silne milijarde, ali vratice se to jos gore. Ima ovde mesta.
 
pa da, ovo je tek pocetak. kazu da su sklopili saradnju sa mnogim partnerima , za onaj wrap sistem, sto sam vec pisao, gde prebacis usdt u fusdt i onda dobijas, 1% na svakoj transakciji. postoji nekoliko najznacajnijih coina koji su podrzani za to.
 
A gde si ga pazario?..ja na Hotbitu koji je bio hakovan ovih dana, ali evo vracaju ga u zivot.
 
Preko pancakeswap i metamask walleta

FEG se mogao kupiti na hotbitu?
 
jel zna neko kako na pancakeswapu da se postavi stop loss order?
kontam da nemaju tu ugradjenu funkcionalnost, ali verovatno postoji neki bot ili chrome extenzija koja moze da postavi order kad cena dodje na neku vrednost?
 
Pozdrav svima,
moj prvi post ovde. Zahvaljujuci vama i savetima koje ovde citam, pre 12 dana sam kupio FEGToken preko Pancakeswapa i Trust walleta. Fee za transakcije je bio zanemarljiv
Prebacio sam ih sve na Ledger Nano S. Na zalost Ledger ih ne pokazuje, ali support kaze da bi MyCrypto ili MyEtherWallet trebao da ih ocita. Provericu popodne, pa javljam.
 
Cek, jel ti imas Feg ili Feg BSC? Vidim da je BSC uvek za koplje ispred i njega sam sve vreme gledao, a u stvari imam Feg token.
Koja je razlika u bukvalnom prevodu :D ?
Ja na trust wallet-u imam FEGbsc
 
Ne znam, pojma nemam, samo vidim da je bsc bolji (trenutno) 😁.
Cekam da hotbit profercera da konacno vidim cime raspolazem, ali ovo za sada ne da ide, nego leti..
Javi za jos neki ovakav 🤞
 
Jedna zanimljiva slika. Ne znam da li je fake ali je prosto neverovatno. Neko je krenuo sa 1800$ i stigao do 3.5miliona.

E1E6MolVEAIh04U.jpg
 
Jedna zanimljiva slika. Ne znam da li je fake ali je prosto neverovatno. Neko je krenuo sa 1800$ i stigao do 3.5miliona.

Pogledajte prilog 306202
Više me ništa ne čudi (fake ili ne)...ali bukvalno je sve moguće.
Nekako mi se čini da od tolikog izbora, ne znaš na koju stranu da se opredeliš....glava mi ko suncokret
 
Cek, jel ti imas Feg ili Feg BSC? Vidim da je BSC uvek za koplje ispred i njega sam sve vreme gledao, a u stvari imam Feg token.
ja imam feg ali sam ga kupio na bsc strani, jer sam bio na binance i imao bnb, a i jeftiniji je fee prilikom kupovine.
inace ta dva tokena su ista fegbsc ili fegeth samo sto su razliciti chaini. uskoro ce se moci swap iz jednog u drugi skoro pa besplatno
Koja je razlika u bukvalnom prevodu :D ?
Ja na trust wallet-u imam FEGbsc
nema razlike, isto je
Ne znam, pojma nemam, samo vidim da je bsc bolji (trenutno) 😁.
Cekam da hotbit profercera da konacno vidim cime raspolazem, ali ovo za sada ne da ide, nego leti..
Javi za jos neki ovakav 🤞
pa pisao sam vec, ima i onaj RICHIE, koji je tu tek 2 nedelje a vec ima bolju cenu od FEG. https://coinmarketcap.com/currencies/richie/ to je sve isti developer koji je osmislio FEG, GOLD, IN FEGROX 9jos se ne moze kupiti )
 
A jel se zna gde ce ga biti..? Cena mu vec ide gore.
Btw, jel kasno da se Feg dokupi? Malo bedak sada posle 500%.
 
Pričate on IN FEGROX-u? Ja sam gorile kupio u slično vreme kada i Tomi za nekih $25. Sad gledam da uđem u neki sličan projekat ali ne mogu da ispratim šta je koliko skočilo, a šta nije od silnih životinja koje su se pojavile.
 
Isto i ja, ali reko da probam, ne može da škodi :rolleyes:
@Tomiprunet mi je objasnio.

Ja sam uradio sledeće: prebacio deo BNB-a na smart chainu na trust wallet, potražio kroz DApps Feg token na bsc adresi, i preko pancakeswap-a prebacio BNB u FEG.
Evo linka gde je detaljno pojašnjena procedura :

PS. Ja odradio preko BNB-a jer je manji fee od eth.
 
Kako ispratiti token koji je dodat na BSC recimo posle 1h? Jel postoji negde gde može to da se vidi...da ne čekamo posle nedelju/dve kada se pojave na coingecku itd. ? :)
 
Pričate on IN FEGROX-u? Ja sam gorile kupio u slično vreme kada i Tomi za nekih $25. Sad gledam da uđem u neki sličan projekat ali ne mogu da ispratim šta je koliko skočilo, a šta nije od silnih životinja koje su se pojavile.
FEGROX je tj ce biti specifican token, valjda samo oko 1000tokena za bsc i za eth stranu, pola od toga ce biti odma spaljeno za FEG, ostalo ce se moci kupiti. cena 1tokena ce biti kao cena BNB ili tako nesto. https://fegrox.com/ uostalom imate ovde pa citajte.
 
Ni Ledger Nano S, ni MyEther Wallet ni MyCrypto Wallet ne pokazuju balans FEGTokena, niti bilo kakvo povecanje stanja u Ledgeru, koji je poslat na adresu koja je dobijena od Ledgera. Po toj adresi moze da se nadje stanje na BscScanu, ali ne znam kako mogu da upravljam sa tim tokenom jer tamo osim ocitavanja stanja, ne mogu nista da uradim.
Ima neko neku ideju?
 
Ni Ledger Nano S, ni MyEther Wallet ni MyCrypto Wallet ne pokazuju balans FEGTokena, niti bilo kakvo povecanje stanja u Ledgeru, koji je poslat na adresu koja je dobijena od Ledgera. Po toj adresi moze da se nadje stanje na BscScanu, ali ne znam kako mogu da upravljam sa tim tokenom jer tamo osim ocitavanja stanja, ne mogu nista da uradim.
Ima neko neku ideju?
Ne znam kako rade ti wallet-i, ali mozda moras dodati FEG kao token. Mogu da se raspitam na telegram grupi, pa cu napisati

edit: pitao, kaze da ne znaju u vezi ledger nano s . Pitaju kako si kupio token? preko metamask,trust ? inace ne znam da li znas ako drzis feg na trust ili metamask, (za ostale wallete ne znam) onda ti se stalno uvelicava suma tokena kojeg imas, jer od svake transakcije svako dobije 1%
imas aplikaciju https://play.google.com/store/apps/details?id=com.fegtrack&hl=en&gl=US preko koje povezes meta ili trust wallet i mozes pratiti stanje kao i cenu tokena


Da dodam, uskoro ce FEG biti izlistan na jednoj velikoj menjacnici, koja se sama ponudla da ga ubaci, besplatno i da uradi marketing. posle ce biti na jos nekoliko menjacnica
hotbit se isto besplatno ponudio da ubaci feg, tako da feg izgleda nije kao obican shit token
 
Poslednja izmena:
@Tomiprunet Hvala na odgovoru.
Feg je kupljen preko TrustWalleta (PancakeSwap pa TW). U Ledger Nano S-u je dobijena adresa na koju je i poslat iz TW. Vise 100 hiljada potvrda postoji da je poslat. Kada odem na BscScan ja vidim da se ti novcici nalaze na toj adresi (dobijenoj od Ledgera). I to je sve. Nigde drugde ne mogu da ih izlistam, niti da bilo sta sa njima uradim. Probao i MEW i MCW.
 
Nazad
Vrh Dno