Šta je novo?

Najbolje slusalice za malo novca

da je ova kombinacija bolja od shp9600 ,nisam slušao ni jedne,ali nisam ubeđen
 
za kucu ja bih pre uzeo shp9600. za napolju koss. mislim ja cu svejedno uzeti koss za napolju. dok hodam / vozim biciklu / idem u kupovinu de me briga dal ce oko mene da cuju sta slusam... prilicno sam siguran da od buke na ulici ne mogu ni da cuju i da oce. ako idem u biblioteku svejedno ne nosim slusalice
 
da je ova kombinacija bolja od shp9600 ,nisam slušao ni jedne,ali nisam ubeđen
pa koliko sam razumeo ne prezentuju zvuk na isti nacin tako da ima segmenata gde su shp9600 bolje, svakako su bolje izrade ali i skuplje. Jeftinije grado iako sam imao nisam neki fan. Sad da uzimam vrv samo sr325 i iznad. Ali to vec daleko prevazilazi ove male koss, svakako ekstra sto se mogu kupiti kod nas u radnji. Bolje koss nego ostale no name rebrand slusalice sto se vrzmaju po radnjama.
 
KSC75 na odgovarajućem rajfu je za mene prava stvar, ko voli masniji i topliji zvuk može da proba KPH30i.
Izolacija nula na oba modela, ali je zvuk prilično dobar i to ne samo "za te pare".
 

Prilozi

  • ksc75.jpg
    ksc75.jpg
    92.4 KB · Pregleda: 34
  • kph30i.jpg
    kph30i.jpg
    88.5 KB · Pregleda: 32
ja sam imao sony bubice koje su kidale. jedan driver je crko, i od tad sam u mraku. probao sam neke sennheiser bubice, pa huawei freebuds 3, pa monks + i sve je to boolja u odnosu na sony od pre 20 godina -.- .. .. .. sad cu da narucim koss porta pro, mozda bude ok ...
 
345E4029-4229-4C7B-A574-5910D01CD9D3.jpeg

ja imam ove chi-fi. dobre su, mozda malo veci shell nego sto bih ja licno voleo ali je fit dobar. A za over ear sam jos u potrazi 😅
 
У потрази сам за неким бубицама (3.5мм конекција) па сам налетео на 2 модела која су ми привукла пажњу... Каква су мишљења, искуства?

Sennheiser CX 300S

Sony MDR-XB50AP​

 
Prelistaj i ovu temu.

Dobre su i Sony i Sennheiser. Ako ti je prioritet takav (bassy) zvuk do 50€, onda razmisli i o ovim Marshall (5880 din). Ima tu još nekoliko Denon, Sony, Sennheiser do 50€, a preko toga (već za 7-8k din) imaš i razne Beyerdynamic, Klipsch, Focal, Audio-Technica modele, ali nemaju sve mikrofon i kontrole na kablu, pa ako ti je to bitno onda dobro proveri. Ili neke od tih, ili možda da naručiš neke provereno dobre chi-fi sa takvim bassy zvukom, možda nalete i neke polovne na KP.
 
ranije su se mnogo lakse mogle naci dobre chi-fi bubice sa ekstra cenom vrv zato sto je lakse funkcionisala dostava iz kine. ja bih uvek gledao neke sa odvojivim kablom posto je to zagarantovano problem na slusalicama ja sam imao neke senn i zeznuo sam jack iako je to kao zamenjeno i petljano da opet bude funkcionalno cim ti seces i krpis kabl tj jack nije to to. naravno nije iskljuceno ni da kod odvojivih konektor nastrada ali je to mnogo redje. pri tom bih se uvek drzao 2pin konektora nekako su dugovecniji.
 
У потрази сам за неким бубицама (3.5мм конекција) па сам налетео на 2 модела која су ми привукла пажњу... Каква су мишљења, искуства?

Sennheiser CX 300S

Sony MDR-XB50AP​

Sony je odlican i traje bar dve godine a da nesto ne ode, naravno ako ih koristis svaki dan. A ako ne traju duze.
 
hsv.stined, погледаћу и те Marshall pored Sony i Sennheiser. Остале марке које си набројао су ми непознате, па ћу се држати ових за које знам. Битно ми је да имају микрофон пошто их користим и за позиве осим за слушање музикe, и да су нове.

yahoo,
добро је то знати. Свакако користим већ једне Sony WH1000XM3 и засад сам презадовољан, а сад ми требају бубице када ми треба нешто набрзака да послушам, неки разговор да обавим, да не морам онако велике слушалице вући са собом за 5 минута музике и слично.

Узгред наиђох на ову вест, Sennheiser продао свој аудио бизнис.

 
Kad smo već kod najboljih slušalica za malo novca 😁

 
pa nekome je to malo novca :)
 

Da li neko ima iskustva sa ovim jeftinijim sonijevim bubicama,da li valjaju,da li ima ista bolje za taj kesh?
 
На крају сам купио Sennheiser CX 300S и задовољан сам како звуче. Имају још 3 величине јастучића за уши, да се може сваком прилагодити. Звук је избалансиран, баш онако како је и описан. Добија се и врећица да се слушалице могу лепо спаковати и носити са собом. Све у свему препорука за куповину.

20210510_132430.JPG
 
Moze preporuka za bluetooth slusalice koje mogu da rade i preko 3.5mm?Recimo do 130ak eur.KP naravno (i madjari).Sumnjam da u nasim prodavnicama ima nesto tog ranga a da nema na KP bolje za te novce ;)
 
Pre skoro 2 godine, zahvaljujući preporukama članova foruma, lepšoj polovini sam kupio BT sluške Meizu EP52, sa Ali-a po ceni 30$. Još uvek savršeno rade, supruga prezadovoljna, pre njih koristila Senn cx160. Sada vidim, EP52 se teško mogu naći. Trebao sam, dok je bilo prilike, još dva para poručiti. Nisam siguran može li im se naći adekvatna zamena u slučaju da im se nešto desi.
 

wf1000xm4-leak-01.jpg
 
Узео сам данас KPH30i. Слушам их око сат времена и морам да признам да ово нисам очекивао. Само да потрају. 🤞

Хвала свима који су их препоручили.
 
Hej ljudi, gde bih mogao da pitam za preporuku nekih bluetooth slusalica (earbuds) sa dobrim bass-om do 10 000?
Pre sam koristio Sennheiser CX 300 II
i bio sam odusevljen. Narucio sam cx 400 bt sada za 99 e medjutim njih bih sto bi rekli stedeo a uzeo bih jos jedne koje bih koristio cesce,. Po mogucstvu sa noise isolation-om, dobrim basom i da su bar ipx 5 kontam :)?
Hvala unapred
 
Poslednja izmena:
preporuka za :
bežične slušalice ,
50-60e budget ,
basshead obavezno ,
koristile bi se sa telefonom...............
 
Nazad
Vrh Dno