Šta je novo?

GeForce RTX 3000 Thread

Uskoro 3080 Ti
 

Prilozi

  • 20210418_160837.jpg
    20210418_160837.jpg
    183.6 KB · Pregleda: 160
mobilni 3050 i 3050 Ti "troše" 95W

1618959063684.png


pretpostavljam da će desktop verzije, ako se uopšte pojave, imati slične specifikacije. barem mi je drago što je u ovom slučaju Ti nasvirana verzija 3050-ice, za razliku od 3060 Ti koji je slabija verzija 3070-ice
 
Stigla Gigabyte AORUS RTX 3070 MASTER, kakva je ovo zver od grafe, totalno overkill za moje potrebe 😁
 
Stigla Gigabyte AORUS RTX 3070 MASTER, kakva je ovo zver od grafe, totalno overkill za moje potrebe 😁

I ja imam istu. Ljudi ne veruju kad je vide uživo koliko je masivna. Misle da je 3090 u pitanju. Inače izašao je novi vBIOS za Aorus 3070, savetujem ti da ga uflešuješ jer odključava resizable bar koji daje solidan boost u ugrama koje ga podržavaju. Pošto kartica poseduje dual BIOS, prati uputstva kako bi flešovao oba čipa.

Inače ja sam pogsao sav RGB na njoj. Ostavio sam samo display koji pokazuje GPU temperaturu.
 
Flesovao sam odma kao i edge lcd displej. Brutalna karta i fino majnuje 😁
 
Flesovao sam odma kao i edge lcd displej. Brutalna karta i fino majnuje 😁
Jesi flašovao display sa onim firmware-om što se dobija uz RGB fusion, ili ima negde još noviji ? Rudarenjem se ne bavim, ali verujem da kopa dobro.
 
Da sa tim. Ne bavim se ni ja rudarenjem al sto da ne zaradjuje nesto kad ne koristim. Poceo sam nedavno sa nicehash. Probaj, najjednostavniji nacin. Svaki dan 6-7eur od nje :)
 
@Kesa @alex303 3080/3090 Aorus Master/Extreme izvedba mi je najgotivnija od svih Ampere kartica, MSI ona jeste duza, ali dubinska masivnost, i estetika Aorus-a neprevazidjena (i najveci stock ventilatori na grafickama, 115mm xD)

3070 koju imati nije toliko masivna, ali estetika je ostala (Uz 2060 Super + seriju Aorus najlepse kartice)
 
I ja imam istu. Ljudi ne veruju kad je vide uživo koliko je masivna. Misle da je 3090 u pitanju. Inače izašao je novi vBIOS za Aorus 3070, savetujem ti da ga uflešuješ jer odključava resizable bar koji daje solidan boost u ugrama koje ga podržavaju. Pošto kartica poseduje dual BIOS, prati uputstva kako bi flešovao oba čipa.

Inače ja sam pogsao sav RGB na njoj. Ostavio sam samo display koji pokazuje GPU temperaturu.
To sam i ja mislio dok nisam uzeo posle nje Asus Strix RTX 3080. Od tada mi taj Aorus izgleda smesno 🙂
 
Ovo je 3070 kartica. Aorus 3080 je još veća.
 
Jesu neku nizu seriju, da bi otkazali pre-ordere i izbacili skuplje modele na trziste par nedelja posle... :p
 
Zar MSI nije "ukinuo" Suprim seriju karti...?
Koliko sam ja razumeo, ukinuo je Suprim X verziju 3080 kartice, kako ne bi morao da ispostuje pre-ordere od septembra prosle godine i posle nekog veoma kratkog vremena izbacio Suprim Z verziju, koja je fakticki ista kartica, ali po vecoj ceni.
 
Koliko sam ja razumeo, ukinuo je Suprim X verziju 3080 kartice, kako ne bi morao da ispostuje pre-ordere od septembra prosle godine i posle nekog veoma kratkog vremena izbacio Suprim Z verziju, koja je fakticki ista kartica, ali po vecoj ceni.
kad su ukinuli Suprim X,,ja sam moju porucio negde 26 Novembra i dobio 7 Decembra, prekjuce video ovde u CH cetvoro prodaju neotvorene,
a na MSI sajtu nema Suprim Z ima Suprim SE
 
E0kKspCWEAEHov3.jpg
 
kupio? :D
 
kad su ukinuli Suprim X,,ja sam moju porucio negde 26 Novembra i dobio 7 Decembra, prekjuce video ovde u CH cetvoro prodaju neotvorene,
a na MSI sajtu nema Suprim Z ima Suprim SE
Ok, izvinjavam se, izgleda da je to ipak bilo sa Trio X serijom.
 
Oce li u Srbiju doci 3 ili 4 komada ?
 
Doci ce zotac i palit trashine
 
te 2 marke bi davno nestale sa lica zemlje da su stvarno toliki krš. imam dobra iskustva i sa Palit-om i sa Zotac-om
 
Totalno sam odustao od upgrade-a ove godine sa ovom situacijom. Bice sasvim dovoljna 5700XT a i uzeo sam PS5 "da premostim" :D
 
Ma bas smo u situaciji da biramo proizvodjace.
Sada je daj sta das
 
Heh, malo se boje da im FSR ne preotme svu slavu, ako bude uopšte prikazan sledećeg dana.

Vreme je UTC -7, to bi trebalo da je 7:00 po našem (UTC +2, trenutno). mada sam zbunjen na koje se vreme misli.

 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno