Šta je novo?

[Yettel. ex-Telenor] Postpaid paketi i promocije

Nezvanicna ali su je svi dobili tako da ces i ti.
 
^
Hvala puno na odgovoru, da li možda znaš u kom roku ponude opciju prelaska na postpaid?
 
Citajuci tudja iskustva, kazu da se to desi posle 4,5 dana.
 
^
Hvala puno na odgovoru, da li možda znaš u kom roku ponude opciju prelaska na postpaid?

Slučaj koji sam ja imao skoro: u ponedeljak podnet zahtev za prenos broja iz druge mreže na prepaid, u četvrtak prebačen broj u Telenor, u subotu ujutru u poslovnici data saglasnost za obradu podataka (možda je moglo i ranije, tj, odmah u četvrtak ili petak - nisam znao za ovaj korak), u nedelju ujutru stigla ponuda za 50% i u ponedeljak potpisan ugovor za postpaid. Ukupno 7 dana sa jednog na drugi postpaid sa međukoracima :)
 
Ne mora to u poslovnici za podatke. Sve mozes kroz app
 
^
Hvala puno na odgovoru, da li možda znaš u kom roku ponude opciju prelaska na postpaid?
Ja sam nedavno presao, stigla je ponuda za 3 dana bukvalno. Izabrao sam Go Data+ i uz njega imas besplatno koriscenje Deezer-a i HBO GO.
 
Jako loša aplikacija, stvarno ne znam da li neko testira funkcionalnost i izgled. Na staroj verziji sam na jednom ekranu mogao da vidim apsolutno sve, sada minimum 4 klika za istu stvar.
Apsolutno se slazem. Ne znam koja im je poenta da od jednostavnog prave komplikovano. Bas sam se debelo pokajao sto sam updateovao aplikaciju.

Nego, postoji li neki nacin da vratim stariju verziju aplikacije?
 
@Bonafides apkmirror ili apkpure? Možda ima tamo neka verzija?
 
Ovaj paket Go Smart deluje izuzetno povoljno što se tiče interneta (5G, a kad se potroše može da se nastavi korišćenje po smanjenoj brzini). Vidim da ga kategorišu kao "paket za decu". Sad, ne znam je l' može da se normalno izabere kao i svi ostali paketi, iako nisam "dete", pa ako neko može da podeli svoje iskustvo, ako zna nešto više... Čudno je da tako povoljan paket postoji u ponudi, a da ne postoji neka "caka" :)
 
@Aleksa111

Nema cake, nije to baš toliko povoljno.
5Gb, i 50 min ka svim mrežama za 800 din.
Jeste da posle potrošenih 5 GB internet može da se koristi po smanjenoj brzini ali ta brzina je do 64kb/s, za većinu stvari neupotrebljivo.
Imaš i još neograničene minute u Telenor mreži.
 
Sajtovima na kojima ces naci neku prethodnu verziju aplikacije.
 
@m4estr0 Hvala ti na savetu, samo mi reci da li je rec o aplikacijama ili je rec o nekim sajtovima. Ako se te dobro razumio, tamo bih trebao naci onu stariju verziju aplikacije. Jesam li u pravu?
Da upravo, odeš na site apkmirror i tamo imaš i starije, trenutne i beta verzije koje tek dolaze pa tako možeš naći šta ti treba i odgovara.
 
Dobih malo pre sms, mozda nekom bude korisno.

Umesto za 699 dinara, 1GB u romingu dostupan je po snizenoj ceni od 499 dinara, i vazi 7 dana u 27 evropskih zemalja. Dodatak mozete aktivirati besplatnim pozivom na *135*5# ili putem Moj Telenor aplikacije. Snizena cena vazi od 28.04.2021. do 20.05.2021. Besplatno pozovite *135*26# i dobiete SMS poruku sa spiskom zemalja u kojima vazi roming dodatak. Za vise detalja kliknite na link http://bit.ly/roming_dodatak
 
Telenor je počeo ko Tehnomanija. Izmisli neku cenu, precrta je, i regularnu cenu predstavlja kao akciju.
1 GB rominga u Telenoru nikada nije koštao 699 dinara (koristio sam ga dosta puta).
 
Zanima me da li i u kojima slucajevima Telenor daje fiskalni racun uz kupljeni telefon?
Da li fiskalni racun dobiju i oni koji uzmu telefon na rate uz ugovor za tarifu?
 
Da, dobija se fiskalni račun uvek, iznos na računu zavisi uz koji je paket uzet telefon.
 
Da li je za ostvarivanja prava iz garantog roka treba samo fiskaln ili treba i neki garantni list?
Ugovor ne igra nikakvu ulogu na ostvarivanje garancije, popravke, zamene telefona...?
 
Bez vlasnika ugovora nije moguće ostvariti reklamaciju( nisam 100% siguran, ali čini mi se da je tako), račun je priheftan za aneks i saobraznost gde je naveden model, dužina trajanja garancije i IMEI. Tako da sve ide preko vlasnika ugovora, i ne znam da li je moguće drugačije.. Neko će se već javiti sa nekim informacijama.
 
Da upravo, odeš na site apkmirror i tamo imaš i starije, trenutne i beta verzije koje tek dolaze pa tako možeš naći šta ti treba i odgovara.
@m4estr0 Jos jednom ti se zahvaljujem. Nasao sam aplikaciju na apkpure, promenio podesavanja da prihvatim aplikaciju sa nepoznatih izvora i gotovo, aplikacija je downloadovana, lakse je sa njom i radi kako treba. Ovde, na forumu, ima jos jedan kolega koji se intresovao za stariju verziju, pa se nadam da ce videti ovaj post. Tebi hvala jos jednom.
 
Da li je za ostvarivanja prava iz garantog roka treba samo fiskaln ili treba i neki garantni list?
Ugovor ne igra nikakvu ulogu na ostvarivanje garancije, popravke, zamene telefona...?
U principu ne treba ti ništa za ostvarivanje garancije, samo vlasnik sa lk.
 
Koliko ja znam za garanciju - popravku je dovoljan samo aparat, jer vecina ovlascenih servira ima imei broj aparata u sistemu. Samo za zamenu uredjaja ako ne moze da se popravi je potreban vlasnik ugovora... tako je barem pisano ovde na forumu. A ovo za ne-trazenje fiskalnog za popravku sam i sam video u comtrade servisu pre par godina kad sam nosio sony telefon.
 
Vidim daju 7000 dinara za stari telefon,pa dobijes vaucer za kupovinu novog.Jel ima nesto zanimljivo od telefona da se na ovaj nacin uzme,sta je isplativo?Nisam neki zahtevan korisnik,ne treba mi neka zverka od telefona.A ne mogu da nadjem samo cene od telefona,sve su cene uz neki paket.
 
Kakve su im cene, sa tim popustom tek kod nekih modela dodje se na sumu koja je i drugde... Huawei Watch Fit kod Telenora i generalno kod nas je 17 hiljada, znaci sa vaucerom 10, a kod Madjara 94 evra.
 
Pise "do 7000 dinara".

Ima li neka caka mozda?
Nema cake, upravo sam odneo dva mobilna, dobio dva vaučera po 7000 din.
Recikliranje važi još samo sutra (tako su mi rekli u poslovnici), a vaučeri važi 30 dana.

Vidim daju 7000 dinara za stari telefon,pa dobijes vaucer za kupovinu novog.Jel ima nesto zanimljivo od telefona da se na ovaj nacin uzme,sta je isplativo?Nisam neki zahtevan korisnik,ne treba mi neka zverka od telefona.A ne mogu da nadjem samo cene od telefona,sve su cene uz neki paket.
Telefon kod Telenora uzima samo onaj ko mora, cene su im preskupe. Čak i sa popustom od 7000 din i dalje nisu konkurentni.
Ukoliko želiš iphone, tu je tek dranje.

Ja sam uzeo vaučer ukoliko se u maju pojavi poco F3 sa nekom normalnom cenom, ako bude skup neću ga iskoristiti.
 
Poslednja izmena:
Koliko ja znam za garanciju - popravku je dovoljan samo aparat, jer vecina ovlascenih servira ima imei broj aparata u sistemu. Samo za zamenu uredjaja ako ne moze da se popravi je potreban vlasnik ugovora... tako je barem pisano ovde na forumu. A ovo za ne-trazenje fiskalnog za popravku sam i sam video u comtrade servisu pre par godina kad sam nosio sony telefon.
U principu ne treba ti ništa za ostvarivanje garancije, samo vlasnik sa lk.

Ideja je uzeti telefon koji je sa fiskalnim racunom koji daju operateri (A1 i Tlelnor, pa i MTS ako ima takvog kupca/korisnika), pa me zanima da li se i pored postojanja fiskalnog racuna trazi "vlasnik", ugovor i ugovarac na koga se vodi da je uz tarifu uzeo i telefon?
Da li mi posao radi u servisu samo fiskalni racun ili ne za zamenu telefona ako se desi takvo nesto?
 
U ovlašćenim servisima dovoljna kopija ugovora . Vlasnik ti treba ako dodje do odobrene zamene, pošto se radi u Shop-u a ne servisu
 
Nema cake, upravo sam odneo dva mobilna, dobio dva vaučera po 7000 din.
Recikliranje važi još samo sutra (tako su mi rekli u poslovnici), a vaučeri važi 30 dana.


Telefon kod Telenora uzima samo onaj ko mora, cene su im preskupe. Čak i sa popustom od 7000 din i dalje nisu konkurentni.
Ukoliko želiš iphone, tu je tek dranje.

Ja sam uzeo vaučer ukoliko se u maju pojavi poco F3 sa nekom normalnom cenom, ako bude skup neću ga iskoristiti.
Uzimaju ljudi na rate. Od toga operatori zaradjuju, kreditiraju narod.
 
Nazad
Vrh Dno